Elektronická cigareta Black Street

Kouříte? Pokud ano, jak často? Stěžuje si Vaše rodina, přátelé, že je svým kouřením obtěžujete? Vyskytujete se pravidelně na místech, kde je kouření zakázáno? Všechny tyto strasti mají řešení, a tím je Black Street elektronická cigareta.

Elektronická cigareta už dnes není neznámým pojmem. S elektronickou cigaretou kouříte zdravěji, neobtěžujete své okolí páchnoucím dýmem, nežloutnou Vám zuby a nehty. Přesto ji někteří kuřáci odmítají, ať už z důvodu nelíbivého designu, nebo z důvodu složitého dolévání náplně s příchutěmi. Black Street elektronická cigareta tyto negativa bourá.

Black Street elektronická cigareta

Black Street je designově dokonalý kousek, který uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Black Street si lze objednat jako cigaretu jednorázovou, tzv. Black Street One, nebo jako** iBlack Street sadu**. Black Street kusovku můžete potáhnout až 800x, což je stejné, jako byste vykouřili dvě krabičky cigaret.

Black Street One Cigarette

Jedinečnost elektronických cigaret spočívá v iBlack Street sadě. Sada v podobě elegantní krabičky obsahuje 5 kartomizérů a baterii. Nevzhlednou nabíječku nehledejte. Jako nabíječka totiž slouží samotná krabička. Tu v případě potřeby dobití připojíte na USB kabel. Poté už stačí jen zastrčit cigaretu do krabičky. O stavu nabití krabičky Vás informuje ukazatel baterie.

iBlack Street

Kartomizéry elektronických cigaret Black Street

V případě kartomizérů můžete vybírat z** kartomizérů low** a kartomizérů zero. Low obsahují 8 mg nikotinu, zero jsou bez nikotinové. Kartomizéry Black Street nejsou doplňovány tekutinou. Odpadá tak zdlouhavý a neoblíbený proces dolévání. Jakmile cigaretu „vykouříte“, kartomizér zkrátka vyhodíte. V případě, že kartomizér ještě není vypotřebován, ale vy chcete vyzkoušet jinou příchuť, vyměníte jej. Jeden kartomizér vydrží stejně dlouho jako** jedna krabička cigaret**.

Black Street Kartomizér

Příchutě elektronických cigaret Black Street

Black Street nabízí svým zákazníkům pět příchutí, a to Cherry, Menthol, Peach, Choco a Gold. Jedná se o třešňovou, mentolovou, oblíbenou broskvovou, čokoládovou a klasickou tabákovou příchuť. Tyto lze objednat buď s nikotinem nebo bez. V případě Black Street kusovek můžete vybírat z příchutí** Gold low, Menthol low, Cherry low a Cherry zero**.

Proč Black Street?

Black Street, to není jen zdravější kouření.

Kouřit Black Street znamená být stylový.

Navštivte nový originální eshop elektornických cigaret na www.blackstreet.eu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20798 (skvela-zabava.cz#10125)


Přidat komentář