Adrenalinové výlety

Konečně přišel volný víkend nebo očekávaná dovolená a s nimi přichází otázka, jak volný čas využijeme. Plánujeme setkání s přáteli, zvelebování domova, lenošení u vody, těšíme se na odpočinek a uvolnění, které však nemusí přijít, chybí nám akce.

Zkušenosti, které můžeme potřebovat

Nemusíme být dobrodruhy, abychom toužili po dobrodružství. Naše touha po zážitcích je jen chuť vyjet ze zajetých kolejí a zase se do nich bezpečně vrátit, okusit něco nového, nepoznaného, abychom neměli pocit, že o něco v životě přicházíme. Adrenalinové jednorázovky nebo i celé balíčky dovolí poznat chuť „zakázaného ovoce“, rozeznat nebezpečí od hazardu, zdolat hranice nemožného a odhalit naše rezervy. Díky získaným zkušenostem v nezvyklých situacích, pak v běžném životě nemáme potřebu zbytečně riskovat, dokážeme vyhodnotit rizika a pokud nastane kritická situace, nevzdáme se a hledáme řešení.

 «« Pečlivě připravená dobrodružství se zárukou Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20723 (skvela-zabava.cz#9839)