Partneři podle znamení

Toužíte konečně najít ideálního partnera? Máte pocit, že již nemáte šanci? Nic však není ztraceno! Partner se dá najít nejen na seznamce, ale i náhodně vám ho může přivést do cesty osud.

Co je partnerský horoskop podle data narození?

Každý ví, že je narozen v určitém znamení a také to, že znamení může ovlivňovat náš osud. A nejen v životě a práci. Také v lásce. Je známo, že některá znamení se k sobě hodí více a jiná méně. Například lidé s vodním znamením, kam patří ryba, rak a štír, si nejlépe rozumí s jedinci stejného živlu nebo s jedinci v zemských znameních jako je býk, panna a kozoroh. Tvoří-li vztah dva, jež jsou svými znameními od sebe o více elementů, ztrácí vztah na síle a vitalitě. Velmi často takovému vztahu chybí rovnováha. Vypadá to pak tak, že ohnivé znamení ochlazuje vodní nebo vzdušné strhává zemní.

Na čem bývá partnerský horoskop založený?

Partnerská astrologie je vlastně o shodě jednotlivých planet. Největší důraz klade na osobní planety Slunce, Lunu, Merkur, Venuši a Mars. Zabývá se tím, jak na sebe tyto planety působí, zda vzniká nějaké napětí nebo naopak vzájemný soulad. Lunární spojení partnerů naznačuje průběh emocionálního souznění, ukazuje možný vztah k rodině a rodičovství i způsob každodenního soužití. Merkur představuje umění naslouchat a schopnost komunikace. Venuše ovládá lásku a přitažlivost. Mars pomáhá nahlédnout na sexuální shodu, tělesnou přitažlivost, schopnost vzájemného zvládání napětí a způsob sebeprosazení v partnerství.

Co partnerský horoskop dokáže říci?

Partnerský horoskop vám napoví, jakých principů se partnerství drží, jak funguje, jak řeší krize, jak se rozvíjí i zlepšuje či zhoršuje. Smysl partnerského horoskopu tkví ve vzájemném pochopení odlišností obou partnerů, hledání společných styčných bodů a možností řešení případných konfliktů.

Kdy si nechat sestavit horoskop?

Nejvhodnější dobou k sestavení horoskopu je období důležitých rozhodnutí. Astrolog vám však neřekne jak se rozhodnout, nabídne vám však možné varianty řešení, které ze situace vyplynou. Někdy je však na horoskop již pozdě. To je v době, kdy již nastala silná krize, kterou nelze nijak ovlivnit.

Berani

Lidé v ohnivém** znamení berana** potřebují dynamické vztahy a zároveň partnery, kteří se jim podřídí. Nároční berani chtějí vášnivou lásku a pro své partnery jsou ochotni udělat cokoli. Občas však trpí návaly hněvu a žárlivosti. Nejlépe jim vyhovuje spojení Lvů, Střelců a Beranů. Naopak komplikace ve vztahu nastávají s Váhami, Štíry, Kozorohy a Raky.

Býci

Jsou spolehlivý a ve vztazích nemají rádi změny. Mohou trpět majetnictvím a žárlivostí. Na partnery mívají vysoké nároky. Shodnou se s Pannami, Kozorohy, Býky a Raky. Problém bude ve spojení se Štíry, Lvy, Vodnáři i s Rybami.

Blíženci

Velmi často se vrhají do stále nových vztahů. Hledají milostný ideál. Jsou ve vztazích velmi nároční. Rozumí si s Váhami, Vodnáři a Blíženci. Komplikovaný vztah mají se Střelci, Štíry, Lvy a Rybami.

Raci

Jsou komplikovaní a potřebují něžné zacházení. Neradi opouští staré lásky. Souznění nastává se Štíry, raky, Rybami a Býky.** Problémový** vztah přináší Kozorozi, Váhy Vodnáři a Berani.

Lvi

Mají na vztah vysoké nároky, pokud jsou však spokojeni, bývají velice věrní. Daří se jim ve vztahu se Lvy, Váhami, Střelci a Berany. Nevhodné je spojení s Vodnáři, Štíry, Rybami a Býky.

Panny

Lidé v tomto znamení mají vysoké nároky, jsou velmi uzavření a nedůvěřivý. Nesnáší změny a překvapení. Dařit ve vztahu se jim bude s Býky, Pannami, Kozorohy a Štíry. Nevhodné je spojení s Rybami, Berany, Střelci a Vodnáři.

Váhy

Nadprůměrně nároční partneři. Potřebují velmi trpělivé partnery, kteří jim dokáží odpustit jejich případné zálety. Milují spíše lásku samotnou než partnera.** Skvělou** volbou jsou Blíženci, Vodnáři, Váhy a Střelci. Špatná bude nejspíš volba Beranů, Raků, Lvů a Kozorohů.

Štíři

Mají osobní kouzlo a život s nimi nebývá jednoduchý. Za to bývá zajímavý. Jsou citliví a špatně komunikují se svými partnery.** Vhodní** partneři jsou Raci, Ryby, Štíři a Kozorozi. Komplikovaní naopak Býci, Vodnáři a Berani.

Střelci

Potřebují stejně nevšedního partnera jako jsou sami. Mají smysl pro humor, jsou samostatní a svobodomyslní. Dařit se jim bude s Berany, Lvy, Střelci a Vodnáři. Problém nastane s Blíženci, Rybami, Raky a Váhami.

Kozorozi

V životě i lásce jsou zdrženlivý, ale jsou spolehliví partneři do nepohody. Dařit se jim bude s Býky, Pannami, Kozorohy a Rybami.Komplikace nastanou s Raky, Berany, Váhami a Štíry.

Vodnáři

Jsou nespoutaní, okouzlující a mají rádi společnost. Potřebují trpělivé partnery. Budou jimi Blíženci, Váhy, Vodnáři a Berani.** Nevhodní** partneři jsou Lvi, Býci, Panny a Štíři.

Ryby

Romantické Ryby dokáží dlouho žít v nevyhovujícím partnerství. Stále čekají na zázrak, který vše změní. Dobře jim bude s Raky, Štíry, rybami a Střelci. Problémové partnerství přinesou Panny, Blíženci, Váhy a Lvi.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20711 (skvela-zabava.cz#10010)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 12.01.2013 22:15
Re: Partneři podle znamení beran byk


Přidat komentář