Věštění z kávové sedliny

Chcete znát svůj osud? Vědět, co vás v životě čeká? Nebo jen potřebujete s něčím poradit? Pak vyzkoušejte věštící metody, které jsou zaručené a funkční. Dnes vypijeme kávu a najdeme pod ní i kousek věštectví.

Věštění z kávové sedliny není nic neobvyklého, spousta lidí, i ti, kteří se nezajímají o věštění, vědí, o co se jedná. Jak ale taková metodika probíhá?

Jak se věští z kávové sedliny?

Kávová sedlina má svůj význam v tom, že se poodkryje symbolika zbytku nápoje. Z tohoto důvodu se dá také věštit s čajovými lístky. Jaký je postup?

Pro** věštění se využívá šálek, který je **prostorný a jednobarevný, nejlépe světlý, aby ornament byl naprosto čitelný. Tato nádoba se naplní tekutinou, ať už kávou nebo čajem (samozřejmostí jsou ony lístky nebo sypaná káva, které zůstanou na dně).

Vše se vypije a pak se zakrouží hrnkem doprava a doleva, aby byla sedlina co nejvíce rozprostřena. Pak se hrnek vyklopí dnem nahoru na podšálek. Po třech minutách se šálek opět obrátí a následně se čte z onoho obrázku.

Co znamenají obrazce v kávové sedlině?

Věštění vychází z toho, jaký obrazec sedlina vytvořila. Co vám připomíná? Pokud se tam značí dvě postavy, tak to signalizuje možnost vztahu. Jestli máte pocit, že tam vidíte dům, tak už je na řadě rodina. Zda-li uvidíte něco jako šipku, tak záleží na směru. Jestli míří nahoru, tak to znamená lepší zítřky, v případě nasměrování dolů to znamená, že se spíše zklamete, ovšem nic netrvá věčně. Rovněž se pracuje i s vedlejšími obrazci. Dívejte se, kam šipka směřuje. Pokud například míří šipka k oněm postavičkám, tak to značí, že vztah bude velmi intenzivní.

Jak číst obrazce z kávové sedliny?

Nutno podotknout, že čtení z kávové sedliny se spíše učí časem. Asi jako japonština, i tento druh grafiky je pro někoho nečitelný, ostatně ne nadarmo se o asijských písmech tvrdí, že je to rozsypaný čaj. Věštec musí umět číst ve vzniklém tvaru a je také lepší, když má představivost. Pokud budete ovládat tento postup, tak pak není problém si nechat věštit za pomocí technologií i přes internet.

Proč si nechat věštit?

Spousta lidí na mystično nevěří. Nedůvěru v nich vyvolává to, že přeci někdo nemůže vyčíst z** karet, ruky, kávové sedliny, znamení, numerologie** a podobně osud. Nikdo vás nenutí, abyste tomu přišli na chuť. Můžete to ale zkusit. Jak najít osvědčeného věštce. Zeptejte se svých známých. Pokud jim vyvěštil něco, co se stalo, tak to zkuste i vy. Po vlastní zkušenosti, kdy se vám vyvěštěné splní, můžete ve schůzkách pokračovat. Můžete se zpočátku ptát na ne tolik závažné věci a tím si věštce otestujete. Těmi záležitostmi může být třeba váš charakter, situace, ve které se nacházíte a pak zkusíte, jak se bude věštec orientovat dál. Co vám to přinese? Jistotu, navedení na spolehlivou  cestu a také možnost osvětlení situace, ze které nevidíte východisko.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20705 (skvela-zabava.cz#9913)


Přidat komentář