Seznámení na internetu

Jestliže se s někým po internetu seznámíte, nerozvíjejte dlouhodobý internetový kontakt. Pokud možno, tak se sejděte co nejdříve. Když jde o psaní e-mailů, jsou někteří lidé hodně přitažliví, ale jak je uvidíte - můžete ztratit zájem.

Seznámení po internetu

se oproti běžnému seznámení v mnohém liší. Vždyť už jen množství potenciálních partnerů překračuje běžné možnosti. Ke všemu internet nabízí i nejrůznější typy vztahů od flirtování, přes zážitek na jednu noc až po vážné známosti.

Mínusem seznámení po internetu

je, že mizí možnost okamžité osobní reakce. Při seznamování, na které je většina z nás zvyklá, působí na člověka hlas, gesta, mimika, výraz očí i ta dobře známá chemie. Toto při seznámení po internetu zažít nemůžete.

Seznámení po internetu – jak si vybrat dobře

Proto aby seznámení po internetu fungovalo, tak jak má, jsou důležité pravdivé údaje. Toto mnoho lidí nerespektuje a své údaje záměrně zkreslují. Psychologové se domnívají, že si neuvědomují nebo nechtějí připustit, jací skutečně jsou.

Je jednoduché najít na internetu lidi

kteří mají rádi divadlo nebo dát dohromady milovníky zvířat, sportovce či turisty. Jak ale vyhovět těm, kteří chtějí dobře vypadajícího nebo inteligentního partnera? Nikdo z těch, co se seznamují přes internet, o sobě neprohlásí že jeho vzhled není nejlepší nebo že je nepříliš chytrý.

Tak co vlastně dělat

aby seznámení po internetu dopadlo podle Vašich představ? Asi nejdůležitější je hledat na správných internetových stránkách. Neztrácejte čas ani peníze brouzdáním po internetu a pokusy, které jsou předem odsouzené k nezdaru.

Seznámení po internetu – kdo je nejvíce vyhledáván

Je potvrzeno, že tak jak tomu je u běžného seznámení, tak i při seznámení po internetu si lidé hledají takové partnera, který by je obdivoval, uznával a v případě žen s dětmi, by miloval jejich dítě.

Seznámení po internetu – osobní schůzka

Jestliže se s někým po internetu seznámíte, nerozvíjejte dlouhodobý internetový kontakt. Pokud možno, tak se sejděte co nejdříve. Když jde o psaní e-mailů, jsou někteří lidé hodně přitažliví, ale jak je uvidíte, ztratíte zájem. V dnešní době je mnoho lidí, kteří jsou schopní se přes internet zamilovat. Potom začne pracovat fantazie a výsledkem bývá strach ze schůzky, ke které většinou ani nedojde.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20713 (skvela-zabava.cz#6504)


Přidat komentář