Netradiční dekorace do bytu

Chcete mít nevšední bydlení? Takové, které jen tak někdo nemá? A to, které vám budou ostatní závidět? Tak se s námi podívejte po trendech a nabídce. Můžete vybírat pro sebe i jako dárek.

Proč dekorovat byt?

Ať už se jedná o dům nebo byt, tak vždy si jej můžete ozvláštnit dle svého gusta. Nabízí se řada prvků. Vezměte si, že máte jen holé stěny a zbytek výzdoby je na vás. Co se nabízí?

Výzdoba stěn

Trendem poslední doby jsou nalepovací prvky na stěny. Jsou to různé motivy, které můžete libovolně rozmístit nebo je dl přiložené grafiky poskládat do většího obrazce. Dejte opět pozor na příhodnost. Dětské pokoje snesou více fantazie, v pokojích, které reprezentují (obývací místnost) už buďte střídmější a vyhněte se kýči.

Výzdoba oken

Samolepky, malba, to vše může zdobit okna. Zejména ono malování se stalo hitem. Jakmile máte šablonu nebo jste zruční, tak můžete mít na skle** barevnou mozaiku**, která zpestří váš domov. To se týká i vitrín, které máte v interiéru. Zdobné a barevné prvky polahodí oku a navíc ozvláštní nábytek.

Netradiční nábytek

Co se týká nábytku samotného, tak i ten může být dekorací. Různé designérské kousky, které jsou netradiční jsou také dekorací. Oblíbené jsou zejména sedací pytle, různé „bobky" či taburety. Tyto jemné artikly jsou pohodlné i efektní zároveň. Jen dbejte, aby ladily s okolním nábytkem.

Cizokrajné dekorace

Spousta lidí si z cest vozí artefakty, které umísťuje u sebe doma. Jenže pozor. Ne vždy je vhodné vše dát na jedno místo. Když máte uhlazený marocký stůl, vedle egyptskou kočku a opodál stojí arabská bohatě zdobená panna, tak je prostor spíše přeplácaný. Pokud vás okouzlí styl jedné země, tak si vyzdobte pokoj jen v tomto duchu a nemíchejte více kultur, protože to pak nepůsobí dobře.

Co se týká výrobků, tak vždy je lepší mít originál. Je jedno, jestli z cest nebo specializované prodejny v Čechách. Spíše se ale vyhněte tržištím, kde dané výrobky mají s originalitou pramálo společného a působí spíše kýčovitě.

Svítidla

Možnosti, jak experimentovat, se nabízí s lampami. Různé grafické prvky mohou být jako lustr, tak i jako v případě stolních lamp či těch, jež jsou na zemi. Zajímavé je proplést třeba lustr, stojnou lampu a stolní, pokud firma nabízí vše v jednom dezénu.

Už máte vyzdobený byt? Mějte na paměti, že čím více si vyzdobíte prostředí, ve kterém žijete, tím lépe se vám zde bude pobývat. Následně budete čerpat i novou energii do práce a uvidíte, že vám vše půjde lépe v soukromí i profesi. Dívejte se kolem sebe, sledujte trendy a uvidíte, co všechno se vám nabízí. Pak vybírejte to, co lahodí vašemu oku a jde to zkombinovat s tím, co už máte.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20673 (skvela-zabava.cz#9982)


Přidat komentář