Rychlé rande - rande na slepo

Novinkou v České republice se stalo rychlé rande neboli speed date, které jinde ve světě úspěšně funguje už několik let. Cíl tohoto způsobu seznamování je jasný: nalezení vhodného partnera nebo partnerky.

Speed date

Novinkou v České republice se stalo rychlé rande neboli speed date, které jinde ve světě úspěšně funguje už několik let. Cíl tohoto způsobu seznamování je jasný: nalezení vhodného partnera nebo partnerky.

Rychlé rande a jeho průběh

  • Pomocí internetu se jako zájemce o rychlé rande zaregistrujete, vyberete si věkovou kategorii, do které patříte a termín.
  • Seznamovací večery se prozatím konají dvakrát do měsíce a to jen v Praze.
  • V termínu, který jste si pro rande určili se dostavíte na určené místo.

Úspěšnost

Jeden seznamovací večer stojí 450 Kč. U registračního stolku si vyberete přezdívku, pod kterou budete vystupovat po celý večer, účelem je zachování anonymity a bezpečnosti. Dále obdržíte formulář, který slouží k zaznamenání jestli Vás dotyčný zaujal a chcete se s ním znovu setkat či nikoliv.

Každá žena se posadí k jednomu stolku a k ní si přisedne jeden zástupce mužů. Po zaznění gongu, máte k dispozici tři minuty, abyste si povídali a dozvěděli se o sobě co nejvíce informací. Jakmile gong zazní znovu, přesune se muž o stoleček dál a postup se opakuje. Takto se vše opakuje, dokud se nevystřídají všechny dvojice.

Po skončení večera, vyplněné formuláře odevzdáte zpět a do druhého dne se Vám dostaví výsledky. Z nich se dozvíte, zda se Váš zájem o některou z účastněných osob střetl i s jejím zájmem o Vás. V případě že ano, obdržíte telefonní nebo emailový kontakt.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20715 (skvela-zabava.cz#7029)


Přidat komentář