Originální dárky pro ženy

Vybrat vhodný dárek může být pro některé lidí dost tvrdý oříšek. Zkuste dodat trochu důvtipu a třeba darovat zážitek. V dnešní době jde o velice oblíbené dárky a radost pak z nich mají jak dárci, tak obdarovaní.

Pokud jste již znechuceni klasickou nabídkou dárků pro své blízké a chcete darovat něco opravdu** netradičního**, inspirujte se nabídkou originálních dárků. Ne každému se se vším zavděčíte, proto i zde pečlivě vybírejte. Pokud ** obdarovávanou je žena**, můžete zvolit jak hmotný dárek, tak třeba, v poslední době velice oblíbené, netradiční zážitky. U těch však pamatujte na to, že obdarovaná nemusí být stejně nadšena jako vy, a naopak může dárek odmítnout. Stává se tak třeba u extrémních zážitků, jako jsou skoky padákem, bungie jumping, nebo i poněkud nevinný let balonem. Nevhodně zvoleným zážitkem byste mohli třeba i urazit. Proto tento typ dárku volte v případě, že obdarovaná o zážitku často mluví a sní vyzkoušet. V jiném případě budete muset riskovat.

Hmotné dárky pro ženu

Dost záleží na tom, v jakém jste s danou ženu vztahu, a za druhé k jaké příležitosti dárek dáváte. Tak třeba vlastní matce, nebo dokonce tchýni nekoupíte asi žádné sexy luxusní prádélko, pokud to neberete jako** žert**, který tak bude i pochopen. Krajkové prádlo, které přinutí každého muže k činu, darujte, pakliže jste partner obdarovávané. Jenže pokud chcete být opravdu originální, zvolte opět něco jiného.

Dámské nářadí

Otravuje vás vaše žena s každým** šroubečkem? Pak pro ni pořiďte **nářadí. Speciální, růžové, chlupaté, v různých motivech, a dělané speciálně pro dámskou, jemnou ruku, pokud už nebude sloužit k práci, jistě neurazí a mile potěší. A třeba zrovna si ho žena oblíbí a začne sama kutit.

Jméno a motiv

Jistým originálním dárkem jsou i věci, které nesou vlastní jméno nebo fotku či oblíbený motiv obdarovávané. Mimo známé propisky, hrnečky nebo ručníky jsou tu i puzzle, povlečení a mnoho dalšího. Takové dárky jsou stále oblíbené a také účelné – je jasné, komu patří.

Pro radost

V tomto případě darujte například plechovku, ze které vyroste čtyřlístek pro štěstí. Musí potěšit každého, snad i toho největšího mrzouta. Podobných kvítí a rostlin je více. Pokud se vám čtyřlístek nezdá, zvolte jinou.

Zážitky

Oblíbenými dárky jsou nevšední zážitky. Může jít o relaxační zážitky, různé masáže, třeba i lázeňské pobyty, péči o tělo, ducha i mysl. Příkladem může být pedikúra. Trocha adrenalinu může organismus uvolnit, a kdo po něm touží, toho jistě potěší výše uvedené dárky, jako jsou skoky s padákem, jízda na vodních lyžích, různé střelby, řízení formule nebo jiných vozidel, anebo pouze jízda na nich. Ženu však více potěšíte přece jen relaxací a všemožným hýčkáním těla. Pokud chcete zvýraznit její krásu a důležitost, darujte jí například ** focení u profesionálního fotografa** a služby stylisty, kteří z ní udělají modelku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20660 (skvela-zabava.cz#9935)


Přidat komentář