Dárky pro dvojice

Vybrat správný dárek pro pár není zase tak jednoduché. Kromě hmotných dárků se nabízejí ty nehmotné v podobě nezapomenutelných zážitků, na které budou oba obdarovaní dlouho vzpomínat.

Správný dárek

Aby vybraný dárek splnil svou funkci, je třeba jeho budoucí majitele alespoň trochu znát. Dárek by měl být originální, měl by potěšit a určitě by neměl být na obtíž. Každý má rád dárky jiného typu. Někoho potěší dárkový koš, jiného oblečení, elektronika a dalšího výlet či pobyt. Dárky pro dva by měly být vybírány podle zájmů a také podle** věku.** Mladou dvojici potěší romantika na zámku nebo adrenalinový zážitek, ke zlaté svatbě jistě bude vynikajícím dárkem pobyt v lázních.

Dárek pro romantickou dvojici

Zde jistě neprohloupíte, pokud darujete pobyt na** zámku, hradu či romantiku v lázních nebo na jachtě**. Všechny tyto pobyty jsou opravdu romanticky založené. Pobyt na zámku je v duchu krásné historie, kterou znáte z filmů. Nocování je zajištěno v dobových historických apartmánech přímo v budově zámku, součástí bývá romantická večeře a snídaně přinesená přímo do apartmánu. Během pobytu je možné si prohlédnout zámek, projet se na koni či kole nebo** kočárem,** navštívit wellness centrum. Možné je objednat i historický romantický scénář. Plavba na jachtě, to je nádherný, romantický zážitek s nádechem dobrodružství.** Přes den** se pluje pod napnutými plachtami se zkušeným kapitánem, s jehož pomocí ovládáte plachetnici, vytahujete plachty, kormidlujete či navigujete. A po nádherném dni čeká na zamilovanou dvojici romantická noc v kajutě plachetnice.

Dárek ke zlaté svatbě

Ačkoli naši senioři již mají svůj věk, jistě si zaslouží trochu romantiky. A nejlépe na místech jim známých, kde prožili krásné chvíle, anebo na** zajímavých místech,** kde se budou moci věnovat sami sobě a zároveň jim bude poskytnuta výjimečná péče. To mohou splnit pobyty v lázních. Wellness pobyt pro dva, kde jsou sloučeny lázeňské procedury s romantickými procházkami, večeřemi i zajímavým programem.

Trochu adrenalinu pro všechny věkové skupiny

Zajímavým dárkem pro dva je určitě let balonem. Vybírat můžete z** ranních letů**, kdy se příroda probouzí a pohled na vycházející slunce nabíjí energií nebo z** letů odpoledních až večerních,** kdy slunce zapadá, a vše působí neskonale romanticky.

Adrenalin ve dvou

Pro mnohé mladé páry je adrenalinový dárek tím pravým. A vybírat je opravdu z čeho. Tandemové seskoky, let vznášedlem, bungee jumping, únos komandem, cesta minulostí nebo akční den. Vybírat můžete i z extrémních sportů, kde si mohou vyzkoušet své síly a schopnosti.

Sportovní zážitky pro dva

Den v sedle, na střelnici, lyžování na trávě, golf, mushing či skijöring se psím spřežením nebo za koněm. I zde je nabídka široká a zajímavá.

A co jen odpočinek?

Pokud si dvojice přeje jen a jen odpočívat, tak i zde je nabídka přímo skvělá. Vybírat můžete z mnoha druhů masáží, pivních lázní, návštěvy solné jeskyně, kryoterapie. Nabídka bývá i kombinovaná, to v případě více pobytových dnů.

Dárek nad dárek

Ať již budete vybírat dárek pro jakoukoli dvojici, vždy mějte na paměti, že by si svůj dárek měli především** skvěle užít**. Měl by zůstat dlouho v jejich paměti. Jen takový dárek má smysl.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20672 (skvela-zabava.cz#9979)


Přidat komentář