Esoterismus

Také jste si někdy pokládali otázky typu „co je smyslem života“ nebo „proč zrovna Vy jste Vy“, a ne třeba soused/ka odvedle? Na jednu stranu se dá život vysvětlit vědeckým způsobem. Na druhou stranu je však náš život jedna velká otázka.

Zeptal se Vás někdy někdo či Vy sami, co od života jako takového očekáváte? Uspěchaná doba častokrát nepřeje tomu, abychom se „zastavili“ a zapřemýšleli a zasnili se. Takže někteří život „neřeší“ a nechají plynout den za dnem, tak jak přijdou. Někteří z nás se však zastaví a zapřemýšlí. Takové dumání nad tím, proč zrovna „ono“ se stalo nám apod., je povětšinou v situaci, kdy se nám něco přihodí, a my se ocitneme na rozcestí cest.

Hledáte-li pomoc, jak dosáhnout harmonie a klidu v duši, mysli, ale také v srdci, pak se obraťte na esoteriku. Díky ní je možné se zbavit úporných, zbytečných, trudomyslných myšlenek, předsudků. Můžete se také zbavit bolesti, hněvu a zloby, tj. jevů, které se snadno usídlí v našich myšlenkách a srdci.

Esoterismus

Podíváme-li se blíže na význam slova esoterika, pak se dostaneme k přirovnání** tajemno**, úkryt aj. Do esoteriky je možné zahrnout parapsychologii, ale také mystiku, okultismus aj. Díky esoterismu můžeme proniknout například do našeho vnitřního já, následně odhalit zahalenou a ukrytou pravdu. Můžeme však také vnést na světlo smysl něčeho, co bylo dosud ukryto, či jsme si neuvědomovali. S esoterismem je možné se dostat do úplného základu dění a činů.

Pryč s negativní energií v nás

Zapřemýšleli jste někdy nad tím, kolikrát za den z Vás vyzařuje negativní energie? Negativní energií ubližujeme nejen druhým, ale i sami sobě. Negativní energie z nás přímo sálá, ostatně, tak jako energie pozitivní.

Pokud jste dospěli již do stádia, kdy je negativní energie neodmyslitelnou součástí Vašeho života, je nejvyšší čas s ní zatočit a rozloučit se s ní. Pomoci Vám může právě esoterika.

To, že jste přeplněni negativní energií, se může promítnout různými způsoby. Pokud Vás sužuje častá bolest hlavy, migréna, ale také neidentifikovatelná bolest břicha, pak to může být právě zapříčiněné existencí negativní energie. Ani léky, sladkosti, káva, alkoholické nápoje, aj. Vám nepomohou. Respektive mohou snížit bolest, jako takovou, ale jen oddálí nevyhnutelné.

Uvolnění mysli za pomoci esoteriky

Během celého dne se prakticky nezastavíme. Valí se na nás jedna povinnost za druhou. Ráno se jen těžko dokážeme uvolnit a naladit na celý den, i když by tomu tak ideálně mělo být. Ráno jsou naše myšlenky ve spěchu a shonu: připravit dětem svačinu do školy, včas je odvézt, včas se dostat do práce aj. Přes den celá řada z nás jí v poklusu, a tak jen těžko bychom si našli čas se zastavit, nadechnout a uvolnit se. A tak nezbývá jiný čas, než večer, a to nejlépe, jak uložíme děti ke spánku.

Místo, abychom usedli k televizi, či počítači, se soustředíme na naši tělesnou schránku, duši a srdce. Můžete si sednout, nebo ještě lépe lehnout a pomalu, zhluboka dýchejte. Tímto způsobem dojde k maximálnímu uvolnění. Postupně s každým nádechem a výdechem se snažte ze sebe dostat úporné myšlenky, všední starosti. Snažte se je doslova hodit za hlavu.

Chcete-li se dozvědět více informací o esoterismu a proniknout do jeho tajů, můžete se začíst do některých, z celé řady knih. Obrátit se však můžete i na specialisty, třeba věštkyně, které se esoterismem zabývají.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20702 (skvela-zabava.cz#9905)


Přidat komentář