Adrenalinové výlety

Konečně přišel volný víkend nebo očekávaná dovolená a s nimi přichází otázka, jak volný čas využijeme. Plánujeme setkání s přáteli, zvelebování domova, lenošení u vody, těšíme se na odpočinek a uvolnění, které však nemusí přijít, chybí nám akce.

Fantastické zážitky z rukou profesionálů

Je úžasné prožít si ve skutečnosti své touhy, vrátit se do světa dětství a dospívání, kdy  fantazie měla doopravdická křídla a netušili jste co vše a čím vším budete v dospělém životě omezováni. Pokud máte odvahu a chuť, stačí jen vyhledat a oslovit tu agenturu, jejíž nabídka byla zajímavá a oslovila vás, tým zkušených borců pak zajistí všechny podmínky, abyste mohli zkusit něco o čem jste dosud jen tajně snili např. volný pád, tandemový seskok, potápění mezi žraloky, zorbing, roli odstřelovače. Nemusíte se obávat, že takto organizovaný prožitek vás připraví o adrenalin, protože naše těla a mozky jsou nastaveny tak, že ocitnou-li se v nebezpečné, i když simulované situaci, převáží pud sebezáchovy. Navíc silný prožitek a nová zkušenost můžou odhalit vaše silné stránky o kterých jste dosud netušili. Ve chvíli kdy si musíte sáhnout si na dno, „bojovat o život“, zapnout logické myšlení, získáváte nové životní zkušenosti a váš obzor se tím logicky zvětšuje. Proto jsou adrenalinové zážitky tak často vyhledávané jako jedna z možností tmelení pracovních týmů, pro výběr manažerů a vedoucích pracovníků. Hlavním posláním a cílem všech adrenalinových zážitků je především pobavit a zaujmout, proto se staly vyhledávanými dárky mezi rodinami a přáteli.«« Bezhlavé riskování přináší problémy Pusťte obavy a zažijte chuť adrenalinu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20723 (skvela-zabava.cz#9839)