Adrenalinové výlety

Konečně přišel volný víkend nebo očekávaná dovolená a s nimi přichází otázka, jak volný čas využijeme. Plánujeme setkání s přáteli, zvelebování domova, lenošení u vody, těšíme se na odpočinek a uvolnění, které však nemusí přijít, chybí nám akce.

Pusťte obavy a zažijte chuť adrenalinu

Obdarovat** zážitkem** je vynikající nápad a jako výhoda se jeví to, že pořádající agentura, pokud zná věk a zdravotní stav svého budoucího klienta, může zážitek přímo „ušít na míru“, tím se vyhneme zklamání nebo komplikacím. Adrenalinové zážitky neznají hranice, jsou určeny všem věkovým kategorií, mužům i ženám i dětem. Fyzická zdatnost je rozhodující spíše u silových záležitostí, jako je slaňování skály, pochod po lanech v korunách stromů, potápění se do podmořské jeskyně, ve většině dalších zážitků jde spíše o sílu ducha, odhodlanost a dostatečnou motivaci. Malé děti se můžou obávat a zároveň krásně těšit z pohlazení lva nebo tygra, přespání v jeskyni nebo ve sněhovém iglů. Ti starší přivítají cestu do neznáma na hřbetech koní, mohou zakusit v ochranném obleku, jaké to je, když je napadne zuřivý pes, mohou zažít život v „divočině, kdy si musí sami rozdělat oheň a najít něco k snědku, ty dobrodružnější povahy mohou zažít válečné tažení, přestřelky, lov na člověka, mohou se nechat unést přepadovým oddílem a sami mohou dobýt vytyčený válečný cíl. Všechny tyto akce dokáží v člověku vyburcovat síly a energii, zároveň vytáhnou na světlo všechny emoce, které v sobě skrýváme. Pro naši psychiku je nesmírně ozdravné jednou za čas vykřičet se, nadávat, smát, plakat, dostat z těla vše, co se tam tak dlouho hromadilo, zároveň je nesmírně přínosné vědět, že když se dostaneme do určité situace, budeme bojovat o svůj život, překonáme strach, zaktivujeme to nejlepší v nás.«« Fantastické zážitky z rukou profesionálů Pečlivě připravená dobrodružství se zárukou »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20723 (skvela-zabava.cz#9839)