Vibe Therapy Vibrátory

Vibrátory se staly téměř naprostou součástí sexuálního života a jejich obliba stále roste. Nejenže je pořizují muži jako originální a užitečný dárek přítelkyním, manželkám nebo kamarádkám, ale také si je kupují samy ženy ke zpříjemnění erotických chvilek.

Řada vibrátorů značky VIBE THERAPY přichází se zcela novým nápaditým designem v rozličných podobách, které jsou vyrobeny přesně dle toho, co ženám nejvíce vyhovuje. Tyto vibrátory byly jejich tvůrci navrženy tak, aby žena s jejich pomocí dosáhla co největší rozkoše. Veškeré druhy vibrátorů Vibe Therapy jsou vybaveny přeprogramovanou elektronikou, a pokud si chcete dopřát skutečně nezapomenutelnou rozkoš, které se budete rády opakovaně oddávat, sáhněte po vibrátorech Vibe Therapy. Navíc jsou vyrobeny ze 100% lékařského silikonu, tedy z materiálu, který je neškodný pro alergiky a je jemný na dotek.

Vibrátor Vibe Therapy TRI Pink

Tento typ vibrátoru růžové barvy je vyroben z chirurgického silikonu v kombinaci s ABS plastem. Je vybaven sedmi vibračními programy, mezi kterými dle potřeby přepínáte jedním tlačítkem. Co program, to jiná intenzita. Vibrátor Vibe Therapy TRI však je navíc ještě výjimečný tím, že se tři motory, které jsou pro něj typické, přepínají digitálně v různých intervalech mezi sebou. Díky této funkci získá každá žena silný pocit, že se něco pohybuje uvnitř. Jde o špičkový výrobek, nejen co se funkcí, ale také ceny týče.

Vibrátor Vibe Therapy TRI levander

Pro vibrátor Vibe Therapy TRI je charakteristická jeho levandulová barva. Opět i tento vibrátor je vyroben z naprosto nezávadného materiálu a jeho ovládání zvládne každý. Zapíná se jedním tlačítkem a mezi různými intenzitami, kterých je 7, přepínáte tlačítkem druhým. A co je pro něj výjimečné? Stejně jako vibrátor Vibe Therapy TRI Pink je opatřen třemi motory, které se přepínají digitálně v různých intervalech mezi sebou, díky čemuž žena dosáhne maximální rozkoše.

Vibrátor Vibe Therapy SERENE

Jedná se o elegantní vodotěsný vibrátor, který potěší naprosto každou ženu. Nejen, že krásně vypadá, ale také dokáže s ženským tělem divy. Vibrátor typu SERENE je vytvarovaný do jemné spirály, která je opatřena jemnými dráždícími výstupky na bocích. Vibrátor Vibe Therapy SERENE dokáže ženu zbavit zbavit každodenních stresů, neboť mezi je funkce patří mimo jiné i terapeutické vibrace a pulsující funkce, které zvyšují intenzitu rozkoše. Navíc tato intenzita se dá podle potřeby, nebo lépe řečeno, podle libosti regulovat. Tento vibrátor má tři stupně intenzity vibrací a 4 vibrační programy, kdy tyto programy snižují vibrační rezistenci a jsou schopné udržet stimulativní schopnost vibrací při delším používání. Tento vibrátor je vhodný pro ty ženy a dívky, které mají rády mohutnější rozměry a silnější vibrace. Je vyroben z materiálu, který můžou používat i alergičky.

Vibrátor Vibe Therapy Serene white

I tento bílý vibrátor je stejně jako předchozí vytvarovaný do jemné spirály s jemnými dráždícími výstupky na bocích. Rovněž i tento dokáže každou ženu potěšit svými 3 vibračními intenzivními stupni a 4 programy, které dokáží udržet stimulativní schopnost vibrací i tehdy, pokud jej bude žena déle užívat. Vibrátor Vibe Therapy SERENE white je perfektní pro odstranění stresu, a jeho výrazné výstupky, které jsou po stranách vibrátoru, plně nahrazují hranu žaludu na penisu, kdy přímo pod těmito výstupky je umístěn zdroj vibrací. Dámy, při použití tohoto kousku se máte na co těšit.

Vibrátor Vibe Therapy Sutra

Vibrátor Vibe Terapy Sutra má po celé své délce jemné rýhování, což má za následek intenzivnější stimulaci a dále je tento vibrátor opatřen lehce zahnutým koncem, a dochází tak ke snadnějšímu dráždění G-bodu. I tento typ vibrátoru je vodotěsný a proto si jeho přítomnosti můžete užívat i ve vaně nebo ve vířivce. Vibrátor Sutraterapeutické vibrace, které opět můžete regulovat podle vaší chuti. Vibrátor Vibe Therapy Sutra je vyroben ze 100% lékařského silikonu, je tedy hypoalergenní a navíc dokonale sedí v ruce, ostatně jako všechny vibrátory tohoto druhu.

Nejlevnější Vibrátory Vibe Therapy zakoupíte na www.vibe-therapy.cz.

Rotační vibrátory na www.magazinsex.cz

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20754 (skvela-zabava.cz#10121)


Přidat komentář