Jízda ve Ferrari

V současné době si lidé už zvykli nakupovat pro své nejbližší nejen dárky materiálního charakteru, ale také dárky, prostřednictvím nichž získávají nevšední zážitky. Právě v těchto zážitcích můžete objevit i vhodné dárky pro milovníky rychlých automobilů.

Při výběru vhodných dárků mnohdy již sáhnete po možnosti využít nejrůznějších alternativ, které nemůže obdarovaný uchopit ve své fyzické podstatě, ale může si je naplno prožít. Všední materiální předměty si obdarovaný může pořídit i sám, tím pádem nejsou pro něho až tak zajímavé, ale málokdy si sám obstará nevšední zážitek. A tak právě dárky tohoto typu přinášejí obdarovanému mnohdy velké překvapení, nadšení a radost z nečekaného. Neboť právě zážitky spouštějí v lidském organismu nevšední procesy a tím uchovávají dané netradiční situace déle v lidské mysli.

Jízda ve Ferrari

Kdo by z mužů netoužil vlastnit nádherný sportovní vůz z řady** Ferrari? Avšak pořízení jednoho z těchto vozů je dostupné jen opravdu malému procentu lidí. Na druhou stranu projet se ve Ferrari může každý. Jízda ve Ferrari** je** ideálním dárkem obzvláště pro muže**. Pokud patříte k těm, kteří milují sportovní ráz automobilů, silné řvoucí motory, pískající pneumatiky, vůni benzínů a dýmící výfuky, pak budete zcela nadšeni tímto motorovým klenotem a jeho dovednostmi při jízdě. Představte si to vzrušení z jízdy, kdy již při usedání na sedadlo řidiče, připoutávání se, pevném uchopování volantu a probouzení silných koní v motoru máte zrychlený tep a zorničky se vám rozšiřují. A co teprve pak, když sešlápnete plyn a uvedete Ferrari do pohybu? Rázem ucítíte tu ohromnou sílu, která vás přimáčkne zpět do sedadla. Je to právě ta síla, kterou můžete při jízdě ve** Ferrari** zcela ovládat. Abyste si daný zážitek ve Ferrari mohli vychutnat na plno, je vhodné danou jízdu realizovat na závodním okruhu či letišti, kde nebudete limitováni dodržováním všeobecných silničních předpisů.

Lidský organismus při jízdě ve Ferrari

Jízda ve Ferrari spustí ve vašem těle procesy, které při běžných všedních činnostech neprobíhají. Rychlou jízdu můžeme zařadit do skupiny adrenalinových aktivit, při nichž lidské tělo vyměšuje adrenalin. Jedná se o hormon produkovaný nadledvinkami při stresových situacích. Společně s tímto hormonem se uvolňuje také kortizol, který má kupodivu opačné účinky než adrenalin. Adrenalin jako takový uvádí tělo do stavu pohotovosti a nutí ho k co nejvyšším výkonům, naopak kortizol brání organismus před negativními účinky adrenalinu. Krev se při vypjatých situacích soustřeďuje v srdci, mozku a plících. Dochází k urychlení tepu a celkové srdeční činnosti, plíce zefektivňují svou aktivitu a zornice se rozšiřují. Dalším hormonem, který se při této činnosti uvolňuje je endorfin, známý hormon štěstí, který tlumí bolest a způsobuje dobrou náladu. Proto má jízda ve Ferrari nejen pozitivní vliv na lidskou schránku, ale také na psychiku, neboť si člověk při jízdě ve Ferrari dozajista ,,pročistí hlavu“.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20659 (skvela-zabava.cz#9934)


Přidat komentář