Jak vybrat vánoční dárky?

Ani se nenadějeme a Vánoce budou tady. Jak jste na tom s nákupem dárků? Už máte nějakou představu nebo zatím jen přemýšlíte nad tím, co by mohlo být nejlepší? Možná, že následujícím článkem získáte inspiraci.

Každý rok je to stejné. Pomalu se blíží Vánoce a my přemýšlíme nad tím, jaké dárky by mohly udělat největší radost našim příbuzným a přátelům. Někdy je hodně těžké vymyslet originální vánoční dárek, který překvapí a zároveň udělá radost. A tak se často uchylujeme ke stereotypům jako např. holicí pěna a ponožky pro tátu.  V následujícím článku se můžete** inspirovat tipy na dárky**. Usnadní vám to přemýšlení a všichni budou překvapeni vašimi dobrými nápady.

Dárky pro ženy

Vybíráte dárek pro přítelkyni, manželku, sestru, maminku, babičku nebo kamarádku? A nemáte představu o tom, co by ji mohlo potěšit? Rozhodnout se můžete pro dárky, kterými nemůžete nikdy nic pokazit, jako např. kosmetika a šperky. Když máte více odvahy, vsaďte na luxusní spodní prádlo, oblečení, kabelku nebo peněženku. Chcete-li být především originální, můžete se rozhodnout např. pro** dárkové poukazy**.

Kosmetika

Když se rozhodnete věnovat ženě kosmetiku, většinou neuděláte chybu. V obchodech je před Vánocemi velký výběr dárkových kazet s kosmetickými přípravky. Když znáte vkus ženy, kterou chcete obdarovat, můžete vybrat parfém. Nebo se také můžete spoléhat na svůj vlastní vkus a vybrat takovou vůni, která se líbí vám. U vánočního stromku budete muset doufat, že jste se trefili do kusu obdarované.

Přírodní kosmetika

Chybu také určitě neuděláte, když vsadíte na přírodní kosmetiku. Vyzkoušejte např.** sladovou kosmetiku**. Sladová kosmetika obsahuje velké množství obilných proteinů, které ve velké míře vyživují pokožku. V této kosmetice je velké množství vitamínu B, který je pokožce velmi prospěšný. Můžete např. zakoupit sladové oleje do koupele, sprchové gely nebo šampóny na vlasy. Zajímavým dárkem může být také kosmetika z kozího mléka, která je vhodná pro regeneraci, zvláčnění a do dání pružnosti pleti.

Čokoládová kosmetika a kosmetika z mrtvého moře

Také čokoládová kosmetika může kdejakou ženu potěšit. Tato kosmetika má pozitivní účinky na stres a omlazuje pokožku. Čokoládová kosmetika obsahuje velké množství vitamínů, minerálů a antioxidantů. Koupit můžete např. pleťové masky, koupelovou sůl nebo mýdlo. Velice luxusním dárkem může být také kosmetika z mrtvého moře, která je velmi bohatá na minerály a obsahuje kombinace různých solí. Přípravky z mrtvého moře pomáhají lidem s kožními problémy, podporují krevní oběh a omlazují pokožku. Hořčík obsažený v minerálech z mrtvého moře podporuje činnost nervů a svalů. Draslík zlepšuje metabolismus, vápník posiluje buňky pokožky a zinek urychluje hojení ran.

Šperky

Mezi další typické dárky pro ženy patří šperky. Ať už vyberete náušnice, řetízek na krk nebo na ruku, prstýnek nebo hodinky, ženě s tímto dárkem, uděláte vždy radost. Problém nastává např. při výběru správné velikosti prstýnku. Ve zlatnictví se můžete většinou domluvit na případné výměně.

Dárkové poukazy

Hitem současnosti jsou také různé dárkové poukazy, kterými můžete někoho obdarovat. Žádná žena určitě nepohrdne dárkovým poukazem na masáže, kosmetiku nebo manikúru. Radost můžete udělat permanentkou do solária. Zakoupit můžete poukaz na kadeřnické služby, fotoepilaci, lymfodrenáž atd. Vybrat můžete také různé zážitkové poukazy, např. relaxační pobyty, výuku jízdy na koni, lekce Zumby, lekce ve fitness s osobní ternérkou atd.

Dárky pro muže

Hledáte zajímavý dárek pro manžela, přítele, bratra nebo kamaráda? Chcete něco klasického nebo spíše dárek, na který se jen tak nezapomíná? Svého muže můžete obdarovat např. dárkem adrenalinovým.

Adrenalinové dárky pro muže

Stejně jako pro ženy, tak i pro muže můžete zakoupit vánoční poukazy s různými nabídkami. Muži budou mít určitě radost z dárkové poukázky na akční den. Takovýto akční den probíhá v areálu, kde dostanete vojenské oblečení a můžete se zkusit projet v obrněném transportéru nebo na čtyřkolce. Také vás během tohoto dne bude čekat paintballová bitva. Jako dárek může být nezapomenutelný také bungee jumping. A co tahle dárek v podobě pronájmu plachetnice na jeden den? Adrenalinové dárkové poukazy nabízí možnost, jak vyměnit klasické dárky v podobě ponožek a kosmetiky, za dárek, na který už budete vzpomínat po celý život.

Dárkové koše

Když o svých blízkých víte, že jsou velcí gurmáni, můžete je obdarovat dárkovým košem. Tímto nápaditým dárkem nemůžete nikoho urazit. Dárkový koš vždy potěší.** Dárkové koše** můžete vybrat v různých velikostech a podle různých cen. Sami můžete rozhodnout, co přesně v dárkovém zboží bude. Dárkový koš může být zhotoven přesně na míru pro muže. Takovýto koš bude obsahovat např. vynikající paštiky, salámy a víno. Dárkové koše mohou být také plné různých druhů sladkostí. Existují také piknikové dárkové koše, které si pak ve slunečný den můžete vzít sebou do parku. V takovémto koši najdete různé druhy jídla a k tomu šampaňské. Dárkové koše mohou být různě tematicky zaměřeny. Dárkové koše k Vánocům mohou potěšit vybranými salámy, sýry, kvalitním alkoholem a mohou potěšit i drobným dárkem.

Dárky pro děti

Vánoce jsou tady především pro děti. Těšení na to, co jim Ježíšek nadělí pod vánoční stromeček, bývá vždy dlouhé, ale většinou se vyplácí. Děti si sepisují seznamy pro Ježíška, které před Vánocemi mohou ještě několikrát změnit. A tak pro rodiče může být dost obtížné vybrat právě takovou hračku, která bude v danou dobu zrovna dítě zajímat. U malých dětí většinou neuspějí praktické dárky jako oblečení a podobně. Rodiče si každý rok před Vánocemi lámou hlavu nad výběrem toho nejlepšího dárku, který udělá jejich dítěti co největší radost.

Herní konzole

Mezi dárky, které udělají větším dětem skutečnou radost, patří herní konzole. Herní konzole se napojí na televizi a na výběr je z velkého množství her. Současné herní konzole mohou pomocí snímače zachytit pohyb hráče a tak se hráč stává aktivním členem hry. Hry na herní konzoli mohou vašim dětem také přinášet aktivní pohyb v podobě hraní tenisu, bowlingu nebo např. házení oštěpem.

Sportovní potřeby

Když vyznáváte aktivní životní styl a své dítě podporujete v různých pohybových aktivitách, můžete mu pod stromeček nadělit sportovní potřeby. Děti neustále rostou a tak se vždy hodní např. nové kolečkové brusle, brusle na led nebo výbava na lyže.

Tvořivé dárky

Děti potřebují neustálý přísun podnětu a vymýšlení aktivit a tak se mohou na Vánoce hodit také různé dárky, z kterých si dítě bude moci vytvořit něco nového. Samozřejmostí v takovémto typu jsou různé stavebnice. Stavebnice jsou určeny chlapcům i dívkám v různém věkovém rozmezí. Stavebnice nabízí velké možnosti a vaše dítě u nich může strávit mnoho hodin hraní. Pro šikovné děti také existuje velké množství knížek, podle kterých si mohou vyrobit např. náramky, koláže nebo jiné výtvory.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20687 (skvela-zabava.cz#10066)


Přidat komentář