Dárkový poukaz na masáže

Zvolna se blíží období, kdy myslíme na to, jak budeme své nejbližší obdarovávat a pod vánočním stromkem sami nalézat důkazy, jak jeden druhého máme rádi a jak na sebe myslíme. Blíží se totiž období Vánoc, pro někoho však i období stresu.

Dary by měly přinášet radost

Proč jsme si vlastně zvykli předávat** dárky** hlavně o Vánocích nebo při oslavách životních jubileí. Vždyť je přece fajn mít pocit radosti z nějakého milého překvapení a ještě větší radost je obdarovat někoho, koho máme rádi a záleží nám na něm. Pokud si říkáte, ano je to možná pravda, ale kdo má ty dárky pořád vymýšlet, vždyť už není co dát nebo mám naprosto jiný vkus a nikdy se netrefím, nemusíte zoufat, je tolik dárků, které určitě udělají radost a některé z nich byste měli naděli i sami sobě. Proč ne? Někdy v životě potřebujeme vzpruhu nebo odpočinek a skvělé dárky dokážou navodit i skvělou náladu.

Poukázka na masáž je to pravé

Co takhle dopřát si sami sobě nebo** darovat masáž**. Nemusíme se obávat, že se nestrefíme do velikosti nebo barvy a navíc uděláme něco i pro zdraví. Ozdravující síla lidského doteku, dokáže navrátit zatuhlým svalům pružnost, obnovit pohyblivost kloubů a obnovit rovnováhu těla a duše. Správné a školené doteky dokáží stimulovat krevní a lymfatický oběh a probudit trávicí soustavu do aktivního režimu. Správně provedenou masáží dokáže tělo samo odbourat škodlivé látky a odplavit nebezpečné toxiny z těla ven. Odměnou je pak pěkný a zdravý vzhled pokožky. Dochází k uklidnění nervové soustavy a nastolení pocitu klidu, přichází duševní rovnováha, spojená s pocitem úlevy.

Nabídka masáží

Masáž dokáže zbavit se pocitů neklidu, úzkosti, deprese a stresu. Umí si poradit s pocity zoufalství, podrážděnosti i smutku. Masáž pomůže ulevit od bolesti, může působit i rozkoš. To vše masáž dokáže, a proto je tak vyhledávaná. Různé typy a způsoby masáže se přizpůsobí potřebám každého těla, proto je dárkový poukaz na masáž tak skvělým a univerzálním dárkem. Asi nejznámější klasická relaxační masáž slouží k uvolnění svalstva a regeneraci celé nervové soustavy. Sportovní masáž je určena amatérům i profesionálům, protože dokáže připravit tělo na velkou fyzickou zátěž, umí nabudit k výkonu a zachovat flexibilitu zatěžovaného svalstva. Ajurvédská masáž si umí poradit s toxiny, navrací spánek, vrací mládí a obranyschopnost organismu, díky přírodním vonným olejům si na své přijde pokožka,tkáně i nos. Lymfatická masáž odborně provedená, dokáže svými specifickými pohyby uvolnit mízní systém a podpořit tok lymfy, kdy následovně dojde k odplavení škodlivých látek a pomáhá tak nastolení procesu regenerace organismu, ale pozor, při této masáži je zapotřebí konzultace s lékařem. Jiné masáže slouží k dobrému pocitu z vlastního těla, třeba anticelulitidová masáž pomáhá pokožce navracet pružnost a zdravý vzhled, čokoládová masáž vrací jiskru do obličeje a pomáhá zbavovat se vrásek. Co masáž, to jiný přínos, většina z nich je dostupná všem věkovým kategoriím a třeba reflexní masáž pomáhá při odblokování reflexních drah a zlepšuje činnost orgánů v těle. Medová, indická, čínská, havajská Lomi-Lomi, co název, to specifický druh masáže využívající různé techniky i podpůrné prostředky. Můžeme se setkat s kávou, medem, bylinami, vonnými esencemi i lávovými kameny. Jedno mají všechny masáže společné, jsou určeny lidem a pomáhají je zbavit všeho, co tělu není vlastní.

Darujte zdraví a pocit úlevy

Pokud tedy chcete obdarovat a mít pocit, že jste se strefili, darujte poukaz na masáž. Je to pěkný dárek, který opravdu potěší a oproti jiným dárkům je i užitečný, napomáhá vracet zdraví, krásu a radost se života. Stačí si jen vybrat, kterou masáží začít nebo si nechat poradit od zkušeného maséra a zcela se svěřit jeho rukám.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20663 (skvela-zabava.cz#9942)


Přidat komentář