Poukaz na umělecké focení

Která z žen by se nechtěla alespoň na jeden den stát nejen krásnou, ale také středem zájmu objektivu profesionálního fotografa? A to, že to byla skutečnost, budou dokládat umělecké fotografie. Nadělte sobě, kamarádce nebo mamince vskutku originální dárek.

Neustále se za něčím ženeme, jsme v neustálém vnitřním napětí. Proč alespoň na jeden den nepustit vše z hlavy a neudělat si krásný den. A když jsme zmínili slovo krásný, pak jsme to mysleli doslova. Krásnou totiž budete Vy, nebo ta, kterou uděláte radost zakoupeným** poukazem na umělecké focení**.

Jak by se Vám líbilo, kdyby Vám profesionální fotograf vytvořil snímky, na kterých byste se opravdu líbila, a to nejen sama sobě, ale také Vašemu partnerovi, manželovi, rodině. Ani s make-upem a účesem si nemusíte dělat starosti. I v tomto ohledu by se o Vás postaral profesionál.

A když se vrátíte domů? Nebylo by škoda se jen „zavřít“ doma a zase nasednout do standardního stereotypu? Raději pokračujte v překvapování a pozvěte Váš protějšek nebo kamarádky na senzační baštu. Pokud si s dotyčnou osobou či osobami dáte schůzku rovnou v restauraci, možná, že Vás ani nepoznají, jak vejdete dovnitř. Budete totiž nejen vnitřně zářit, ale i díky novému make-upu a účesu, budete doslova proměněná.

Na jeden den modelkou s profesionálním fotografem

Každá žena alespoň ve skrytu duše si přeje, aby to byla právě ona, na kterou spočinou obdivné pohledy ostatních. S uměleckými fotografiemi profesionálního fotografa se Váš sen či sen Vaší kamarádky, maminky, sestry, splní. Stačí jen oslovit některého z** profesionálních fotografů**. V případě, že budete dělat radost druhé ženě, pak máte vskutku neotřelý dárek, a to v podobě poukazu na umělecké focení.

Je již celkem běžné, že při vybírání dárků, věnujeme také poukazy na kosmetické, kadeřnické či pedikérské služby. Ovšem darovat poukaz na umělecké focení, je tak neotřelým a nečekaným dárkem, že si můžete být jisti, že při rozbalení dárku od Vás spatříte v očích obdarované osoby velké překvapení, úžas, radosti. A možná i trochu toho studu. Ne každá žena má totiž ráda záblesky fotoaparátu a navíc stát před zcela cizí osobou. S profesionálním fotografem, který však umí „vést“, jsou stud i obavy naprosto zbytečné.

Dokonalý make-up a účes

Jednotliví fotografové se mohou lišit nejen ateliérem, vybavením, cenou, ale také nabídkou poskytovaných služeb. Můžete tak najít fotografy, kteří se specializují na focení svateb, rodin, párů, portrétů, uměleckých aktů, dětí, miminek aj. Zastavíme-li se u portrétů, pak i zde je rozdíl. Najdete fotografy, kteří spolupracují s předními a profesionálními kadeřníky, vizážisty. Je rozhodně něco jiného, když byste se nechali umělecky vyfotit, ale make-up a účes by byl na Vás, než kdyby se o Vás kompletně postaral tým odborníků.

A tak při výběru fotografa určitě zvolte takového, jehož součástí služeb bude nejen umělecké vyfocení, ale také zajištění kadeřníka a vizážisty.

profesionálním fotografem se budete cítit jako skutečná modelka. Díky němu, jeho přístupu, ale také Vašemu uvolnění, cítění a dokonalému make-upu, včetně účesu, budete moci odhalit nejen vnější, ale také vnitřní slupku Vás samotných. To, o co jde profesionálnímu fotografovi, je nejen zachycení pěkné tvářičky s bezchybným účesem, ale především odkrytí vnitřního půvabu. Pokud se to podaří, tak se nebude jednat jen o krásné fotografie, ale krásné fotografie s duší a procítěním.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20675 (skvela-zabava.cz#9999)


Přidat komentář