Vouchery

Vouchery jsou vlastně poukázky na cokoli. Nejčastěji jsou známé jako ubytovací vouchery, ale můžete je obdržet opravdu na cokoli. Lze si je dokonce koupit nebo je můžete darovat i dostat sami.

Co je voucher?

Voucher, česky poukázka, je certifikát o určité nominální hodnotě opravňující k vyzvednutí zboží nebo služby. Vouchery jsou časově omezené, lze je tedy využít pouze v časovém intervalu, který je na voucheru většinou uveden. Každý voucher má také svůj originální kód, díky kterému se dá jednoduše ověřit jeho pravost, potvrdit totožnost kupujícího a také určit na jakou nabídku se vztahuje. Nejčastěji se používají vouchery na ubytování či stravování, ale mohou se použít prakticky na cokoli.

Vouchery a cestování

Zde se jedná o klasiku, která se používá již velmi dlouho. Zaplatíte si pobyt, služby a obdržíte** voucher**, kterým se prokazujete tam, kde je to třeba. Můžete obdržet i více voucherů. Jeden na ubytování a další na speciální služby. Platnost voucheru končí zároveň s koncem vaší dovolené.

Voucher a dárky

Voucher je vynikající také jako dárek. Můžeme zůstat klidně u dovolené. Zakoupíte někomu dovolenou, relaxační víkend, masáže, adrenalinový zážitek a po zaplacení obdržíte voucher, který bude na jméno obdarovaného. Ten si pak užije krásné zážitky, a po celou dobu se bude voucherem prokazovat. Voucher je možné využít i v obchodech. Můžete koupit voucher o určité hodnotě ve vybraném obchodě, například v rybářství a darovat ho. Obdarovaný si pak v rybářském obchodě vybere dárek v hodnotě voucheru. Tento způsob je výborný zejména u složitějších dárků, kde si nejste jisti, co vlastně koupit.

Voucher a slevy

Nedávno se začaly na internetu nabízet různé slevy. A právě ty využívají platebních poukázek neboli voucherů. A aby toho nebylo málo, tak se začaly objevovat také slevové servery, portály a teď již i slevové agregáty, které nabízejí slevy od různých slevových serverů.

Jak vše funguje?

Každý den jsou na internetu nabízeny pomocí slevových serverů i agregátů různé nabídky slev. Jedná se o různé druhy zboží, služby, vstupy na kulturní akce, do wellness center, fitness, kosmetických salónů, ale i pobyty v lázních, na horách, u moře nebo například adrenalinové zážitky. U každé nabídky je vždy uvedeno jaká je její cena, kde a kdy je možné voucher čerpat a také všechny potřebné informace související s nabídkou. Kromě toho je zde i informace zda je nabídka již aktivní. Nabídka bývá omezena také počtem kusů voucherů, které si kupující může koupit.

Jak za voucher zaplatit?

Pokud pořídíte voucher na internetu, můžete platit pomocí** platební karty** nebo převodem z účtu. Jakmile je požadovaná částka připsána na účet prodejce, je zájemci zaslán voucher, který ho opravňuje k čerpání slevy.

Slevové servery na internetu

Využití těchto prodejců slev se jeví jako výhodné. Za prvé se podaří koupit dárek levněji a za druhé za vás vyřídí reklamaci v případě, že sleva není přijata nebo se vyskytne nějaký problém.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20678 (skvela-zabava.cz#10015)


Přidat komentář