Znamení zvěrokruhu

Každý člověk se narodil v určitém měsíci, a tak mu bylo i přiřazeno znamení zvěrokruhu, které o daném jedinci může povědět mnohem více. Pojďme se společně podívat, co je charakteristické pro jednotlivá znamení.

Každé ze znamení zvěrokruhu má svá specifika, jednoznačnosti, ale také taje. O druhém jedinci je možné se hodně dozvědět, aniž bychom dotyčnou osobu detailně znali. Mohlo by se také zdát, že my sami se známe nejlépe. Ovšem je tu ještě někdo, kdo o nás ví mnohem více. Jsou to znamení zvěrokruhu. Chceme-li se o sobě dozvědět pravdu, taje naší povahy aj., pak se můžeme obrátit na odborníka, na slovo vzatého – věštce.

Beran (21.3. - 21.4.)

Patří mezi znamení ohnivé. Beran má dobré vztahy se znameními Lev a Střelec. Beran znamená znamení nového začátku. Lidé narození v tomto znamení mají prostou a jednoduchou povahu, mají pevnou vůli. Mají za cíl nezávislost a ctižádost. Věří svým schopnostem a snaží se co nejrychleji splnit svůj cíl. Jsou na pořadníku i častější migrény a úrazy. V lásce je vhodnější, když si berani zvolí partnera později.

Býk (22.4. - 21.5.)

Znamení patří do zemského a chladného. Lidé narození ve znamení Býka vyzařují obrovskou vůli a energii. Bývají vytrvalý a rozhodní ve svých cílech, které si stanovily. V ohledu zdraví jsou býci odolní, ovšem mohou trpět na nedostatečný pohyb a přílišné konzumování jídla. Jsou citlivější k infekcím. Tam kde býci vynikají je klidná práce a láska.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Jedná se o znamení vzdušné a párové. Blíženci jsou velmi zvědaví a zapojují se do všeho, co jim přijde jenom trochu zajímavé. Psychika je u blíženců někdy až přecitlivělá a labilní. V zaměstnání nesnesou stereotyp a potřebují tvořivé zaměstnání. Do lásky se blíženci skoro narodili, je pro ně hra a seberealizace, mají velkou fantazii a vynalézavost.

Rak (22.6. - 21.7.)

Rak je vodní znamení. Pod tvrdou slupkou Raka se skrývá něžné, jemné a citlivé znamení. Bývají velmi citově založení a mívají obrovský smysl pro rodinu a domov. Pro zdraví raků je velmi důležitý odpočinek a spánek. Práci se snaží najít s nejdelším pracovním poměrem, aby měly pocit zabezpečení. Raci nehledají povrchní vztah, ale partnera k životu.

Lev (22.7. - 22.8.)

Jedná se o znamení ohnivé. Lev je znamením vlády a odvahy. Lvi dokážou vymýšlet velké plány, problém je ale s jejich uskutečněním, často bývají nemožné. Se zdravím se řadí mezi silné s dobrou vitalitou, jsou ovšem náchylnější k náhlým onemocněním a úrazům. V zaměstnání překypují schopnostmi a dynamikou. Láska musí být viditelná už na první pohled.

Panna (23.8. - 22.9.)

Patří mezi znamení zemské. Panny se snaží řídit zkušenostmi a to nejen vlastními, mezi povahy patří nejčastěji racionalita a kritické chování. Panny o sebe velmi dobře úzkostlivě pečují a zabývají se zdravým životním stylem. V zaměstnání dokážou snést i ty nenáročnější úkoly. Panny mohou v lásce ukazovat dvě tváře, na jedné straně chladné a na druhé citlivé.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Váhy jsou znamení vzdušné. Lidé narození ve znamení Vah jsou citliví, milí a sympatičtí, kteří** usilují o harmonii**. Při onemocnění je u Vah potřeba mnoho odpočinku. V práci se Váhy musí cítit pohodlně, příjemně a dobře se snášet se svými spolupracovníky. Mezi lásku jsou řazené jako kouzelné a půvabné, láska na první pohled nemusí mít dlouhého trvání.

Štír (24.10. - 22.11.)

Patří mezi znamení vodní. Štíři jsou velmi vnímavý lidé a patří mezi velké bojovníky. Pokud štíři onemocní, velmi rychle se z toho dostanou. Mezi oblíbené zaměstnání se řadí složitá a na fantazii bohatá práce. Pro štíry je důležitý sex a není to pro ně nic složitého, jelikož ostatní přitahují jako magnet.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Řadí se mezi znamení ohnivé. Střelci jsou velmi aktivní, ovšem jsou také** dobrými pozorovateli a jsou velmi zvídaví**. Střelci mají většinou dobré zdraví, v případě onemocnění se zase rychle uzdraví. Střelci při práci vyžadují pohyb a svobodu rozhodování. Střelci jsou většinou samotáři a společenský život jim nikterak nevyhovuje.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Kozoroh je znamení zemské, suché a studené. Kozorozi jsou velmi praktičtí, vytrvalí a vážní. V průběhu života přichází čím dál větší odolnost vůči nemocem. Kozorozi požadují standardní podmínky, soukromí a klid při práci. V lásce nikdy nad sebou neztrácejí kontrolu a svého partnera hodně milují.

Vodnář (22.12. - 20.1.)

Jedná se o znamení vzdušné a studené. Vodnáři jsou velmi vynalézaví a rádi experimentují. Vodnáři jsou častěji nemocní, proto by měli posilovat svou imunitu vyváženou stravou a pobytem na čerstvém vzduchu. Vodnáři si vybírají svobodnou práci, kde by mohla být pěstována jejich kreativita. Dávají si za úkol vysoké cíle v lásce a nedávají své city moc najevo.

Ryby (19.2. - 20.3.)

Patří mezi znamení vodní, vlhké a studené. Pro Ryby neexistuje hranice myšlení. Ryby jsou velmi náchylné k nemocem, alergiím a poškozenému imunitnímu systému. V práci jsou velmi pečlivé a výborně se přizpůsobují novým podmínkám. Ryby jsou velmi vášnivé, něžné a romantické, dají se velmi snadno svést.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20704 (skvela-zabava.cz#9912)


Přidat komentář