Věštecká koule

Věštecká koule patří od nepaměti k hlavním věšteckým pomůckám kouzelníků i mágů. Dokáže Vám zodpovědět mnohé otázky, na které neznáte odpověď. Důležitá je však víra v magično a tajemný svět. Umí však skutečně předpovídat budoucnost?

Křišťálové věštecké koule patří mezi nejznámější symboly magie a předvídání budoucnosti. Tyto koule mohou být vyrobeny z několika druhů povrchů - křišťálová je však bezpochyby neoblíbenější!

Jak věštecká koule funguje?

Funkce věštecké koule pracuje na stejném principu jako kterékoliv jiné věštění. Jedná se zde o položení se do psychické roviny alfa, kdy se náš zrak rozostří a náš vjem je mnohem více nakloněn vizím a představám. Jednotlivé vize se však musíme naučit rozeznávat a rozlišovat od fantazií. Naše vzezření nikdy nenastane hned, chce to čas a trpělivost. I věštění budoucnosti se dá naučit a trénovat, je k němu však potřeba i dávky talentu a zkušeností. Většina lidí má pro věštění z koule svůj názor, proto musíte dávat pozor, komu o své zálibě říkáte. Věštecká koule** produkuje elektromagnetické vlnění a** člověku nenápadné vibrace. Může pomoci s diagnozou některých nemocí a pocitů. Možná Vás překvapí, kolik potíží tato koule rozpozná, nejen ze současného ale i minulého života.

Práce s věšteckou koulí

S koulí bychom měli pracovat v** tmavé zastíněné místnosti,** kde nám bohatě postačí pouze tlumené světlo malé lampičky. Pokud jste nesehnala** kouli křišťálovou,** postačí Vám i koule z čirého skla plněná odstátou vodou. Za kouli postavíme malou svíčku. Je důležité, aby plamen svíčky nepřesahoval hladinu vody v kouli. Poté se pohodlně usadíme a začneme se soustředěním. Vaše mysl musí být stoprocentně uvolněná a klidná. Musí Vám připadat, že se od Vás koule vzdaluje a zase přibližuje, stejně jako se začne měnit i barva vody. Následuje příchod první vize a odpověď na první položenou otázku. Zpočátku se mohou objevit pouze barevné skvrny a nejasné kaly připomínající mraky na mračné oblaze. Postupem času se naučíte číst i v těchto skvrnách a získáte mnoho zkušeností i inspiraci.

Co se dá vyčíst z barev?

Během věštění a soustředění se voda v kouli promění v magickou tekutinu měnící barvy podle odpovědí na Vaše otázky. Nyní Vám představíme základní barvy, podle kterých můžete svou předpověď jasně určit:

  • Žlutá - měli by jste si dát velký pozor na své zdraví!
  • Oranžová - značí nejhorší předpověď! Značí blížící se katastrofu nebo neštěstí!!
  • Červená - blíží se rodinná krize nebo partnerské těžkosti
  • Modrá - setkáte se s milým člověkem nebo dávným přítelem, který Vám změní život
  • Zelená - čekají Vás pracovní nebo studijní úspěchy
  • Fialová - předpovídá velkou radostnou událost, např. početí potomka
  • Černá - nemine Vás smůla
  • Bílá - značí blížící se šťastné období

Události objevující se v kouli

Pokud se událost objeví v kouli v popředí, znamená to, že se událost týká blížícího se období. Pokud se událost objeví v zadní části koule, znamená to, že se situace stala v minulosti nebo minulém životě. Událost je skutečná a reálná, pokud se objeví na** levé straně**, pokud na** pravé**, jsou události pouze symbolické.

Zjevené symboly

I symboly zjevené v magické kouli mají svůj význam.

Žába-plodnost, zeměkoule-cestování, váhy-spravedlnost, pták-zajímavá zpráva, ovoce-děti, oko a oči-rozvaha, maska-zrada a podvod, leknín-kreativita, lebka-smrt, kotva-naděje, koruna-sláva, brouk-dlouhý život, had-zdraví, hvězda-velký úspěch a štěstí.

Z historie

Jasnovidecké schopnosti s pomocí věštecké koule byly využívány již od 2000 let př.n.l. na území Velké Británie. Jako první je objevily keltské kmeny (druidové). K věštění používali nejprve krystaly, poté tyto krystaly umístili do speciálních nádob ve tvaru koule. Tyto koule následně začaly plnit i vodou. Ve středověku (1500 n.l.) již magické koule využívali všichni kouzelníci, mágové a věštci. Tvrdili, že díky ní vidí budoucnost a dokáží ovlivnit početí dítěte. Velmi často se k výrobě těchto koulí používal beryl, díky své průzračnosti. Beryl však o několik tisíc let později  nahradil pravý křišťál, který je ještě čistější a průhlednější. Navíc působí křehce a nevinně. Magická koule byla celá staletí považována za** účinný talisman** s vyjímečnými schopnostmi. V Austrálií díky ní Šamani přivolávali déšť a Tibeťané zase jako lék proti nemocem a také jako prostředníka při komunikaci s duchy. Koule ochrání a pomůže každému, kdo v tyto zázraky alespoň trochu věří.

Vyvolávání duchů pomocí magické koule

Magická koule nám může posloužit jako skvělý prostředník v komunikaci se zemřelými. Může nás spojit s někým, kdo nás opustil bez rozloučení a zanechal kolem své smrti mnoho nesmyslných otázek. Koule však většinou pouze odpovídá na položené dotazy, a to ANO-NE, někdy i slovem MOŽNÁ a NEVÍM. K tomuto rituálu bude zapotřebí i zapálení svíčky za duši zemřelého a velikého soustředění.** Vyvolávání ducha** prostřednictvím koule je možné nejen v tmavé místnosti, ale také venku a nejčastěji při úplňku. K rituálu je možné přivolání věštce nebo jasnovidce.

Co je to věštění?

Věštění je** magický proces**, ke kterému je využíváno plno nástrojů a pomůcek. Umožňuje nám nahlédnout do minulosti i budoucnosti. Na světě existuje nespočet způsobů věštění - tarotové a vykládací karty, kávová sedlina, kyvadla, věštění z krystalů a koule, astrologie, numerologie...Věštecká magie se zaměřuje na vědomou mysl, která dokáže oslovit i mysl psychickou. Naše vědomí nám může otevřít plno symbolů jako mince, karty, runy nebo kameny. Budoucnost můžeme pomocí magie změnit, aby nás netrápilo něco, co nechceme. Můžeme se díky ní také zbavit možného nebezpečí nebo nemoci. Věštění budoucnosti by mělo být využito pouze tehdy, je-li to pro nás skutečně nutné.

Rozvoj věšteckých schopností

Svůj talent musíte být schopni správně ovládat a neustále jej zdokonalovat. Měli by jste jej umět účinně naladit na každého, kdykoliv a kdekoliv. K rozvoji věšteckých schopností je důležité propojení myšlenek, pocitů, skutečnosti a chuti se neustále učit novým věcem. Jako správný věštec se musíte naučit základy astrologie, symboliky, význam čísel, barev, zvířat, učit se funkci měsíce a slunce na planety a energii přenášenou na člověka. Jakmile těmto věcem porozumíte, bude Vám umožněno se volně pohybovat v jiných dimenzích a realitách.

Meditujte! Nejlépe denně! Meditace je duševní cvičení, které Vám pomůže ovládat nahromaděnou energii a uvolnění. Naučí Vás ovládat své schopnosti kdekoliv budete potřebovat.

Čtěte a vzdělávejte se! Učte se s chutí! Studujte věštění, vše o duševním propojení, symbolech...Zajímejte se o minulé životy,o hvězdy i lov duchů. Vaše instinkty Vám poradí, kterou knihu vzít do ruky a mysl Vám dovolí její pročtení až do konce.

Pište si deník! Pomůže Vám ve Vaší věštecké práci. Piště do něj Vaše postřehy, nové dovednosti i zkušenosti. Může se Vám to později hodit. Deník Vám pomůže vybudovat důvěru ve Vaše schopnosti.

Každý z nás má otázky, na které chce znát jasné odpovědi. Magická koule nám může pomoci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20691 (skvela-zabava.cz#9836)


Přidat komentář