Věštecké kyvadlo

U věštce se můžete setkat s celou řadou pomůcek, které při své práci využívá. Jednou z takových pomůcek je speciální kyvadlo, které může být například z mosazi, achátu, křišťálu. Díky kyvadlu je možné dostat odpovědi na naše nejrůznější otázky.

Možná jste se setkali s názvem radiestézie. Toto označení symbolizuje používání kyvadla u věštců. Radiestézií je možné vyhledat zdroj bolesti, choroby, ale také vody či ztracené nebo ukryté bytosti a energie. U posledního, tedy energie, na chvíli setrváme.

Každý z nás ze sebe vyzařuje energii, ať už pozitivní, neutrální nebo negativní. Nic však není černobílé, a tak ani vysílající energie není neměnná. Energie, kterou v sobě máme, se průběžně mění, a to v souladu s tím, jaké máme v sobě emoce. Je zcela logické, že negativní emoce, jako je například hněv, závist, zloba atd., se negativně promítne i do naší vyzařující energie. A danou emocí budeme ovlivňovat nejen ostatní, ale i sami sebe. Pokud již dospějeme do takového stadia, že sami sobě nedokážeme pomoci, či rozpoznat negativní emoci, můžeme se obrátit na věštce.

Použití věšteckého kyvadla

Již z pojmenování vyplývá, jakým způsobem se věštecká pomůcka, v tomto případě kyvadlo, používá. Věštec nechává kyvadélko, které je zavěšené na řetízku, rozkývat, a to buď nad čistým stolem, nebo nad speciální, k tomu určenou tabulkou. Použije-li se například anatomický atlas, pak věštec hledá nemocnou část těla, která Vás trápí. Kromě toho, můžete se také setkat s tím, že Vás věštec požádá o fotografii člověka, na kterého se ptáte, nebo kupříkladu moč.

Z následných pohybů kyvadla, pak věštec čte a rozpoznává, ať už místo, kde dotyčná osoba může být, nebo místo, které je zdrojem bolesti apod.

Způsob získání odpovědí na položené otázky

věšteckého kyvadla neobdržíte sáhodlouhé odpovědi a navazující souvislosti, jako je tomu například při výkladu tarotových karet. Za pomoci kyvadla je možné obdržet odpověď znějící ANO, nebo NE. Z toho důvodu se Vás, respektive kyvadla, bude věštec ptát tak, aby obdržel jednoznačnou odpověď.

Léčitel a věštec v jednom

Již výše jsme se dotkli toho, že kyvadlem dokáže věštec najít místo na našem těle, které není po** zdravotní stránce** v pořádku.

Pokud jste již využili někdy služeb léčitele, pak jste se také mohli u něj setkat s použitím rozličných pomůcek, mimo jiné kyvadélka. Není tedy vůbec výjimkou, že kyvadlo je využíváno u celé řady léčitelů. Ti, nejenže mohou najít pramenící zdroj nemoci, ale následně i zjistí, do jaké míry daná nemoc propukla. A pak za pomoci například směsi bylinek, olejíčků, posílí nemocnou oblast těla.

Ať už budete potřebovat najít právě, nebo dávno ztracenou věc, ať už hledáte Vašeho zvířecího miláčka, nebo také milovanou osobu, kyvadlo Vám může pomoci. Kromě samotného** kyvadla** však potřebujete, kromě jiného, také znalosti a zkušenosti v práci s kyvadlem. Ty se však nemusíte hned tak naučit. Ostatně, ne všechno se dočtete v knihách a příručkách. Chce to totiž i cit a umění dávat věci a znamení do souvislostí.

Chcete-li tedy znát odpověď na některou z Vašich otázek, bude bezpochyby rychlejší obrátit se na odborníka, a to některého z** věštců**.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20700 (skvela-zabava.cz#9903)


Diskuze a zkušenosti

Lidka | 28.12.2012 12:34
Re: Věštecké kyvadlo dobrý den, chtěla bych vědět, proč nemohou otěhotnět? snažíme se více jak rok a veškeré vyšetření oba máme v pořádku.


Přidat komentář