Čtení z hvězd - astrologie

Na hvězdné obloze plné zářivých hvězd, jasného měsíce a plujících oblak, je bezpochyby něco tajemného, opojného, krásného, až děsivého. Souhvězdí, která je možné na obloze spatřit, mají nejen svá jména, ale i význam a příběhy.

Hvězdná obloha, stejně jako sny či lidská dlaň, ukrývají své příběhy a cesty. Příběhy snů, stejně jako klikatící se linie na dlani, ale i taje z hvězdné oblohy, si můžete nechat vyložit u odborníka – věštkyně.

Kdo z nás by alespoň jednou nechtěl vědět, co mu určitý den přinese – zda udělá zkoušku, uspěje u výběrového řízení, najde tu/toho pravého apod. Za věštkyní tak chodíme z jednoho prostého důvodu, dostat odpovědi na naše otázky. Musíme však počítat, že „rozhřešení“ nemusí být pro nás vždy pozitivní.

Taje hvězdné oblohy

Příroda se může pochlubit hned celou řadou úkazů, které nás fascinují a ukrývají jistá tajemství. K takovým úkazům jistě patří bouřka s hromy a blesky, fascinující duha, ale také temná obloha plná hvězd.

Budoucnost ukrytá ve hvězdách

Nejen z lidské dlaně dokáže zkušená věštkyně vyčíst další životní cestu, která je pro Vás připravena. Také ve hvězdné obloze má každý své místo a cestu, po které se dává. Je třeba však říci, že přesně nalinkovanou budoucnost Vám jen stěží sdělí věštec, ať už by byl sebelepší. Naopak by bylo podezřelé, kdyby Vám bylo sděleno, co se Vám stane den za dnem. Věštkyně Vám však může poodkrýt roušku budoucnosti. Dotknout se může také přítomnosti a již proběhnuté minulosti.

Je třeba také říci, že** vyložená budoucnost** není definitivní a stálá. Vše kolem nás se totiž vyvíjí a mění.

Astrologie

Astrologie má velmi blízko k astronomii. Obrátíte-li se na věštkyni, která se zabývá** čtením z hvězd**, můžete očekávat** sestavení Vašeho celoživotního horoskopu**. Přesněji řečeno půjde o komentované vyobrazení hvězdné oblohy, které bylo v den, respektive přesný moment Vašeho narození. Každý z nás se totiž narodil v určitý den, hodinu, minutu. A právě pro daný okamžik narození nového života, připadalo i hvězdné vyobrazení. Z hvězdného čtení dostanete odpovědi na otázky, které mají co společného s financemi, kariérou, rodinným životem, zdravím, mezilidskými vztahy, Vaší povahou aj.

Čtení z hvězd on-line

Abyste si mohli nechat sestavit celoživotní horoskop na základě vyobrazené hvězdné oblohy, je zapotřebí buď Vaší osobní návštěvy u věštkyně, nebo kontaktování ji on-line formou. Díky emailové komunikaci se nebudete muset nikam štrachat a ušetříte Váš drahocenný čas.

Věštkyně Vás v podstatě ani nemusí vidět osobně. Pouze od Vás bude potřebovat určité údaje, aby Vám mohla Váš vlastní „hvězdný“ horoskop sestavit. O které údaje se jedná? Především od Vás bude věštkyně požadovat co nejpřesnější datum narození. Ideální tedy je, pokud znáte hodinu i minutu Vašeho narození. Ostatně, přesný okamžik narození by Vám mohli (měli) sdělit v konkrétní nemocnici, nebo také na matrice. Dále bude věštkyni zajímat místo narození, tj. město a Vaše jméno.

Poté, po dohodnutém termínu, se budete moci těšit na horoskop, který obdržíte zpětně, také ve formě e-mailu.

Hvězdy nejsou jen zářící hvězdičky na obloze. Hvězdy tvoří malá a velká souhvězdí. Z hvězd je možné vyčíst i naši životní cestu, která se započala okamžikem našeho narození. Poznejte s pomocí znalé věštkyně Váš osud, blízkou i dalekou budoucnost.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20699 (skvela-zabava.cz#9902)


Přidat komentář