Kluby all-inclusive

Co můžeme čekat v klubech all-inclusive? Pro koho jsou kluby all-inclusive určené? Co znamená slovo all-inclusive? Najděte si chviličku a přečtěte si zajímavý článek, kde se dozvíte mnoho informací o těchto klubech.

Co znamená výraz all-inclusive, který v posledních letech slýcháme poměrně často? Ve slovníku pod těmito slovy najdeme tento překlad: All z anglického překladu znamená vše, všechno, celek, všichni, celý, veškerý, zcela, úplně velmi, docela**, inclusive** z anglického překladu znamená zahrnující, zahrnutý. Ve spojitosti se slovem klub, kluby all-inclusive znamená vše zahrnuto v klubu, klubech.

Kluby all-inclusive nabízejí po zaplacení vstupného veškeré služby v klubu zdarma. Vstup do těchto klubů bývá poměrně dražší, než do klubů, kde all-inclusive není. V dnešní době se určitě vyplatí chodit do klubů, kde tuto službu nabízejí. Tyto kluby bychom měli najít v každém větším městě. Pokud nemáme přímo informaci od kamarádů, kde se tento klub nachází, tak v dnešní době informace o těchto klubech nalezneme na internetu. Některé kluby, které tuto službu nabízí jí poskytují 24 hodin denně. Některé** kluby** ovšem tuto službu nabízí jen o víkendech nebo dokonce jen v některé dny.

Návštěvnost klubů all-inclusive**

**

Pokud jste nikdy v takovém klubu nebyli, určitě byste to měli změnit a klub, který takové služby poskytuje rychle navštívit. All-inclusive v sobě zahrnuje neomezenou konzumaci alkoholických i nealkoholických nápojů. Některé kluby nabízejí i neomezenou konzumaci menšího občerstvení jako jsou např. tyčinky, chipsy, oříšky. Co který klub přesně nabízí najdeme přímo v nabídce daného klubu. Všechny tyto kluby mají společné to, že po zaplacení vstupného se v klubu můžeme bavit a konzumovat** neomezené množství nápojů**.

Cena vstupného

Pokud by chtěl někdo diskutovat o tom, že se nám vstup do takového klubu nevyplatí, určitě bychom ho měli přesvědčit o opaku. Pokud se rozhodneme jít s přáteli do klubu a bavit se, tak bychom tento typ klubu měli určitě zvolit. Kluby s all-inclusive jsou také vhodné k oslavě narozenin, různých večírků nebo firemních akcí. Kapacita v klubech je omezena podle velikosti klubu.

Zábava v klubech**

**

klubu s all-inclusive často bývá i nějaká zábava formou živé hudby nebo různých soutěží. Vždy tam ovšem najdeme kvalitní hudbu, na kterou si můžeme zatancovat a pobavit se. O zábavu v klubech není nouze. V klubech, které tuto službu poskytují bývá i velmi příjemné prostředí. V takových klubech nesmí chybět dlouhý bar s příjemným personálem a barovými židličkami. Dále by v klubu nemělo chybět příjemné posezení, buď s příjemnými stoly a židlemi nebo boxy, ve kterých se sedí velmi pohodlně. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na taneční parket, který je nutností. Taneční parket by měl být dostatečně velký, aby se na něm lidi nemuseli tlačit a mačkat se. Tanečnímu parketu by nemělo chybět kvalitní osvětlení, které dodává klubu často příjemnou atmosféru. Rezervace v některých klubech není možná, záleží ovšem na daném klubu, proto bychom raději do klubů měli chodit co nejdříve.

Nabídka alkoholických nápojů

Nejčastěji nabízené alkoholické nápoje v klubech bývají:

 • Vodka
 • Rum
 • Whisky
 • Gin
 • Tequila
 • Pivo
 • Víno

Nabídka nealkoholických nápojů

Nejčastěji nabízené nealkoholické nápoje v klubech bývají:

 • Coca cola
 • Fanta
 • Sprite
 • Tonic
 • Perlivá voda
 • Džus
 • Energetické nápoje

Zábava v klubech all-inclusive

V dnešní době se rádi zajdeme pobavit a zatancovat si, pokud k tomu všemu neodmítneme skleničku dobrého pití jsou pro nás tyto kluby to pravé. Bavit se celý večer a nemuset myslet na to, kolik nám ještě zbývá v peněžence peněz je pro každého z nás skvělé. Výhoda v klubech s all-inclusive je, že když zaplatíme při příchodu do klubu vstup, tak už pak nemusíme myslet na peníze a na naši útratu. Určitě se každému z nás již stalo, že po ranním probuzení po nějakém večírku s přáteli jsme měli strach podívat se do naší peněženky, kolik nám tam vlastně zbylo peněz. Ještě horší varianta než prázdná peněženka je to, že pokud nám dojdou peníze my se rozhodneme v daný večer použít naši kreditní kartu. Některým se stane, že si myslí, že špatně vidí, když se podívají na zůstatek na účtu. Sáhněme si do svědomí a řekněme si, komu z nás se to už někdy přihodilo.

Vstup do klubů

Vstup do klubů s all-inclusive bývá nejčastěji od 18-ti let a to z důvodu prodeje** alkoholických nápojů**. Do 18-ti let máme konzumaci alkoholických nápojů zakázanou, tudíž pro personál je v těchto klubech jednoduší pouštět lidi, kteří tuto hranici již přesáhly a nemusí je kontrolovat, pokud mají zájem o alkoholické nápoje. Pokud bývá v klubech vstup až od této věkové hranice, ručí si majitel a personál podniku za to, že nenalívají alkohol mladistvím osobám. Kontroly ze strany policie České republiky nebývají tudíž tak časté jako v jiných klubech.

Jaké je vhodné oblečení do těchto klubů?

Tuto otázku si položí většina z nás, pokud se do takových klubů chystáme. Oblečení do těchto podniků bývá zpravidla takové jako na diskotéky. Pro kluky to znamená nejčastěji košile nebo tričko a oblíbené rifle. U dívek rozhodování bývá složitější. Nejčastěji to vyhraje krátká sukně nebo úplné rifle, dále košile, tričko, top nebo tílko. Určitě nesmíme zapomenout na elegantní boty, které se určitě hodí, a v kterých se budeme cítit příjemně. Sportovní oblečení bychom v těchto klubech měli raději vynechat. Na závěr bych chtěla dodat, že ve všem co si oblečeme, si musíme připadat krásně a sebejistě.

Rozrůstaní klubů s all-inclusive programem**

**

Kluby s all-inclusive programem by se měly u nás určitě časem rozrůstat. První známý klub, který tyto služby poskytoval se objevil v hlavním městě v Praze, kde majitelé zjistili, že klub je výdělečný a má cenu takové kluby otevírat. Doufám, že se časem tyto kluby objeví i v menších městech a budou nám aspoň jednou za týden nebo za měsíc tento program nabízet.

Oblíbenost

Kluby se službou all-inclusive nejčastěji navštěvují kluci a dívky v průměrném věku 25-ti let. Pokud ovšem do těchto klubů zavítáme najdeme tam dívky a chlapce ve věku mladším i starším než je tato hranice. Tyto kluby jsou oblíbené u všech věkových hranic. Na věku v těchto klubech nezáleží. Proto pokud jsme ještě nikdy v takovém klubu nebyli, měli bychom to co nejdříve změnit a kluby all-inclusive navštívit. Možná se nám stane, že tyhle kluby budou patřit mezi naše nejoblíbenější podniky, které budeme navštěvovat pravidelně. Proto pokud nevíme o žádném takovém klubu, který by se v našem okolí vyskytoval, usedněme k internetu a zkusme takový klub vyhledat. Určitě budeme mile překvapeni, kde všude se tyto kluby vyskytují.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20769 (skvela-zabava.cz#9875)


Přidat komentář