Fotokniha - dárek pro každého

Přemýšlíte o originálním, nezapomenutelném a nádherném dárku pro své nejbližší? Fotokniha potěší každého obdarovaného. Sestavte knihu těch nejkrásnějších fotek zachycujících důležité životní okamžiky a obdarujte své blízké.

Vánoce jsou za chvilku tady a spoustu lidí dosud nemělo čas pořídit dárky. Někteří nechávají nákupy vždy na poslední chvíli, někteří bloumají na internetu a přemýšlí, který dárek by objednali, aby se obdarovaným zavděčili. Mnozí z nás rok co rok přemýšlejí, co darovat babičce a dědečkovi, rodičům nebo dalším blízkým příbuzným, abychom je potěšili, rozesmáli, pobavili a udělali šťastnými. Nádherným dárkem, přitom za každých okolností originálním, je fotokniha. Fotoknihu si vytvoří každý sám, podle sebe. Jedná se o knihu, která je plná Vámi zvolených fotografií a do které se každý rád bude opakovaně dívat a vzpomínat na zážitky zachycené na fotografiích.

Co je fotokniha

Fotokniha je perfektním dárkem pro rodinné člena. Vždyť co je krásnější, než obdarovat své rodiče nebo prarodiče fotografiemi zahrnutými v krásně vázané knize, s popisky, aby vždy, když budou mít chuť, když jim bude smutno, nebo když budou chtít ukázat svou rodinu přátelům, mohli jen otevřít knihu a listovat. Fotokniha je plná nádherných fotografií, které můžou být vybrané pouze náhodně, nebo např. chronologicky dle času od ledna až do prosince určitého roku a zachycující nejdůležitější události v uplynulém roce. Kdo by rád nezavzpomínal u fotografií, které rodině připomenou společně strávené chvíle. Ovšem, fotokniha nemusí sloužit jen jako dárek blízkým. Fotokniha je výborná i pro vlastní potřeby. Proč mít fotografie v** klasických albech, ze kterých se fotky vytahují, někdy některá z nich vypadne a takto postupně dochází k jejich ztrácení. Proč si každý rok nevytvořit jednu **fotoknihu, kde Vy sami vyberete fotky, které ve Vás vyvolávají vzpomínky, a nesestavíte z nich knihu, která bude rok co rok obohacovat Vaši knihovnu a kdykoliv budete mít chuť, otevřete knihu a budete si listovat. Fotokniha je vhodná také pro ty, kteří se rádi schází s přáteli, spolužáky nebo rodinou a jsou zvyklí na setkání nosit fotografie svých dětí, vnuků, a dalších. Každý tak s sebou vezme hromadu fotografií a po pár minutách nikdo neví, která fotografie ke komu patří a spíše se každý na fotografie dívá z povinnosti. Přestože byste rádi o své fotky podělili se známými, ale chcete se vyvarovat nudě, vezměte s sebou fotoknihu, kterou rozhodně nadchnete a máte jistotu, že se Vám žádná fotka neztratí.

Jak vytvořit fotoknihu?

Vytvořit fotoknihu není nic náročného. Buď můžete vzít fotografie vypálené na CD nebo uložené na jiném nosiči a přinést je do prodejny, kde fotoknihy vyrábějí, kde si vyberete design fotoknihy, její velikost a celkové uspořádání fotografií, nebo si fotoknihu vyrobíte jednoduše a mnohem snadněji sami na Vašem počítači. Navíc taková kniha bude přesně dle Vašich představ. Sami si vyberete fotografie, rozmístíte je do knihy přesně tak, jak se Vám líbí, přidáte k nim popisky, abyste přesně věděli, kdy a kde jste byli a co jste tam přesně dělali a máte nádhernou vzpomínku, která se Vám neztratí, která bude zdobit Vaši knihovnu a kterou si budete rádi listovat. Knihu vytvoříte tak, když najedete na internetové stránky internetového obchodu, kde se výrobou fotoknih zabývají. Na stránkách už Vás průvodce přesně navede, jak postupovat pro vytvoření fotoknihy. Návod je velmi jednoduchý, průvode je logický. Vše přesně tak, aby si mohl fotoknihu vytvořit skutečně každý. Dopředu si můžete vybrat do své složky fotografie, které budou ve fotoknize obsaženy a následně je postupně do fotoknihy ukládat v pořadí, které jste sami zvolili. Během jednoho večera, až Vaše děti usnou, můžete vytvořit nádherný a jedinečný vánoční dárek pro své nejdražší. Poté, co fotoknihu vytvoříte, bude tento datový soubor vygenerován a jednoduše přes internet zaslán do tiskárny, která se** tvorbou fotoknih** zabývá. Poté už si můžete fotoknihu buď osobně vyzvednout, nebo počkat, až Vám bude kurýrem doručena. To vše během několika málo dnů.

Druhy fotoknih

Fotoknihy existují v mnoha různých** verzích a formátech.** Můžete si vytvořit fotoknihu čtvercového tvaru, která vypadá jako opravdu velká kniha, nebo** panoramatickou fotoknihu, obdélníkovou fotoknihu** apod. Jednotlivé fotoknihy se liší jak svými rozměry, tak počtem stran a typem obálky. Zřejmě bude mít větší počet stran fotokniha, kterou si nechávají lidé vytvořit z fotografií za celý jeden rok nebo dokonce několik let, nebo knihu z fotografií zachycující celé dětství, a jiný počet stran bude mít fotokniha, kterou si vyrábíte po strávené dovolené u moře. Stejně tak si můžete sami** zvolit formát fotoknihy, titulní stranu, vybrat pozadí fotoknihy, počet fotografií v knize** atd.** Vytvoření fotoknihy** máte kompletně ve svých rukou. Fotoknihu si můžete vyrobit např. z fotografií, které jste pořídili na exotické dovolené, kdy si vyberete ty nejlepší fotky a poskládáte je do kompaktní prezentace, dále si můžete vytvořit fotoknihu, která bude elegantní a moderní, kdy se může jednat např. o fotoknihu z dovolené nebo např. z vlastní svatby atd.

Kdo dá přednost fotoknize?

Fotoknihu vždy jistě upřednostní ten, kdo se rád podívá na fotky z dětství, z dovolené, ze školy, ze svatby a z dalších prožitých událostí, ale nerad se přehrabuje v jednotlivých fotografiích, hledá je, třídí apod. Díky fotoknize může mít každý reprezentativní celek pro své vzpomínky.

Jaká je cena za fotoknihu?

Cena není vůbec vysoká. Je potřeba zdůraznit, že není velký rozdíl, pokud si necháte jednotlivé fotky vyvolat a pořídíte si na ně album, nebo pokud si vytvoříte svou fotoknihu, která je na úplně na jiné úrovni než varianta číslo 1. Jedná se o částku takřka srovnatelnou. Konečná výše ceny záleží na** velikosti knihy**, na jejím formátu, počtu stran, titulní straně a dalších faktorech. Můžeme uvést příklad. Např. ceny velké čtvercové fotoknihy, která má 24 – 30 stran o rozměrech cca 20 x 30 cm Vás může vyjít na** 500,- Kč**. Na 30 stran se Vám vejde opravdu mnoho fotek.

Výhody fotoknih

Základní** výhodou fotoknihy** je jistě to, že vedle jejího využití, kdy poslouží jako skvělý dárek pro milované, nebo pro své vlastní potřeby, Vám umožňuje si hrát s fotografiemi, jak se Vám líbí. Různé fotografie můžou mít ve fotoknize** různé velikosti** podle estetických požadavků. Pokud Vám některá fotografie nepřijde moc důležitá, ale přesto byste ji rádi do knihy umístili, pak ji můžete zmenšit. Jinou fotografii můžete naopak zvětšit nebo roztáhnout úplně přes celou jednu stanu. Tuto možnost při vytváření klasického fotoalba jistě nemáte. Vedle fotografií můžete do fotoknihy přidávat i popisky a poznámky, můžete do ní vkládat různé pozadí a kliparty. Jednotlivé fotografie můžete oříznout maskami a doplnit rámečky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20690 (skvela-zabava.cz#10129)


Přidat komentář