Luxusní spodní prádlo

Spodní prádlo může být pro každou ženu velice krásný dárek. Ale je důležité vědět, jak vybírat. Podprsenky, kalhotky, košilky, všeho je tolik, že nebudeme vědět podle čeho se rozhodnout.

Krásné spodní prádlo by mělo být součástí každé ženy. Spodní prádlo může být také velice funkční. Vhodná volba spodního prádla pomůže skrýt nedostatky a vyzdvihnout vaše přednosti. Když se rozhodne muž obdarovat svou ženu spodním prádlem, může se snadno vyděsit velkým množstvím ve výběru spodního prádla a tak v tomto článku naleznete několik rad, jak vybírat spodní prádlo jako dárek.

Podprsenky

Dnešní ženy si jen těžko dokážou představit život bez podprsenek, které slouží k zahalení, modelaci, podpoře a zvýraznění prsou. Existují různé druhy podprsenek a každá se hodí pro různou příležitost a pro různou velikost prsou. Klasické podprsenky s plnými košíčky umí dokonale vytvarovat prsa a také je zpevní. Push-up podprsenky dodají poprsí na plnosti. Bardotka s širokým rozestavěním ramínek dokáže prsa vyzvednout. Podprsenky bez ramínek se silikonovými pásy zabrání sklouznutí a hodí se k oblečení, kde jsou odhalená ramena a záda. Samodržící podprsenky se jednoduše přilepí na tělo. Na těchto podprsenkách je také zapínání mezi košíčky, které přitáhne prsa k sobě. Tento typ podprsenky se hodí pod jakékoliv oblečení.

Jak vybírat podprsenku

A v tomto okamžiku často nastává problém. Každá žena je jiná a sedí jí jiný druh podprsenky. U podprsenek jsou velmi důležitá ramínka, která by se neměla zařezávat, tlačit dolů a klouzat. Zapínání podprsenky by mělo být vždy v úrovni kostic. Když se zapínání posouvá směrem nahoru, je nutné koupit podprsenku s menším obvodem. Podprsenka se správnou velikostí zakrývá celé prso, košíčky se nekrabatí. A když tlačí kostice, znamená to, že je podprsenka malá. Když nakupujete podprsenku, je nutné znát velikost obvodu hrudníku pod prsy a velikost košíčků. V obchodech specializujících se na spodní prádlo vám jistě pomohou s výběrem.

Kalhotky

Při výběru kalhotek je vždy nutné pamatovat na kvalitu a vhodný materiál. Nejlepší jsou kalhotky z bavlny nebo saténu. Z mnoha druhů kalhotek je možné vybrat klasické kalhotky, které zakrývají celý zadeček a mají vyšší pas. Francouzské kalhotky se vyrábí hlavně z krajky a vyniknou v nich boky. Brazilské kalhotky jsou kalhotky s vysokým střihem, které zvýrazní zadeček. Ženy vyznávající sportovní styl si oblíbí kalhotky šortkové. Tanga nechají vyniknout celý zadeček a jsou velmi sexy. A na trhu jsou také k dostání string kalhotky, které se dále dělí na C – stringy. Toto jsou kalhotky bez bočního úchytu, pod oblečením nejdou vidět. G – stringy jsou tvořeny trojúhelníky, které jsou spojené proužkem látky. V – stringy jsou na zadečku tvarovány do písmene V a T – stringy jsou vzadu tvořeny pásky, které tvoří písmeno T.

Luxusní spodní prádlo

Mimo krásné podprsenky a kalhotky mohou také jako dárek posloužit noční košilky, korzety, punčocháče a podvazky nebo různé erotické kostýmy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20676 (skvela-zabava.cz#10000)


Přidat komentář