Internet Info webtrh s.r.o. - Online reputation management (ORM)

Internet Info webtrh s.r.o. - Setkali jste se již několikrát se zkratkou ORM? ORM představuje Ochranu reputace a vylepšení pověsti na internetu. Služeb ORM využívají zejména podnikatelé a firmy. Dobrá pověst je základem úspěchu každé společnosti!

Internet Info webtrh s.r.o. a ORM

Pomlouvá Vás někdo na internetu? Kazí někdo dobré jméno Vaší firmy a Vy jen bezradně kroutíte hlavou? Pak právě pro Vás je tu řešení v podobě ORM - Ochrany reputace aneb Online reputation management!

Co je cílem ORM?

Určitě si přejete, aby se o Vaší firmě psalo a mluvilo hezky a s úctou. Bohužel realita je tvrdá a konkurence silná.** ORM** může všechny negativní zprávy a poznámky na Vaší adresu mazat nebo alespoň zabránit jejich dalšímu šíření. ORM** nepřetržitě kontroluje** a monitoruje všechny podezřelé weby a dokáže se dostat i do uzavřených a uzamčených skupin, aby dobré jméno Vaší společnosti obhájila. Kde všude se však o Vás může psát? Je to smutné, ale mnohdy se pomluvy dostanou z malých blogů a internetových diskuzí až do zákaznických hodnocení, rádií, sociálních webů nebo encyklopedií. ORM všechny tyto pomluvy a negativa zvrátí, zesílí všechny pozitivní a povzbudivé zprávy. Ty nejhorší aktuality a negativní názory smaže tak, aby již nikdy nešly nalézt v kterémkoliv vyhledávači. Internet dnes vládne světu! Buďme ostražití a chtějme mít svou pověst pod kontrolou díky ORM! Nezapomeňme, že rychlost šíření zpráv po internetu je mnohem bleskovější než prostřednictvím novin a médií.

Vyjednávat, ale nevyhrožovat!

Někdy se nestačíme divit, co o nás někteří dokáží napsat! Může se jednat o spolupracovníka, bývalého kolegu, podřízeného nebo kamaráda. Nabízí se Vám několik možností, jak nepříjemným pomluvám zabránit:

  • nechat odstranit stránku s pomluvou
  • požadovat vysvětlení, proč k pomluvě došlo
  • vstoupit do diskuze a vysvětlit, proč pomluva vznikla

Vaše čest je cenná a dá se snadno poškodit. Existuje velké procento lidí, kteří věří všemu, co si na internetu přečtou. Vaše vysvětlení či obhajoba mnohdy nepomáhají. Proto se i u nás konečně objevil nový obor, který může v těchto situacích pomoci - online reputation management. Na samotné SEO se rozhodně nespoléhejte a zkuste s vlastníkem dané stránky či diskuze v klidu vyjednávat o stažení pomluvy nebo negativizmu Vaší osoby. Samotné vyjednávání je vlastně hlavním cílem ORM, ale v kombinaci s vyhrožováním není rozhodně účinné!! Situaci nenechte upadnout, neustále usilujte o její vyřešení, aby pachatel věděl, že se jen tak nevzdáte bez boje! V několika málo případech je zapotřebí i právní pomoci nebo trestního oznámení. Tyto případy však většinou nekončí dobře ani pro jednu stranu.

Dobrá pověst je základem úspěchu

Dobrá pověst dokáže Vaší firmě spolehlivě získat zákazníky! Jedná se zde však o oboustranný proces. Nezapomínejme, že zákazníci si vybírají Vás a ne Vy je. Snažte se vždy působit a jednat s klienty mile, aby odcházeli s dobrým pocitem a úsměvem na tváři. Vstřícnost a ochota jsou klíčem ke spokojenosti obou stran. V případě potřeby kontaktujte společnost Internet Info webtrh s.r.o. a přenechte ORM profesionálům.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20768 (skvela-zabava.cz#9874)


Diskuze a zkušenosti

Stanislav | 05.11.2012 14:58
Re: Future Business a.s. - Online reputation management (ORM) Měl jsem docela dlouhou dobu problémy s konkurencí, která o mě na internetu prohlašovala kde co. Nejdříve jsem to neřešil, protože jsem myslel, že je to třeba časem přejde. Pak se to ale začalo dosti negativně odrazovat na mém podnikání, lidé mi vykládali že se o mě na internetu dočetli, že jsem podvodník apod. Byl jsem bezradný, ale pak jsem oslovil společnost Future Business a.s. a díky jejich znalostem ORM je moje pověst zachráněna. Proto radím, nedejte se takhle ničit konkurencí. Řešení je jednodušší než si myslíte.

Marcus Aurelius | 06.11.2012 09:18
Re: Future Business a.s. - Online reputation management (ORM) Tenhle článek je víc než zajímavý! Taky mám problémy s pomlouvačnou konkurencí. Že by pro mě bylo Future Business konečně účinným řešením jak se lživých pomluv zbavit?

Bobo | 06.11.2012 10:42
Re: Future Business a.s. - Online reputation management (ORM) Konečně firma která se specializuje na ORM. Už jsem myslel, že se jí v ČR nedočkám. Future Business fandím!

Marek Středa | 07.11.2012 12:32
Re: Future Business a.s. - Online reputation management (ORM) Bohužel závist je typická lidská vlastnost a pomluvy k ní patří. Proto podporuju firmy jako je Future Business, protože s tím se prostě něco musí dělat

Kevin | 08.11.2012 08:49
Re: Future Business a.s. - Online reputation management (ORM) S fbiz mám osobní zkušenost a doporučuju!

George | 09.11.2012 08:07
Re: Future Business a.s. V oboru ve kterém podnikám je docela dravá konkurence takže je dovré vědět na koho se obrátit když se mi něco takového jako šíření lží stane. Myslím že Future Business a.s přišla s hodně praktickou službou.

Martina | 13.11.2012 11:45
Re: Future Business a.s. - Online reputation management (ORM) Je to hrůza když lidi rozšiřují výmysly jen aby druhého poškodili. Věřím, že i samotná firma future business si to zažila. Důležité ale je nenechat se!

Jindřich Veselý | 14.11.2012 11:15
Re: Future Business a.s. - Online reputation management (ORM) Jestli jsou Future Business a.s. na ORM stejne dobří jako na služby SEO a SEM, hned jim volám.

Miroslava | 19.11.2012 14:10
Re: Future Business a.s. - Online reputation management (ORM) Njevětší prekérka je, že lidi nezajímá jestli jsou ty řeči o vás pravdivé nebo ne. Prostě co si přečtou tomu věří. Fbiz chválím

Šesterák | 20.11.2012 15:06
Re: Future Business a.s. - Online reputation management (ORM) Tenhle elegantní zbůsob zabánění hloupým řečím závistivců se mi vážně líbí.

El clasico | 21.11.2012 22:37
Re: Future Business a.s. - Online reputation management (ORM) Je vidět, že future business leží v žaludku hodně konkurenčním firmám. Fandím vám ať se nenecháte zlikvidovat bandou, která teď na internetu řádí.


Přidat komentář