Výklad snů

Když se večer ukládáme k spánku, je naším cílem si maximálně odpočinout a načerpat během dne ztracenou energii. Každý z nás by chtěl být po probuzení pln energie a optimismu, aby mohl čelit úskalím dalšího dne.

Ovšem přání a plány jsou jedna věc a realita druhá. Spát chodíme vystresovaní, přetaženi, s hlavou plnou starostí, ale také očekávání. Není výjimkou, že chodíme uléhat po hádce s druhou osobou či po zhlédnutí napínavého filmu. Vše zmíněné, včetně veškerých prožitků během uplynulých dnů, se pak také může odrazit a promítnout do našeho spánku.

Nemůžeme sice tvrdit, že platí úměra, čím náročnější a napjatější den, tím horší spaní, včetně „snového příběhu“. Ovšem je celkem pochopitelné a nabízí se, že prožijete-li klidný den, pak se Vám bude i snáze a lépe usínat, než po dnu únavném, hašteřivém.

Příběhy, které v noci prožíváme

Během spánku se celé řadě z nás zdají sny. Někdy se jedná o jeden sen, jindy prožíváme hned několik snů či snových sekvencí. Jsou mezi námi ti, co sice mají povědomí o tom, že se jim zdál nějaký sen, ale po probuzení ho hned zapomenou. Pak jsou tu jedinci, kteří si sen či jeho část pamatují třeba ještě celé dopoledne. K jaké skupince patříte Vy? Či spíše, probudili jste se s pocitem příjemného snu či naopak snu natolik děsivého, že jste si po dlouhou dobu ještě po probuzení přemílali, co daný sen znamená?

Ve snu můžeme být osobou, která je do příběhu přímo vtažena. Můžeme však být i osobou, která je nezúčastněným pozorovatelem. Pokud se nám zdá příjemný sen, pak se probudíme příjemně naladěni, častokrát s úsměvem na tváři, a po většinou sen nijak neřešíme. Ovšem, pokud v noci „zažíváme“ nějakou hrůzu, pak je celkem pochopitelné, že se pídíme po tom, proč se nám to vůbec zdálo.

Výklad snů on-line

Za účelem vyložení a pochopení snů, jejich sekvencí, je možné využít speciální knih, tzv. snářů. Ovšem, zalistujete-li v některé z těchto knih, pak se spíše ztratíte v jednotlivých pojmech. V knize se sice dozvíte, co jaký „výjev“ znamená, ovšem dát si pak do souvislosti jednotlivé výjevy za Vás již kniha neudělá.

Pokud jste zvědaví a rádi byste věděli, co konkrétní sen, který se Vám zdá, znamená, je lepší se vydat za odborníkem, v tomto případě věštkyní. Pokud ve Vašem okolí nikoho neznáte, nemusíte se vydávat fyzicky, můžete kontaktovat Vámi vybranou věštkyni také on-line. S věštkyní, která se již nějaký ten rok zabývá výkladem snů, budete moci proniknout do tajů Vašich snů. Sny jako takové nemusí jen značit budoucnost a dny, které nastanou. Sny také mohou odrážet již prožitý čas, a třeba naznačovat nějakou Vaši nevyřešenou událost a trápení.

Sny, do kterých jsme v noci vtaženi, ať už ve formě přímé účasti či jako vnější pozorovatel, bezpochyby „něco“ znamenají. Ono něco pro nás může být velmi důležité. Může nás na určitou událost upozorňovat, směrovat nás někam. Není výjimkou, že se nám zdá opakovaně jeden sen, a to každou noc, nebo jednou za čas. Takový sen se nám snaží něco říci. Takový sen může být také znamením, že se nám něčeho nedostává, že máme v něčem slabiny, a na ty se máme soustředit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20698 (skvela-zabava.cz#9901)


Diskuze a zkušenosti

Nikola | 05.03.2013 10:23
Re: Výklad snů Dobrý den, přítelovi se zdálo ve snu, že mě podvedl. Co to prosím Vás znamená? Děkuji za odpověď.

vlasta | 23.03.2013 21:22
Re: Výklad snů zdálo jse mi o zubech,co to znamená,děkuji,

Fanny | 18.04.2014 19:59
Re: Výklad snů Dobrý den na dnešek se mi zdálo že jsem podvedla svého přítele s jeho bratrem. Když jsme si to vyprávěli zjistila jsem, že jeho bratrovi se zdál na dnešek sexuální sen semnou. Co to znamená ? Děkuji mockrát :)

Aron | 01.05.2014 01:50
Re: Výklad snů Je to jednoduché. Jste ve propojená s rodinou svého přítele. Znamená to, že by bylo dobré prožít něco pěkného s přítelem. Pokud o něj nechcete přijít :) Nic mystického by jsem tu neviděl. Chybí ještě informace co na to řekl váš přítel? O kom se zdálo jemu?


Přidat komentář