Praktické dárky

Rozhodujete se, zda letos pořídíte pro Vaši rodinu, blízké, kamarády dárky, které budou jen pro radost, či dárky praktické? Řekne-li se praktické dárky, tak se nemusí vyloženě jednat jen o tzv. měkké dárky, jako jsou obyčejné ponožky, papuče, trenýrky aj.

Praktické dárky totiž mohou být nejen účelné, ale také mohou udělat obdarované osobě radost. A když bychom se vrátili již k výše zmiňovaným ponožkám, trenýrkám, tak i ty mohou způsobit radost v očích toho, kdo bude dárek rozbalovat. Nikde totiž není psáno, že musíte ony měkké dárky kupovat na tržnici. Má-li jedinec svoji oblíbenou značku, pak můžete zakoupit i spodní prádlo dané značky. Samozřejmě však záleží, na jaké kousky se soustředí výroba konkrétní značky.

A ještě jeden návrat zpátky, tj. k úvodu. To, že budete volit mezi dárky, které udělají radost a dárky praktickými, a nakonec zvolíte druhou možnost, je pro obdarovaného více. Jak totiž víte, že by „dárek pro radost“, skutečně udělal dané osobě radost? Trefit se totiž do vkusu druhému člověku je poměrně tvrdým oříškem.

A praktické dárky? Zvolíte-li dobře, pak budou „sloužit“, ale i těšit. Inspiraci na praktické dárky můžete čerpat z níže uvedených řádků.

Tipy na praktické dárky

Při** výběru dárku** je nejlepší si napřed udělat doma seznam, neboli plán, co by mohlo tu konkrétní osobu potěšit. Jak již to tak bývá, nápady povětšinou nepřichází s blížícím se datem Vánoc, svátku, narozeni, apod. Proč si tedy netvořit seznam v průběhu roku a postupně ho nedoplňovat, neupravovat?

Praktické dárky pro muže

Každý z nás se věnuje určité profesi, má jiné koníčky apod. A to platí, jak pro ženy, tak muže. Pracuje-li například muž v kanceláři, pak se mu může hodit: laserové ukazovátko – nůžky s laserem – propiska s lampičkou – kuličkové pero – mikrotužka – rámeček na rodinné fotografie – kancelářská židle, kalkulačka – držátka na tužky – těžítko – pořadače na spisy – tiskárna – silikonová klávesnice aj.

V málokteré rodině není „oř o čtyřech kolech“, a tak můžete vybírat i rozličných autodoplňků a kosmetiky: tužka na opravu laku – univerzální adaptér k napájení notebooku – termohrnek s ohřevem – potahy do auta – rukavice na řízení – autorádio aj.

A který z mužů nesleduje nejnovější technologie a přírůstky v oblasti elektro. Co třeba koupit USB mini vysavač určený na klávesnici – přenosný reproduktor s MP3 přehrávačem a zesilovačem – brýle s ukrytou kamerou.

Praktické dárky pro ženy

Nejednu ženu bezpochyby potěší nová vůně či šperk. To však s praktičností nemá moc společného. I tak je však možné mezi řadou praktických dárků najít takový, který ženě udělá nemalou radost. Zvolit můžete například dárkovou sadu masážních lávových kamenů – nůžky s laserem – stylový nákupní košík v podobě skládací tašky – háček na kabelku (jako šperk) – USB zdobenou myš – přívěsek hledač klíčů na písknutí – barvy na sklo pro tvorbu rámečků, obrázků – zeštíhlující boty – trekkingové hole – aroma lampu – éterické olejíčky aj.

Praktické dárky pro malé i velké děti

Těm nejmenším dětem se bezpochyby zavděčíte jak jinak, než hračkami. Nabídka hraček je doslova celá záplava. Při výběru další nové hračky se soustřeďte nejen na to, aby hračka dítko zaujala, ale také mu „něco“ přinesla. Soustřeďte se například na hračky, které rozvíjejí psychomotorickou aktivitu dítěte aj.

U větších dětí, které již hračkám odrostly, můžete pořídit již v úvodu zmiňované měkké dárky. Je však třeba pamatovat na to, že děti, respektive mládež je často škatulkována ve školách, a to třeba právě podle toho, co za oblečení, jaké značky, daný junior nosí.

Větším dětem můžete pořídit nejen oblečení, ale také doplňky: pásek, batoh, tašku na notebook přes rameno aj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20670 (skvela-zabava.cz#9969)


Přidat komentář