Party servis - služby od A do Z

Svatba, oslava narozenin, promoce, bankety, křtiny a další příležitosti k oslavě vyžadují samy o sobě celou řadu zařizování. Čeká Vás některá z radostných událostí? Rádi byste vše měli tip top, co se týká občerstvení, profesionální obsluhy aj.?

Máte vybrané kouzelné místo na oslavu, které podtrhne celou slavnostní událost? Kdo by nechtěl mít vše dokonalé? Kdo by nechtěl, aby byl každý z pozvaných hostů, spokojený a bavil se. Co naplat, ke každé návštěvě, natož oslavě patří občerstvení, ať už slané, sladké, pikantní, a k tomu dobrý mok.

Nejen pro vztah dvou lidí platí, že láska prochází žaludkem. I v případě oslav v malém i velkém, dělá hodně chutné pokrmy, včetně způsobu naservírování a podávání. Rodinnou párty nejspíš zvládnete sami s menším, či větším úspěchem. Ovšem takové příležitosti, ke kterým patří například svatba, plesy, firemní večírky aj., je určitě lepší přenechat profesionálům.

Možnosti využití party servisu

Již výše jsme uvedli pár příkladů, které přímo volají po lahodných delikatesách a umnému servírování. Pro jaké veškeré příležitosti můžete využít kompletního párty servisu? Ať už plánujete slavnostní recepci, vernisáž, banket, galavečer, ples, promoci, křtiny, svatbu, firemní večírek, konferenci, pak při všech těchto příležitostí, určitě oceníte um a zručnost profesionální firmy. Ovšem nic nebrání tomu, abyste profi cateringovou firmu oslovili, když pořádáte rodinné setkání.

Služby, jež můžete poptávat u cateringové firmy

Oslovíte-li firmu, která se zabývá party servisem, pak můžete očekávat nejen oku a chuti lahodící pokrmy.

Samozřejmě záleží na příslušné firmě, kterou si vyberete, co se týče výčtu a rozsahu služeb. Můžeme však uvést služby, které takové firmy nabízí. Kromě tedy již zmíněných pokrmů, v podobě teplého i studeného občerstvení (dorty, mini zákusky, jednohubky, chlebíčky, mořské plody, sushi, řízečky, nakládaná zelenina, ovoce aj.), u firem můžete poptávat odbornou obsluhu, barmanskou show, hostesky, pronájem stanů, světelné show, aranžmá z květin, moderátorské služby včetně hudby, zapůjčení talířů, talířků, skleniček, příborů aj.

Chutné i oku lahodící občerstvení

Jistě je rozdíl, pokud byste hostům předložili obložené chleby, nebo mini chlebíčky umně ozdobené a estetickým způsobem naservírované. V druhém uvedeném příkladu, si můžete být jisti, že se mísy a tácy velmi rychle vyprázdní, což potěší každého hostitele. Určitě Vám samotným by udělalo radost, když by se po naservírovaném občerstvení doslova „zaprášilo“, než kdyby i po odchodu hostů, byly mísy takřka netknuté.

Obrátíte-li se na profi firmu, jež se specializuje na party servis, tak u ní můžete poptávat de facto jakkoli laděné občerstvení, co do stylu. Rádi byste klasickou českou, nebo evropskou kuchyni? Nebo byste spíše upřednostnili některou z exotických kuchyní? Máte možnost zkombinovat rozličné kuchyně, nebo se zaměřit pouze na jednu kuchyň. Samotný styl občerstvení se také odvíjí od konkrétní příležitosti a skladbě hostů, jež se slavnosti zúčastní.

Ohňostroj

Ohňostroje a světelná show již dávno nejsou doménou jen silvestrovského veselí. Stále častěji je možné spatřit ohňostroje, laserová show na svatbách, plesech, recepcích, vernisážích aj. nejen ke „klasickému“ ohňostroji se však můžete uchýlit. Využít můžete netradičního, o to však efektnějšího nasvícení rautových stolů. Mezi firmami, jež se specializují na párty servis, najdete i takové, které Vám mohou světelné efekty zařídit.

Party plná grilovaných pochoutek

Chystáte se uspořádat zahradní párty, slavnost, s velkolepou grilovačkou?

Řekne-li se grilování, každý si bezpochyby představí šťavnaté pečínky, steaky, klobásky, grilovaná kuřata, ryby aj. Můžete se sami pustit do grilování. Chcete však riskovat, že by maso bylo nedopečené, nebo naopak připálené, přesušené? Jak pak budete vysvětlovat hostům, že jídlo prostě nebude?

Obraťte se na profi firmu. Můžete si u ní objednat například studený raut, teplý raut, jednoduchou, ale také grilovačku ve velkém, slavnostní párty aj. K masíčku Vám firma připraví i čerstvé, křupavé a voňavé houstičky, pečené brambůrky s tymiánem, grilovanou i čerstvou zeleninu, grilované ovoce. Při takové nabídce dobrot, bude jistě zapotřebí také nějaký ten drink, koktejl, vychlazený ledový čaj aj. A jako sladkou tečku na závěr, co takhle zmrzlinový pohár se šlehačkou, čokoládovými hoblinkami a likérem?

A nebyla by to párty, kdyby na ní nebyla ta správná hudba. Dáváte přednost reprodukované, nebo živé hudbě? I s hudbou se můžete obrátit na firmu, specializující se na párty servis.

Studený i teplý raut

Raut bezpochyby patří k velmi žádané formě občerstvení, ať už při jakékoli příležitosti. Raut může být studený, teplý, nebo kombinovaný. Při rautu si přijde doslova každý na své, ať už je vyznavačem čerstvé zeleniny a ovoce, masových pochoutek, vegetariánství, exotické kuchyně aj.

Rautové menu se dá uzpůsobit a navrhnout tak, aby vyhovovalo každému z pozvaných hostů. Nejspíš byste sami nebyli nadšeni, kdybyste se účastnili rautu, který by byl plný sladkých pochoutek, a Vy byli zrovna na dietě.

Plánujete raut, ať už pro dvacet, třicet, ale i více osob? Než si sednete s firmou specializující se na párty servis a domluvíte se na objednávce, pak si zjistěte, co Vaši hosté jedí a čemu se naopak vyhýbají, ať už z přesvědčení, nebo ze zdravotních důvodů.

Proč je raut tolik oblíbený, a to nejen mezi hostiteli, ale také hosty? Samotní hosté nepřichází na párty pouze za účelem jídla, ale také za zábavou. Na párty je kromě toho možné se i seznámit s celou řadou zajímavých lidí. A co se týká samotného hostitele, tak i ten může získat zajímavé kontakty. A co se týká samotné volby rautu, tak s ním nic nezkazí, právě naopak. Rozhodně je raut lepší volbou, než například objednání svíčkové, či řízku (vepřového, kuřecího) s bramborových salátem. Raut ostatně nemusí být chápan, jako „z nouze ctnost“. U firem, jež pořádají párty servis, si můžete objednat slavnostní raut, plný delikates.

Připravení pokrmu přímo před Vámi

Možná jste viděli film, jak obsluha v restauraci efektně připravila, či dokončila pokrm před hosty. U cateringových firem si můžete objednat i tuto netradiční, zato oblíbenou službu.

Pokrmy od cateringové firmy či předních restaurací

Najdete** cateringové firmy**, které se přímo sami zabývají připravováním pokrmů, občerstvení, delikates, a to se vším všudy. Najdete však i firmy, které sice nemají vlastní kuchaře, ale zato spolupracují s odborníky z různých restaurací. Bude záležet na Vás, čemu spíše dáte přednost.

Důležitost vhodného servírování pokrmů

Jedna věc je připravení chutných pokrmů, delikates, koktejlů, drinků, pohárů aj. Druhá věc je samotné servírování. Půlka úspěchu, co se týká pokrmů, jakékoli oslavy, párty, konference, banketu, aj. tvoří „něco malého i velkého k zakousnutí“. Ta druhá půlka úspěchu je zvolení vhodného nádobí a způsobu naservírování.

U cateringových firem můžete očekávat i zajištění všeho potřebného – občerstvení, ubrusy, příbory, porcelán, sklo, květinová výzdoba, barmanská show, hudba a mnoho dalšího. Vzneste Vaše dotazy, požadavky na Vámi vybranou firmu.

Rauty, recepce, pracovní obědy, rodinné oslavy, svatební menu i odpolední raut, tematicky členěné oslavy…, vše můžete požadovat u cateringových firem. Profesionální obsluha, zapůjčení jídelního servisu, nádobí, příborů, sklenek, efektní naservírování a závěrečný úklid, nezbytná součást každé párty. Součást, kterou Vám nabízí profi cateringové firmy.

Ať už budou Vašimi hosty kamarádi, přátelé, nebo obchodní partneři, všichni budou dlouho vzpomínat na Vámi uspořádanou párty, a to v dobrém slova smyslu. Stačí jen využít profesionálních služeb cateringových firem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20738 (skvela-zabava.cz#9867)


Přidat komentář