Dárky pro teenagery

Vybrat ten správný dárek pro teenagera není jen tak. Uhádnout, co mu udělá radost je těžký oříšek. Trefit se přesně do jeho vkusu oblékání je opravdu již problém. A například ta správná vůně, to již vůbec nejde uhádnout.

Nejlepší dárek

Najít nejlepší dárek, který opravdu udělá radost, je dosti těžké. I když se snažíte a se svým dítkem stále hovoříte, zajímáte se o jeho zájmy, tak v tomto věku je vše velmi přelétavé. Teenagerům se jednou líbí to, jindy zase něco jiného. Zájmy se dosti rychle mění, stejně jako názory. A máte-li to štěstí, že právě vaše pubertální dítko má vyhraněné zájmy i názory, zjistíte, že velmi rychle vyčerpáte možnosti dárků a dávat stále to stejné také není příliš zábavné. Někdo dárek řeší financemi. Dát teenagerovi** peníze** mu sice může udělat radost, ale není to ono. Vždyť radost by měla být trochu trvalejší. A peníze se utratí velmi rychle. A málokterý náctiletý si koupí něco takzvaně užitečného nebo trvalejšího. Spíše peníze utratí s kamarády. Nejlepší dárek však vždy nemusí být zrovna hmotný. Může to být i pobyt na horách nebo u moře. Prostě zážitek.

Zážitek jako dárek

Pro mnohé mladíky i slečny je adrenalinový zážitek tím pravím dárkem. Vybírat je opravdu z čeho. Stačí se podívat na internet. Samozřejmě ne každé ratolesti udělá radost stejný zážitek. Je třeba popřemýšlet, kam směřují** zájmy** vašeho dítka.

Zážitek pro dívky

Pokud sní vaše dcera o přehlídkovém molu, o focení o životě modelky, není nic lehčího než objednat zážitek v podobě jednodenního** focení**, dne se stylistou, případně wellness víkendu pro mladé dámy. Zajímavé jsou i zážitky v podobě víkendu s kamarádkou na zámku či hradu. Den prožitý jako zámecká paní či noc jako** bílá paní** je jistě nezapomenutelný.

Zážitek pro chlapce

Mladíci často sní o adrenalinových zážitcích. Pilotovat historické nebo moderní letadlo,** řídit** motorku, formuli či skákat padákem.** Projet se** tankem nebo zažít bitvu. Létat vzduchem bez motoru,** pracovat** s těžkými stroji. Určitě bude nezapomenutelná i** jízda** čtyřkolkou nebo let balonem.

Sportovní zážitky

Tyto zážitky nadchnou chlapce i dívky. Horolezectví, jízda vodním skútrem,** lyžování,** jízda na trialovém kole, vodní lyžování nebo například výuka na snowboardu. Určitě neuděláte chybu dnem na golfovém hřišti, bowlingu nebo kulečníku.

Naukové zážitky

Pokud je vaše dítko založeno spíše** intelektuálně** nebo hudebně. Můžete mu objednat den s astrologií, numerologií, den v muzeu. Pro kutily a kreativní dítka bude zajímavá i výuka v keramické dílně nebo vinutí perlí. Mladé hudebníky nadchne den v nahrávacím studiu, kde si mohou vyzkoušet nahrát vlastní skladbu.

Jaké jsou výhody zážitkových dárků?

Tak nejprve je to opravdu nový zážitek, na který váš teenager jen tak nezapomene. Pak to, že pozná něco nového a možná, to bude to, co ho bude opravdu bavit. I když se zprvu netrefíte, tak po vyzkoušení zážitku budete vidět nadšení. Každá změna je totiž v tomto věku zajímavá. A máte jistotu, že drahý věcný dárek, který nepřijde zrovna vhod, nebude doma překážet.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20669 (skvela-zabava.cz#9962)


Přidat komentář