Gejša - Magazín o sexu a erotice

Co je smyslem života? Plnění úkolů a povinností? Dělat od nevidím do nevidím? Život by se neměl jen prožívat, ale i užívat. Život je krátký na to, aby se promarnil, abyste byli plni vnitřního napětí. Láska a intimnosti zpestří a okoření život.

Všimli jste si toho, že u ryze romantických filmů končí milostné scény tím, čím prakticky začínají, tj. láskyplným objetím, hlazením, mazlením a líbáním? Pak najednou střih a dvojice se zase spokojeně tulí, či se probouzí s prvním ranním rozbřeskem. Romantické to vskutku je, ale sotva by Vás tento způsob nedokončené lásky uspokojil, či dokonce Váš život zpestřil, či okořenil. Cítili byste se nenaplněni, jakoby prázdni.

Vše o sexu a erotice na jednom místě

Kde však najít informace, odpovědi na Vaše, třeba i ty nejintimnější otázky? V restauraci, hospodě, když se sejdete s přáteli a kamarády? Ano, možné to je. Za podpory alkoholu mohou vzejít vskutku zajímavá moudra. Dáváte-li však přednost soukromí, pak Vám můžeme dát tip na internetový magazín Gejša.cz, kde najdete vše o sexu a erotice.

Gejša.cz – láska a vztahy

Možná budete překvapeni nad množstvím informací, které se mohou dotýkat erotiky a sexu, a to v porovnání s uvedenými romantickými filmy. Zajímá Vás, co muži v posteli vyžadují, o čem sní? Rádi byste se oprostili od stereotypu a vyzkoušeli některou z netradičních milostných poloh? Zajímá Vás, zda a jak je účinná přerušovaná soulož? Potýká se Váš protějšek s problémem s ejakulací? Láká Vás sex ve třech? Je něco špatného na masturbaci, onanii? Má psychika vliv na erekci? Jak je to s mužskou antikoncepcí? Co si představit pod spermabankou? Je možné zlepšit kvalitu spermatu? Kde začíná a končí sexuální fantazie mužů a žen? Tak nejen tyto články, ale i mnohé další můžete najít na webové stránce http://www.gejsa.cz/, konkrétně pak v kategorii láska a vztahy.

Gejša.cz – členění na kategorie

U kategorií ještě zůstaneme. Abyste se mohli snadno a rychle orientovat, najít odpovědi na Vaše otázky, či si přečíst skutečně to, co chcete, pak můžete využít praktického členění na kategorie. To najdete vždy v levé části internetového erotického magazínu Gejša.cz, nehledě na to, zda do některé kategorie zabrousíte a kliknete na konkrétní článek. Které konkrétní kategorie můžete na internetovém portálu Gejša.cz, najít? Kategorie jsou rozdělené dle zaměření a seřazeny abecedně. Konkrétně se pak jedná o: masáže a meditace – erotické oblečení a doplňky – night, erotické a swingers kluby – erotické pomůcky pro muže – erotické pomůcky pro ženy – vibrátoy a dilda – striptéři a striptérky – inzerce – gigolo a GOGO tanečnice – hodinové hotely – priváty – láska a vztahy.

Gejša.cz – snadné hledání požadovaného

Zajímavých článků o sexu a erotice je na desítky. Nemáte-li zrovna čas brouzdat jednotlivými články, než narazíte na ten, který by Vám mohl pomoci, či Vás inspirovat, pak můžete využít i velmi rychlého a praktického způsobu vyhledávání. Pod „kategoriemi“ najdete prázdné políčko, kam můžete napsat požadované slovo. A pak již jen stačí kliknout na „hledat“. Vzápětí se Vám zobrazí články, ve kterých je zmínka o Vámi hledaném slovu.

MagazínSex.cz - Nový erotický magazín o sexu

Navtivte nový magazín o sexu a erotice MagazínSex.Cz. Dozvíte se co je to Elektřin a Oidipovský komplex,Cuckold neboli kandaulismusnebo jaké jsou výhody privátu a hodinových hotelů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20799 (skvela-zabava.cz#10126)


Přidat komentář