Adrenalinové výlety

Konečně přišel volný víkend nebo očekávaná dovolená a s nimi přichází otázka, jak volný čas využijeme. Plánujeme setkání s přáteli, zvelebování domova, lenošení u vody, těšíme se na odpočinek a uvolnění, které však nemusí přijít, chybí nám akce.

Pocit strachu a úlevy bývá návykový

Proto asi sami podvědomě vyhledáváme příležitosti, které zvyšují** hladinu adrenalinu v naší krvi** s očekáváním následného vyplavování hormonů štěstí. Asi každý už zažil tu situaci, kdy na horách se cíl zdá příliš vzdálený a vrchol příliš vysoko. Pokud to nevzdáme a jdeme pomalu a jistě ke svému cíli, třeba unavení, zpocení, s puchýři na nohou, po dosáhnutí vrcholu, přichází úžasné zjištění, že jsme to prostě dokázali. Přeplavat přehradu z jednoho břehu na druhý, potápět se a vydržet pod vodou déle než kamarád i to jsou naše zážitky z prázdnin na které nikdy nezapomeneme.** Adrenalinová činnost** nemusí být je fyzická aktivita, která vede k vysílení, může to být vzrušující setkání nebo nečekané překvapení. Prostě, každý má svůj vrchol někde jinde, protože každý je nastaven trochu jinak  a pocity štěstí se u každého mohou být vyvolány jinou aktivitou.«« Aktivní odpočinek je přínosem Bezhlavé riskování přináší problémy »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20723 (skvela-zabava.cz#9839)