Adrenalinové výlety

Konečně přišel volný víkend nebo očekávaná dovolená a s nimi přichází otázka, jak volný čas využijeme. Plánujeme setkání s přáteli, zvelebování domova, lenošení u vody, těšíme se na odpočinek a uvolnění, které však nemusí přijít, chybí nám akce.

Pečlivě připravená dobrodružství se zárukou

Adrenalinové zážitky spolu se zkušenými instruktory, vrcholovými sportovci (např. potápěči, horolezci, surfaři, parašutisté)  i profesionálními odborníky (např. bývalí vojáci, střelmistři, piloti) čekají na vaše požadavky, ať se budou dít ve vzduchu, na zemi nebo ve vodě a s nimi se můžete vrátit do minulosti a projít historická válečná tažení, zažít přítomnost (přepadení banky, trenažér letadla) i ochutnat budoucnost (hvězdné války). Pokud vaše představa není konkrétní, můžete se nechat překvapit akčním scénářem, který může ve vás zanechat nezapomenutelné zážitky. Už jste někdy zkusili sešrotovat auto během pěti minut, pravé rodeo na hřbetu koně nebo opravdická bahna a jízdu tereňákem. Vaše nové prožitky mohou být i součástí vykonstruovaného příběhu např. hledání tajemného pokladu v hradní rozvalině a nebezpečí s tím spojená, osvobození rukojmích z rukou nebezpečných šílenců, hon na fantoma, podle jím zanechaných indícií. To jsou chvíle, kdy nebojujete jen sami za sebe, ale jste členy kolektivu, bojující o přežití své nebo druhých. Co takhle „vražda v knihovně“ nebo „kdo z nás, to byl“, je zvláštní zažít na vlastní kůži takový příběh, kde prostřednictvím stop a náznaků hledáme pachatele. Ať si vyberete jakýkoli zážitek, všechny cesty a výlety za adrenalinem vám dají to, co marně hledáte v dobrodružných  knihách a různých filmech, na vlastní kůži zažijete život akčních hrdinů s jistotou dobrého konce.«« Pusťte obavy a zažijte chuť adrenalinu Zkušenosti, které můžeme potřebovat »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20723 (skvela-zabava.cz#9839)