Adrenalinové výlety

Konečně přišel volný víkend nebo očekávaná dovolená a s nimi přichází otázka, jak volný čas využijeme. Plánujeme setkání s přáteli, zvelebování domova, lenošení u vody, těšíme se na odpočinek a uvolnění, které však nemusí přijít, chybí nám akce.

Bezhlavé riskování přináší problémy

Pokud sami vyhledáváme nebezpečné situace a nemáme potřebné jištění, ať už po materiální stránce nebo lidské, může to s námi dopadnout špatně. Odvrácenou stránkou adrenalinových zážitků jsou situace plné reálného nebezpečí a skutečného ohrožení našeho zdraví, kterému se dobrovolně vystavujeme. Může se stát, že díky našemu riskování a někdy lehkovážnosti nebo dokonce hlouposti, pocit štěstí a úlevy nepřijde. Výbornou zprávou s možností toho nejrozumnějšího řešení pro všechny odvážlivce a nespokojence se svým nudným životem, je už zavedená existence  profesionálních agentur, které adrenalinové zážitky nejen vymýšlejí, ale také organizují a zabezpečují. Jejich prostřednictvím si můžete splnit své dětské sny, třeba řídit tank, letět balónem, svézt se ve formuli nebo ochutnat situace, které jste sledovali na televizních obrazovkách, můžete bojovat o přežití v divočině, zažít přepadení zásahovou jednotkou, řešit zločin na starém hradě.«« Pocit strachu a úlevy bývá návykový Fantastické zážitky z rukou profesionálů »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20723 (skvela-zabava.cz#9839)