Ptákoviny

Ne všechno, co druhým darujeme, ať už na svátek, narozeniny, výročí, Vánoce, musí být ryze praktické a účelné. Vybírat vhodné dárky je obzvláště těžké těm, kteří mají „vše“, nebo těm, u kterých neznáme jejich vkus či styl zařízení domova.

Pomalu se blíží** čas vánoční**. S ním je spojená nejen vůně a chuť cukroví, ozdobený stromeček, koledy, ale také** dárky**. A i když by mohla celá řada z nás namítat, že Vánoce pojaté „dárkově“ jsou jen pro děti, tak i my dospělí si jistě zasloužíme nějaký ten dárek. A nemusí se hned jednat o honosnou a drahou věc, přeci jen nejsme malí.

Co letošní Vánoce, nebo narozeniny našich blízkých a kamarádů, pojmout trochu jinak? Co jim pořídit, vedle tradičních a tak trochu očekávaných dárků či darovaného peněžního obnosu v obálce, nějakou tu „ptákovinku“.

Na trhu jich je pěkná řádka, a tak by v tom byl čert, jak se říká, abyste nevybrali pro každého člena rodiny osobitý dárek, třeba i maličkost, která by jim vyloudila úsměv a překvapení na tváři.

Ptákoviny pro malé

Malými můžeme být i my dospělí. Ovšem nyní se zaměříme na nákup** ptákovin**, blbůstek, které potěší a pobaví naše děti.

Malé děti si rády hrají a představují bytosti, které mohou spatřit v kreslených či hraných pohádkách, seriálech, fantazijních filmech. Dětem tak můžete pořídit všelijaké masky, paruky, ale také celé kostýmy. Pokud se setkáváte i s ostatními rodiči dětí, které chodí do školky, školy, spolu s Vaší ratolestí, tak se s nimi můžete domluvit. Můžete tak zakoupit rozličné kostýmy a uspořádat karnevalovou show. Ostatně, karnevalové kostýmy a převlečení se dětem bude hodit. Školky a školy totiž často pořádají různá show, mimo jiné i karnevalová.

Ptákoviny nejen pro zamilované

Jste čerstvě zamilovaní? Nebo byste Váš dlouhodobý vztah trochu okořenili a vnesli zase světlo vášně a nevšednosti? Pak si jistě vyberete z řady ptákovin určených „ne/jen“ pro zamilované. Jak by se Vám líbily hrací kostky, na jejichž jednotlivých stranách by nebyla čísla, ale vyobrazené milostné polohy. Pak by hra v kostky dostala zcela jiný ráz, co říkáte?

Nechtěli byste popustit uzdu Vaší malířské fantazie a na tělo Vaší milované polovičky nakreslit rozličné obrazce? Nemusíte se bát, že by snad Vaše dílo nikdo nechtěl koupit. Ostatně, ani ho nemusíte dávat do aukční sítě. Naopak, můžete Vaše dílko sami sníst. Jak je to možné? Na trhu totiž můžete zakoupit tzv. čokoládovou barvu, a to i se** štětečkem**. A budete-li toužit po dokonalosti, pak si ještě pořiďte jahody a dejte vychladit sekt do lednice. A večer plný vášně a objevování může začít.

Ptákoviny pro muže

Muži se bezpochyby rádi podívají na pěknou ženu. A jejich oči sklouznou nejen na zadeček, ale také dekolt. Co Vašemu příteli nebo kamarádovi či bratrovi pořídit polštářek, který je zvláštní v tom, že je zdoben prsy, za které by se, co do velikosti, nemusela stydět žádná kráska, která podstoupila plastickou operaci.

Ptákoviny nejen pro manažery

Jistě se shodneme na tom, že dnešní doba na nás klade vysoké nároky. Málokdo z nás je v práci „pouze“ danou pracovní dobu. Často jsme v práci přesčas, či si bereme práci domů. Termíny a úkoly se na nás valí a my nestíháme. A stres, ten je sice zdravý do určité míry, ale jeho přemíra nám škodí. Jistě tedy každý uvítá nějakou tu pomoc, která mu sníží stres. Na trhu jsou k dostání například antistresové míčky. A protože jsme u ptákovin, tak můžete zakoupit antistresový míček, který tvarem připomíná ženské ňadro. Věřte, že s touto antistresovou pomůckou, dotyčný alespoň na moment zapomene na všední starosti.

Kromě výše uvedeného můžete vybírat z nepřeberného množství ptákovin. Jmenovat například můžeme hodiny, které „jdou pozpátku“, umělý hmyz, žertovné hrníčky s nápisy, hrníčky, které neudrží tekutiny, česnekové bonbony, bonbony, které po vycucání zanechají na jazyku modrou barvu, polštářek ve tvaru soudku a mnoho dalšího.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20667 (skvela-zabava.cz#9957)


Přidat komentář