Dárky pro hospodyňky

Nejen ženu, která začíná „kralovat“ ve své vlastní domácnosti, potěšíte praktickým a užitečným dárkem zároveň. Hospodyňku tak můžete překvapit maličkostí, ale i nákladnějším dárkem. Jen je třeba znát vkus dané ženy a styl zařízeného domu.

Jaký dárek potěší toho druhého nejvíce? Především takový, který si dlouho přeje, sám si ho nepořídí, ať z finančních, nebo jiných důvodů. Znáte-li osobu, kterou vybíráte dárek, pak máte o poznání ulehčenou situaci. Častokrát však také stojíme před situací, kdy vybíráme dárky pro osobu, která má buď prakticky „všechno“, nebo se v jejím vkusu moc nevyznáme.

Ženy a muži vybírající dárky pro hospodyňky

Je do jisté míry rozdíl v tom, když vybírá** pro hospodyňku dárek** žena, nebo muž. Žena to má, co naplat, o poznání jednodušší. Dokáže se totiž vžít do druhé ženy, a tak podvědomě vycítí, co druhou ženu potěší. Muž to má těžší, ovšem to neznamená, že by snad vybral zcela nevhodný dárek. Častokráte může naopak muž svým výběrem překvapit, a to v pozitivním slova smyslu. Muž** hospodyňce** nejspíš nekoupí prostírání, ručníky, kořenky, příbory aj. Zato se však vyzná v technice. A tak od něj může hospodyňka očekávat mixér, robota, mikrovlnou troubu apod. Z výběru je již patrné, že bude rozdíl v ceně pořízení. Pokud by však muž zakoupil kvalitní čokoládu, bonboniéru, květiny, tak i nad těmito drobnostmi, nejedno srdce ženy zaplesá.

Praktické dárky, které potěší hospodyňku

Víte-li do jaké barvy je laděna koupelna, kuchyně, předsíň, pak neuděláte chybu, pokud zakoupíte sadu ručníků, sadu osušek, koupelnovou předložku, předložku k toaletě, prostírání (plátěné, bambusové), tkaný kobereček, čistící rohožku, nazouvací lžíci, věšáček, či skříňku na klíče.

Možná bude někdo namítat, že se jedná o obyčejné a nijak originální dárky. Jde však o to, jak tyto** dárky** pojmete. Samozřejmě, že lze pořídit levné a nekvalitní ručníky. To stejné platí i u ostatních dárků. Ovšem vsadíte-li na kvalitu, pak i takové ručníky splní nejen svůj stěžejní účel, tj. zbaví dotyčného jedince od kapek vody. Kvalitní, moderní ručníky pak mohou být i skutečnou ozdobou koupelny. A to samé platí u předložek, prostírání.

Drobnosti pro hospodyňku, které zahřejí u duše

A v kuchyni zůstaneme. Rozhlídněte se po vlastní kuchyni. Co by Vás potěšilo a nemuselo to zrovna zruinovat stav Vaší peněženky? Kupříkladu svíčky, ať už bez vůně, nebo s některou z oblíbených vůní, stojánky a svícínky na svíčky, aroma lampu, éterické olejíčky, ozdobné květináče, bylinkové květináče s vypěstovanými bylinkami, kalendář (stolní, nástěnný) s recepty na příští rok.

Kuchařskou knihou žádnou hospodyňku neurazíte

Váháte, zda je vhodné, abyste ženě zakoupili některou z kuchařských knih? Myslíte, že by to daná žena mohla vzít jako náznak, že neumí vařit? Vaše obavy však nejsou na místě. Tedy u ženy, která je zvídavá, ráda experimentuje a nebere život příliš vážně.

Kuchařských knih je na trhu pěkná řádka. Můžete vybrat knihu, která se specializuje na vybranou potravinu a je tematicky laděná. Nebo můžete zakoupit kuchařskou knihu, dle které je možné připravit celé menu.

Na dárky, jako takové, je možné se dívat z různých úhlů. Jsou dárky, které jsou praktické, dárky, které jsou luxusem, dárky, které potěší a dárky, které jsou praktické a potěší zároveň. Některé dárky se někomu mohou zdát jako zbytečnosti a tzv. vyhozenými penězi. Ovšem je třeba myslet na to, že každý z nás má zcela jiný vkus. A tak, co nám se může zdát, třeba jako „příšernost“, může být pro druhého skvostem aj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20666 (skvela-zabava.cz#9954)


Přidat komentář