Osobní přeprava Ostrava

Profesionální přeprava na první pohled připomíná klasickou taxi službu. Již však na pohled druhý je jasné, že jde o mnohem širší a komfortnější služby, které jsou za příjemnou cenu a stojí za vyzkoušení.

Víte, co je osobní přeprava?

Osobní přeprava je sestrou taxi služby. Ale sestrou, která je mnohem dokonalejší. Nabízí totiž široký výčet služeb, které se týkají přepravy. Osobní přeprava nepřepravuje pouze klienty, ale i nabízí i kurýrní služby a za určitých podmínek i přepravu automobilů. Samozřejmostí je přeprava vozy, které jsou nejen komfortní, ale odpovídají druhu přepravy.

Služby osobní přepravy

Vozy osobní přepravy řídí prověření profesionální řidiči. Jsou vždy příjemně naladěni, jsou tu pro vás v každé denní i noční době, 24 hodin denně. Samozřejmostí je nejen ochota, ale i diskrétnost, bezpečná jízda a příjezd na místo i doprava včas. Přeprava osob nabízí přepravu jednotlivců i větších skupin**, přepravu dětí,** samozřejmě bezpečně v autosedačkách,** rozvoz** osob na soukromých i firemních společenských akcích, zrychlenou přepravu na letiště, vlak i autobus, kurýrní služby, a praktickou službu Drink servis.

Osobní přeprava Ostrava

Osobní přepravu najdete také v** Ostravě**. Osobní přeprava Ostrava je opravdovou konkurencí tradičních taxi služeb. Všechny služby, které nabízí, jsou na vysoké profesionální i lidské úrovni. Zároveň jsou komfortní a za příznivé ceny. K dispozici jsou každý den 24 hodin denně včetně sobot, nedělí, svátků, Vánoc, Silvestra.** ** Osobní přepravy v Ostravě můžete využít k individuální přepravě osob, k rychlé přepravě na nádraží či letiště, k pravidelné přepravě osob i zavazadel, pro služební i soukromé cesty, pro dopravu na dovolenou a za zábavou, pro kurýrní přepravu, nebo můžete využít drink servis, to když si dáte skleničku a jste na akci vozem.

Co je drink servis?

Jde opravdu o vynikající službu, kterou využijete v případě, že si nečekaně dáte na akci skleničku, nebo zajdete s přáteli posedět někam do podniku. Řídit v těchto případech vůz je velmi riskantní. Nejen, že můžete přijít o řidičský průkaz, ale můžete způsobit dopravní nehodu. Řešením i ochranou je právě drink servis. Zavoláte na telefonní číslo osobní přepravy a službu si zde objednáte. Přijede pro vás vůz, který vás odveze bezpečně domů a zároveň vám odvezou domů i vaše auto. Tak budete druhý den moci odjet do práce klasicky vozem.

Vozy osobní přepravy

Osobní přeprava Ostrava disponuje** vozy střední i vyšší třídy**. Ty jsou komfortní, vybaveny klimatizací a jsou vždy čisté. Samozřejmě nekuřácké. Pro přepravu dětí používají autosedačky. Před příjezdem na místo je vůz vždy upraven podle potřeb klienta. V nabídce jsou vozy malé, klasické pětimístné i velké s různým počtem sedadel. Vybrat si můžete i vozidlo, které se hodí na dopravu na svatbu, promoci, oslavu narozenin.

Kurýrní služba

Stalo se vám, že jste něco chtěli odeslat, ale doručení je příliš dlouhé? Pak se můžete obrátit na osobní přepravu a ta vám doručí zásilku na dané místo a včas. Kurýrní služba může doručit prakticky cokoli. Klidně i kytici růží vaší mamince.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20802 (skvela-zabava.cz#10132)


Přidat komentář