Výklad z tarotových karet - Litoměřice, Žatec a okolí

Chtěli byste vědět, co vás čeká? Máte už zkušenost s věštěním z karet? Pokud ještě ne, můžete si to vyzkoušet. Věštění z karet je zajímavé a důležité pro spousty lidí zejména proto, že jim poskytuje odpovědi na otázky, které jsou pro ně podstatné.

Obecně o věštění

Už od dob, co lidé začali přemýšlet, používají mnoho nejrůznějších metod, aby poznali, co všechno jim budoucnost přinese. Mnoho t těchto technik se odedávna předávalo z generace na generaci. Zkoumání postavení hvězd či komet, které se objevily na obloze, vržených kostek, vyvržených vnitřností zvířat, obrazů ve skleněné kouli a mnoho dalších postupů, spadá pod obecný pojem věštecká umění. V 19. století se tato umění těšila nesmírné oblibě. Možná šlo o jakousi vzpouru proti novému průmyslovému věku, ve kterém stroje nabývaly převahy nad člověkem. A možná právě ze stejného důvodu prožívají tato umění nový rozkvět v dnešní moderní době, v době počítačových čipů a obrovského kultu vědy.

Někteří skeptičtí lidé pohlížejí na tato umění jako na pouhé věštění budoucnosti, ale tyto techniky nám mohou odhalit mnohem více než jen to, co se má stát příští týden , měsíc nebo rok. Mohou nám poskytnout neocenitelný vhled do naší vlastní osobnosti, mohou vytříbit naše názory a pomoci nám učinit rozhodnutí, jaká jsme do této doby nebyli vůbec schopni udělat, z důvodu obavy, strachu nebo naši nerozhodnosti. Tyto metody mohou zapůsobit na naší intuici a pomoci nám rozvinout skryté duševní síly. Věštecká umění představují širokou škálu různých technik od těch nejjednodušší až po krajně složité. Jednou z nich je i vykládání tarotových karet.

Formy výkladu

Můžete si sami zvolit, zda Vám bude výklad Vašeho osudu zaslán zpět emailem nebo bude výklad zpracován písemně a zaslán doporučenou poštou. Tyto výklady se platí předem, vše samozřejmě po předchozí dohodě a výklady Vám budou doručeny do 5 pracovních dnů. Osobní výklad přímo v Litoměřicích trvá 30 minut.

Výklad se provádí na základě Vašeho data narození a sedmi Vámi vybraných čísel od 1 do 78. Jestliže se rozhodnete pro služby cestou e-mailu, je vhodné požadované číslice e-mailem poslat nebo napsat do sms zprávy.

Tarot

Žádná z věšteckých technik nenese takový emocionální náboj a neskrývá tolik významů jako právě tarot. Někteří lidé ho považují za ďáblovu obrázkovou knihu, za soubor karet, které přinášejí zhoubu a zkázu. Jiní tarot pokládají za věštecký nástroj, který je schopný odhalit události a city s udivující přesností. Jiní zase věří, že jeho největší přínos tkví ve schopnosti objevit psychologii skrytou za událostmi, odhalit motivaci lidí a umožnit jim lépe poznat sebe sama.

Původ tarotu

Původ tarotu dávno upadl v zapomenutí, přestože existuje mnoho teorií, jak vznikl. Jedna z nich je, že tarot vznikl ve starém Egyptě, zatímco jiní věří, že přišel z Číny, Indie nebo Itálie. Tarot se dostal někdy v raném 15. století do Itálie. Od té chvíle vcházely tyto karty postupně ve známost. V dnešní době je k dostání bohatý výběr tarotových souborů. Vedle klasických obdélníkových tvarů můžete koupit karty kulaté, které jsou krásné, ale těžko se míchají, nebo velké obdélníky, které se zase nehodí pro ty, kteří mají malé ruce, podobně můžete pořídit balíčky tarotových karet ze všech koutů světa. Na některých souborech jsou vyobrazení, která ihned poznají ti, kdo se vyznají v klasické tarotové symbolice, kdežto jiné jsou tak zvláštní, že téměř vypadají jako nový druh věštění.

Tarotové karty

Tarotový soubor karet se skládá ze 78 karet. A to konkrétně z 22 karet Velké Arkány a 56 karet Malé Arkány. Velká Arkána a představuje soubor trumfových karet zdobených obrazy, které symbolizují putování člověka životem a ukazují všechny překážky a možnosti, které se na této cestě naskýtají. První karta, na které je vyobrazen Blázen, není číslovaná, takže poslední karta Velké Arkány s názvem Svět, má číslo 21. 56 karet Malé Arkány nevelmi podobá běžnému balíčku hracích karet a ve skutečnosti se také soudí, že se hrací karty vytvořili z Malé Arkány.

Hlavní rozdíl mezi tarotovými a obyčejnými hracími kartami je ten, že každý soubor tarotučtyři dvorní karty a to Krále, Královnu, Rytíře a Páže místo tří u obvyklých hracích karet a že barvy mají odlišné názvy.

Tarot je balíček karet, který k nám promlouvá pomocí symbolické řeči obrázků. Tarotový balíček je souborem veškerých zákonů, které existují ve vesmíru. Zahrnuje zákony příčin a důsledků a veškeré duchovní zákony, které může najít ten, kdo tyto zákony zná. A právě díky výkladu tarotových karet můžete zjistit, v jakém bodě na své osobní cestě se právě ve vztahu k položené otázce nacházíte a jaké jsou vnitřní příčiny toho, co se Vám právě děje, případně jaké rozhodnutí je to nejlepší pro danou chvíli. Tarotové karty ukazují nejefektivnější cestu, jak dosáhnout toho, co si přejeme, abychom nedělali dokola stále ty stejné chyby.

Jak tarot funguje?

Proč mají někteří lidé úspěch, a jde jim všechno samo, kdežto jiní musí tvrdě na svém úspěchu pracovat a nedosáhnout jej třeba nikdy? Proč mají někteří lidé štěstí v lásce, milujícího partnera a mnoho přátel, a jiní jsou sami? Proč někdo vážně onemocní a jiný je zdravý jako řípa bez toho, aby pro to něco udělal?

Mnoho lidí se mnohdy uspokojí s jednoduchou odpovědí, že někdo má holt štěstí a jiný smůlu. Ale proč má člověk tolik štěstí? Odpověď na tuto otázku je možné nalézt právě v tarotových kartách. Jedině ten, kdo ví, má tu výhodu v tom, že dokáže předvídat důsledky, které mu určitá akce přinese. Mnoho lidí se stále brání poodhalit tajemství zákonů, o kterých jsme se ve škole neučili, protože se nedají osahat. Tyto zákony nemusí chápat ten, kdo nechce. Vše je dobrovolné a záleží na každém z nás, zda se s tajemnem chceme seznámit nebo ne.

 

Výklad mariášových karet

 

Mariášové karty

Mariášové karty se používají ve dvojím provedení. Jednak jako jednohlavé nebo jako dvouhlavé. Jednohlavé dávají výkladu více přesnosti při odpovědi na danou otázku. U mariášových karet se rozlišují čtyři barvy a to: srdce – červené, kule, zelené – listy a žaludy a každá barva odpovídá jednomu živlu. Srdce představuje VODU, která charakterizuje sluneční znamení Raka, Štíra, Ryby, žaludy představují OHEŇ, který je typická pro sluneční znamení Berana, Lva, Střelce, kule = ZEMĚ a jde o sluneční znamení Býka, Panny, Kozoroha a Zelené neboli listy symbolizují VZDUCH, což je sluneční znamení Blíženců, Váh, Vodnáře.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20708 (skvela-zabava.cz#9963)


Diskuze a zkušenosti

Martinka | 17.03.2014 20:28
Re: Výklad z tarotových karet - Litoměřice, Žatec a okolí Problém nás lidí je, že se snad nenaučíme Boha poslouchat. Proč Bůh asi před věštěním varuje? Ví, kdo za tím je. Je to cesta do pekel. Nic moc dostávat rady od ďábla, co raději začít hledat pravého Boha? Bůh v Bibli říká: \"Nevyhledávejte vědmy a neposkvr?ujte se jimi. Nebudete se obírat hadačstvím ani věštěním.\"


Přidat komentář