Numerologie, grafologie, tarot - Plzeň a okolí

Život nás všech je jedna velká otázka. Již malé děti se pídí a dotazují nás dospělých na věci pro ně nevysvětlitelné a na tajemné události, které vidí a setkávají se s nimi. Koho se však my, kteří jsme již vyrostli z dětských botek, můžeme ptát?

Pro dnešní dobu je mimo jiné charakteristické, že často stojíme před volbou, zda se rozhodnout tak či onak, zda se vydat na tu či onu cestu apod. Nikdo jiný než my sami, není odpovědný za to, co činíme. Na druhou stranu, pokud se ocitneme před otázkou volby, je tu „někdo“, kdo nás může nasměrovat, kdo nám může odkrýt to, co sami nevidíme, neznáme apod. Řeč je o jedincích, kteří se zabývají odborným výkladem z karet, numerologií, grafologií apod.

Výklad z tarotových karet - Plzeň a okolí

Kdo z nás se někdy nerozhodoval, ať už v pracovním nebo osobním životě. Někdy řešíme banální problém, jindy se však může jednat o stěžejní zásah v našem životě. Jak jste Vy sami postupovali, když jste museli volit „mezi A a B“? Napsali jste si všechna pro a proti, nebo jste bez přemýšlení „šli“ do určité volby, či jste si doslova hodili mincí? Co takhle vyzkoušet jinou možnost, a to v podobě nahlédnutí do budoucnosti, ať už formou numerologie, grafologického rozboru, výkladu tarotových karet.

Kolem našeho života a našeho bytí jako takového, do určité míry bylo a vždy bude jakési tajemno. I když nám vědci a další odborníci na historii, zodpověděli celou řadu otázek, vždy tu bude „něco“, co pro nás bude nevysvětlitelné a záhadné.

Sami však můžete společně s** odborníkem na numerologii, výklad karet, grafologii** blíže nahlédnout do osudu života. Neznáte-li ve Vašem okolí nikoho znalého, kdo by Vám mohl poodkrýt cestu Vašeho života, pak Vám můžeme dát tip. V Plzni se můžete obrátit na Ing. Světlanu Ivanovovou, která se zabývá numerologií, grafologií, tarotem. Námi doporučenou specialistku najdete na adrese Plaská 1336/29, Plzeň – Bolevec. Záleží čistě na Vás, zda dáte přednost kontaktování osobně, e-mailem či telefonicky. Nemáte-li času nazbyt, či je pro Vás příjemnější zůstat doma, pak můžete paní Ivanovovou kontaktovat na telefonním čísle +420 606 959 547. K dispozici máte také e-mail Ivanovova@volny.cz.Dále ji také můžete kontaktovat na její skype: Svetlana Ivanovova, na který ji můžete kontaktovat i na dálku ohledně numerologie , grafologie i výkladu karet, není třeba osobní návštěva. Pro výklad karet na dálku stačí uvést datum narození a křestní jméno.

Budete-li se chtít před tím, než paní Ivanovovou zkontaktujete, dozvědět o jejích nabízených službách více, stačí se podívat na webové stránky http://www.numerologie-grafologie-tarot.cz.

 

tarot

Otázky, na které můžete najít odpověď

Jistě má každý z nás otázky, nebo alespoň jednu „tajnou“ otázku, na kterou by rád znal odpověď. Někdo by rád věděl, zda má přijmout právě nabízenou novou pracovní pozici. Jiný zase přemýšlí, zda má pokračovat ve studiu, ať už prezenčním či dálkovém. Dalšího zajímá, zda a kdy potká svoji životní lásku. A takto bychom mohli pokračovat dál. Někdo z nás může mít otázek nespočet. Jinému by „stačilo“ ke štěstí znát odpověď na jednu jedinou otázku.

Otázky, na které byste chtěli znát odpověď, mohou být opravdu z rozličných oblastí – partnerství, manželství, rodinného soužití, pracovního života, vzdělání, dětí atd.

Podstata pozemských jevů

Je třeba rozlišovat nadpřirozené jevy a jevy pozemské. Nadpřirozeným jevem může být například setkání s duchem.** Pozemský jev** je v podstatě vše, co nás během našeho života provází, ať už jsou to fyzické, přírodní, chemické ověřitelné skutečnosti. Kupříkladu taková tajemná, až hrozivá bouřka s hromy a blesky, se může jevit za jistých okolností a na určitých místech, až nadpřirozeně a neskutečně. Ovšem taková bouřka je jednoduše vysvětlitelná. A takto bychom mohli pokračovat dál. Kupříkladu z tarotových karet je možné vyvozovat jednotlivé pozemské jevy, které nás mohou potkat.

Způsoby věštění

Kromě otázek, na které budete chtít znát odpověď, Vás jistě bude také zajímat, zda Vaše návštěva u věštce, numerologa, zůstane v utajení před případnými cizími zraky, Vaší rodinou, známými a přáteli. Ti, kteří se z jakéhokoli důvodu obávají, že by někdo přišel na to, že jdete ke kartářce, numeroložce, věštkyni, mohou využít tzv. věštění on-line. Tedy pěkně v pohodlí domova se můžete dozvědět, co Vás čeká, na jakou cestu se vydat apod.

Kromě toho, věštba on-line Vám přináší i další výhody. Nebudete muset být pevně vázáni na určitý termín schůzky, a také ušetříte spoustu času.

Volba typu věštění

A je to tu zase, budete stát před volbou, ovšem, v tomto případě neuděláte žádnou chybu, ať už zvolíte, jak zvolíte. Volba, o které je řeč, je rozhodnutí se pro určitý typ věštění. Můžete najít jedince, kteří se zabývají jedním** typem věštby**, ale i takové, kteří se specializují a nabízí svým potenciálním klientům, více možností věštby.

Numerologie

Každý z nás je jedinečný, s jinými geny, temperamentem, charakterem. Život každého z nás byl sice započat již v okamžiku zplození, ovšem, žití jako takové, začíná dnem narození. A právě datum narození hraje stěžejní roli v numerologii. Z data narození dokáže zkušený numerolog vyhotovit zcela přesnou charakteristiku konkrétního jedince, a to včetně jeho samého, ale i jeho rodiny, dětí a blízkých.

Zdraví, to nejcennější, co máme

Při blahopřání k svátku, narozeninám, se standardně přeje „hodně štěstí a zdraví“. Také Vy sami takto druhým vinšujete, a druzí zase Vám? Pro někoho to však může být tzv. klišé. Ovšem zdraví je skutečně to nejcennější, co každý z nás má. To ostatně vždy poznáme, když nám je ouvej.

Pomineme běžné nemoci, nachlazení, které sice přinášejí odřený a červený nos, bolest hlavy, bolavé klouby apod. Mohou nás, naši rodinu a děti bohužel potkat i závažnější a vleklé choroby.

Rádi byste věděli, jak na tom budete se zdravím v příštích dnech, letech? Rádi byste věděli, jak se chovat a co dělat, abyste předešli zdravotním komplikacím? Tak na tyto otázky Vám dá odpověď numeroložka, a to právě z data narození.

Důležitý krok v podobě zvolení profesní kariéry

Když mladí lidé končí základní školu, stojí před volbou další školy, a to v pouhých patnácti letech. Po ukončení střední školy, je zde další volba, a to vysoká škola, nebo již profese, kterou budete vykonávat.

Dříve nebo později si všichni musí zvolit, kam se jejich kroky budou ubírat, a to v pracovním životě. Udělat tzv. krok vedle, v podobě špatného, nevhodného zvolení profesního uplatnění, může stát „promarněný“ čas a úsilí. Kdežto, když si zvolíte hned na začátku takovou profesi, která Vás bude vystihovat, budete v ní dobří, a ještě ke všemu Vás bude bavit, pak jste na nejlepší cestě ve vybudování úspěšné kariéry. A úspěch jde ruku v ruce s penězi.

Obrátíte-li se na** numeroložku**, může Vás, dle rozboru data narození, nasměrovat na tu nejvhodnější profesi.

Co je potřeba pro vypracování numerologického rozboru

Nečeká Vás žádné vypisování formulářů, dotazníků apod. Numerologovi bude stačit pouze Váš datum narození a oslovení, kterým Vás ostatní nejčastěji volají.

Grafologie

Nejedná se o žádnou slovní hříčku, jazykolam či něco podobného. Grafologie je vědou, která dokáže odhalit z ručně psaného díla charakter, povahu daného jedince.

Pro dnešní dobu je charakteristická forma komunikace po e-mailu. Je skutečně výjimkou, kdy obdržíme ručně napsaný dopis. Sami řekněte, kdy naposledy jste Vy sami někomu poslali dopis, a to napsaný na tužkou, propiskou. Na druhou stranu, ostatně proč, když e-mail, či SMS zpráva, dojde druhému jedinci takřka okamžitě.

 

grafologie

Grafologie při výběrovém řízení

Jak se říká „papír snese všechno“. Personalista, který vypíše výběrové řízení na určitou pozici, obdrží od kandidátů motivační dopisy a životopisy. Ty mu, co do profesní stránky, hodně napoví. Na druhou stranu však již nebudou vypovídat o tom, co konkrétní uchazeč, je vlastně zač. A tak není výjimkou, že personalisté požadují ručně napsaný motivační dopis, nebo životopis.

Velikost písma, úhel sklonu písma, rozložení psaného textu na papíru, toto a mnohé další, hodně napoví o dotyčném pisateli.

Další uplatnění grafologie

Grafologie však nachází své uplatnění i v jiných oborech, ne jen ve zmíněné personalistice. Na odborníka, který je znalý grafologií, se obracejí také soudy, police, muzea, terapeuti, učitelé aj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20696 (skvela-zabava.cz#9892)


Přidat komentář