Originální dárky pro muže

Během roku se naskýtá velké množství příležitostí, při kterých chcete obdarovat své blízké nějakým dárkem. Chcete být originální a neotřelí? Možná naleznete inspiraci právě v tomto článku.

Muži a dárky

Mnohdy bývá celkem obtížné vybrat to pravé pro osobu, kterou zamýšlíte obdarovat, obzvlášť pak pro muže. Ještě před nějakou dobou se** výběr dárků pro muže** zužoval na nářadí, alkohol, erotické pomůcky či podobné věci. V současné době s rozmachem tzv. zážitkových firem máte k dispozici nepřeberné množství velmi originálních dárků a hlavně zážitků právě pro muže. Při volbě toho pravého dárku je zapotřebí řádně zvážit jeho vhodnost, aby daný produkt či služba našla své uplatnění a nezůstala bez povšimnutí a využití. Dozajisté chce dárce obdarovanému člověku udělat radost a dárek tak přizpůsobit charakteristickým vlastnostem jeho samotného a případně jeho zálibám. Avšak mnoho těch, kteří dárek dávají, touží být v tomto směru se svým nápadem velmi originální a nevšední.  O to víc má dárce příjemný pocit, když je jeho dárek přijímán s úžasem a úsměvem na rtech.

Z jakých kategorií dárků pro muže vybírat?

Všeobecně by se dalo říci, že muži milují silné motory, dobré jídlo, pití a také samozřejmě ženy. Z této podstaty pak vychází** inspirace** na možnosti obdarování právě mužů. V široké nabídce dárků, které se na trhu nacházejí, můžete vybírat z následujících kategorií.

Adrenalinové dárky

Do této kategorie spadají nejrůznější tak trochu ,,nebezpečné“ aktivity, při kterých hladina adrenalinu stoupá na maximum, což umocňuje celkový vjem ze zážitku a dělá z něho nezapomenutelnou chvíli. V této skupině naleznete dárky typu bungee dumping – seskok na pružném laně,** indoor skydiving** – imitovaný volný pád v letové komoře, seskok padákem, lety v nejrůznějších typech letadel, vyzkoušení si pilotování,** absolvování výcviku se speciální zásahovou jednotkou** apod.

Rychlá kola

Muži si libují při pocitu ovládání silného motoru a rychlých kol. Zážitkové firmy nabízejí** zapůjčení nejrůznějších luxusních automobilů**, které si může dovolit jen málokdo. Je možno si také vyzkoušet** jízdu na závodních okruzích**, ať už jako řidič či spolujezdec zkušeného závodníka. Závodní auta, motorky a čtyřkolky tedy netvoří v této oblasti žádné výjimky. Dalším lákadlem jsou také stroje, které běžně na silnicích neuvidíte –** vojenská vozidla**.

Romantika

Muž rád stráví příjemné chvíle se svou polovičkou, pro toto využití jsou k dispozici nejrůznější volby romantických večeří, pobytů či wellness. Taktéž lze např. využít projížďky ve dvou v luxusní limuzíně.

Muži sobě

Někdy muži uvítají strávené chvíle plné zábavy se svými kamarády. Zde spadají nejrůznější dárky pro** pánské jízdy** všech příležitostí. Mnozí muži ocení zpestření zábavy v podobě návštěvy okouzlující striptérky, erotické či barové show. Dalším vyhledávaným dárkem v tomto zaměření je** catering s obsluhou např. v podobě rožnícího se selete a plné bečky piv**. Oblíbené jsou také party busy, které nabízejí velmi originální pojízdnou zábavu.

Gurmánské zážitky

Muži rádi potěší své chuťové pohárky a žaludky bezchybně připravenými** pokrmy od profesionálů či ochutnávkou kvalitních nápojů**. To vše může být zpestřeno ukázkou přípravy či výkladem zajímavostí ohledně připravovaného a následně degustovaného.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20664 (skvela-zabava.cz#9945)


Přidat komentář