Levné realistické panenky - slevy, akce

S panenkami si holčičky hrají odnepaměti. Tyto hračky jsou totiž nejen hravým potěšením, ale malé dívky i lecčemu naučí. Hračky jsou čím dál více dokonalejší a nyní je hitem dokonce reálná podoba miminka.

Panenka jako hračka není jen zábavnou hračkou, ale může dítě, především tedy malé dívky, i lecčemu naučit. Naučí se totiž manipulovat s dětmi. U dívek je toto velmi praktické, protože mají v sobě určitý mateřský nebo pečovatelský pud už odmalička a předpoklad k mateřství. Všimněte si, co dělají dívky, když si hrají s panenkou. Převlékají ji, krmí ji, povídají si s ní, přebalují ji, utěšují, když pláče, dávají ji říhat apod. Díky se malé holčičky učí poznávat, jak se manipuluje s miminkem, což mohou pak uplatnit, když mají malého sourozence anebo se jim utváří vztah k budoucímu vlastnímu dítěti. Myslíte, že je to brzy? Není, už v raném věku se u dívek tvoří mateřské predispozice, které je učí nejen mateřským vlastnostem, ale i manipulaci s dítětem. A v dětství se lépe rozvíjí vlastnosti, které se pak v dospělosti lépe praktikují, protože v raném věku se vše lépe dá do paměti. Panenka je tedy příhodnou výchovnou hračkou, kdy se dívka seznamuje s rolí, která je ženě od přírody dána. Realistické panenky jsou v různých provedeních, od různého věku i přes pohlaví.

Realistické panenky

Chcete sehnat realistické panenky? Výhodně a v bohatém výběru je nabízí e-shop http://www.panenkyjakozive.cz/. Najdete zde miminka podle velikosti (potažmo věku) či pohlaví. Můžete si tak pro svoji ratolest, ale nejenom pro ni vybrat hračku, která představuje novorozence nebo už větší miminko. Panenky jsou navrženy a vyráběny tak, aby vypadaly jako co nejdokonalejší kopie miminka a jsou** bezpečnými hračkami pro děti**. Díky dokonalému ztvárnění a výbavě jsou nejen ideální hračkou, ale i určitým učebním pomocníkem, který vytváří vztah dítěte k ostatním. Ke všem panenkám nechybí samozřejmě ani oblečení a příslušenství, takže máte k dispozici ošacení nebo dudlíky apod. Panenky jsou nabízeny v cenovém rozpětí 890 - 1 590 Kč. Najdete zde ale i velmi výhodné akce, kdy můžete panenku např. za 690 Kč nebo se nabízí i dražší formy za velmi výhodnou cenu. Pokud se nebudete moci rozhodnout jakou panenku si vybrat, můžete se inspirovat v sekci nejprodávanějších, kdy budete vidět, co lidé nejvíce žádají. Panenky jsou velmi kvalitními produkty.

Levné realistické panenky - slevy, akce přímo zde.

www.panenkyjakozive.cz

Nyní vás ale už blíže seznámíme s nabídkou realistických panenek a prozradíme, k čemu jsou tyto hračky vhodné.

Realistické panenky – výhody

Nejdříve se tedy podíváme na účel hračky. Ačkoli se jedná o výchovný produkt, tak přesto je to pořád hravý výrobek. Tento typ hračky má oproti klasickým hračkám řadu výhod. U dívek se zde vytváří vztah budoucí matky k dítěti, protože ženy mají v sobě už odmala pečovatelský pud a je dobré, když se rozvíjí i dříve, aby se naučily k dítěti přistupovat jako k něčemu přirozenému. Naučí se o něj starat, převlékat ho, krmit ho, vozit ho v kočárku a být k němu opatrné. Díky tomu poznají, jaké potřeby má skutečné dítě a snadno se jim přibližuje vztah k mateřství. Není pak na škodu, když se tento vztah utváří už tak brzy. Je to právě kvůli tomu, že nejlépe se dítěti do paměti vtěsná to, co si vytvoří v dětství. Vytváření vztahu a určité vazby pak zabrání tomu, aby dívka v dospělosti měla třeba odtažitý vztah k dětem.

Další výhodou je i pak třeba i chystání na příchod nového člena do rodiny. Pokud čekáte dítě, je dobré naučit už narozeného potomka, jak se k němu chovat. Je totiž vhodné dítěti na realistické panence ukázat, kde může být miminko zranitelné, na co si dát pozor, když ho bude chovat, jak s ním má zacházet a jak k němu přistupovat. Díky tomu se dítě na malého sourozence lépe připraví a bude k němu mít lepší vztah a nebude žárlit. Dokonce je tato pozvolnější příprava dobrá na to, aby se dítě naučilo rozpoznat potřeby miminka a aby vám třeba i pomohlo, takže si s panenkami mohou vyhrát i chlapci.

Stejně tak se nabízí ale i možnost, že budete mít dítě jako přípravu na vlastní ratolest. Protože se jedná o levnou záležitost, tak se vám vyplatí mít hračku, která ztvárňuje potenciální miminko. Díky němu se snadněji naučíte přistupovat k dítěti, budete vědět, jak ho brát, kde jsou jeho citlivá místa. Určitě víte, že existují různé kurzy, které učí budoucí rodiče jak manipulovat s dítětem. Jednak se vám nabízí, že budete později jistější jako rodič a také budete znát dětské potřeby.

Realistické panenky – typy panenek

V nabídce panenek je hned několik typů a druhů, ze kterých můžete vybírat. Protože existují panenky různého věku, tak se liší velikostí. Můžete tak mít hned několik typů najednou. Jsou ale také odlišnosti z hlediska pohlaví a nabízejí se i sběratelské živé panenky.

Věk panenky

Zde můžete mít novorozence i větší miminko. Tento výběr je velmi výhodný proto, aby se dítě naučilo manipulovat s různě velkým dítětem, protože pak bude poznávat, jak se vyvíjí člověk jako takový. Když bude mít menší panenku, pozná jeho křehkost, na větší hračce se zase naučí rozpoznávat, jak se dítě růstem mění a jaké má potřeby. Zatímco novorozeňata jsou díky své stavbě těla křehká, u starších si může dítě s panenkou více vyhrát, může ji přebalovat, krmit, hrát si s ní apod. Může dítě převlékat a upravovat ho a bude ho brát více jako kamaráda. Zde je výhoda ve zpracování, protože hračky mají skutečně výraznější rysy různých znaků, díky kterým poznáte, jak je dítě staré.

Pohlaví panenky

Realistické panenky se nabízejí v podobě holčiček i chlapečků. Díky preciznímu zpracování od sebe snadno rozpoznáte chlapce a dívky, a to nejen podle pohlavních znaků. Samozřejmě je tedy liší i zhotovení oblečení. Můžete mít malou slečnu, kterou bude dítko více pěstit a všelijak parádit. Ostatně, většinou jsou panenkami právě podoby dívek, protože si s nimi slečny daleko více vyhrají. Stejně tak můžete mít ale i kluka, který bude rozvernější hračkou, jež bude mít rošťácký potenciál. Nakonec to může dopadnout tak, že si ratolest udělá vztah k oběma pohlavím a bude chtít mít páreček, tedy dívku i chlapce.

Realistická panenka vaše dítě naučí zcela přirozeně jak pečovat o miminka. Bude více vnímat hračku jako živou bytost a naučí se s ní i manipulovat. Je to ideální zábava a nenucená hra, která vede děti k zodpovědnosti a přístupu k živým tvorům.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20689 (skvela-zabava.cz#10124)


Přidat komentář