Co je NeoCube?

Magnetické kuličky či prostorové puzzle NEOCUBE jsou novinkou na trhu, která nám napomáhá zlepšovat představivost, tvořivost, kreativitu. Základem sady NeoCube je 216 magnetických kuliček, s kterými je možné tvořit různé 3D obrazce.

Co je NeoCube

Slova NeoCube vzniklo spojením anglického slova cube (kostka) a zkratky neo (neodymové magnety). Tyto ** magnety** se vyrábějí práškováním kovu prvkem neodym. Je to prvek, který má** magnetické** vlastnosti několikrát násobně vyšší než běžně používané feritové magnety. Kuličky jsou dále pokryty slabou vrstvou niklu, což zaručuje, aby nedocházelo ke korozi a opotřebení kuliček. Využití magnetických vlastností NeoCube je velmi dobré právě při hraní, tvořivosti, kreativitě, jde o znamenitý moderní výrobek sloužící k zapojení představivosti a prostorové obraznosti. Hraní, s tímto zajímavým druhem magnetických kuliček, napomáhá ke zklidnění a harmonizaci vnitřní energie. Jde o moderní hračku, kterou jistě potěšíte každého obdarovaného.

Základní sada NeoCube je tvořena z 216-ti magnetických neodymových kuliček o průměru 5 mm, které mají obrovskou sílu držet pohromadě. Z těchto malých magnetů můžeme vytvořit neomezené množství rozmanitých prostorových objektů, záleží na Vaší obrazotvornosti a fantazii. NeoCube napomáhá posilovat kreativitu a plastickou představivost. Používáním, a dalo by se říci hraním s těmito magnetickými kuličky NeoCube, získáte lepší koncentrovanost, posílíte Vaší vytrvalost, hbitost a mrštnost rukou.

Pro koho je hračka NeoCube určena

Magnetické kuličky NeoCube jistě rádi přivítají nejen mladí, ale také dospělí. Je to hračka pro každého, výjimkou jsou jen malé děti. Každý si rád hraje a najde si chvilku, kdy si potřebuje odpočinout od své práce, uklidnit své myšlenky a obnovit soustředěnost. Toho všeho pomocí** NeoCube**, po malé chvíli hraní, dosáhneme. Při hraní s NeoCube se člověk plně soustředí pouze na právě tvořený obrazec, nemá čas odbíhat v myšlenkách na jiné místo. Mladiství využijí NeoCube při různých pokusech s magnetických polem, můžou je vzít sebou do hodiny fyzicky, kde jistě při experimentech s NeoCubem oživí učební látku. Jediným, pro koho není tato hračka určena jsou malé děti. Tuto hračku výrobce doporučuje až od věku 9 let, protože může nechtěným vdechnutím kuliček způsobit nebezpečné zranění.

Pokyny pro používání NeoCube

  • Doporučený věk je od 9 let – z důvodu nebezpečného vdechnutí či nebezpečného a špatného zacházení s NeoCubem
  • Magnety se nesmí nechávat v blízkosti mobilních telefonů, počítačů či jiných přístrojů, které by se magnetickým působením mohly poškodit (ručičkové hodinky)
  • Magnety se nesmí také nechávat u nosičů dat, jako jsou kreditní karty
  • S magnety si nesmí hrát lidé, kteří mají kardiostimulátor
  • Neodymové magnety mají ohromnou sílu, nechtěným spojením Vám můžou přivodit i pohmožděniny
  • Jestliže dojde k vdechnutí či spolknutí neodymových kuliček, ihned vyhledejte lékaře! Můžete být ve vážném ohrožení života!
  • Dodržujte pokyny, které jste obdrželi při koupi této zajímavé a tvořivé moderní hračky

Hraním s malými magnetickými kuličky NeoCube prožijete mnoho zábavy a rozptýlení, ale také prospějete svému zdraví tím, že si procvičíte klouby a svaly Vašich rukou, a zároveň zlepšíte svou obrazovou představivost a tvořivost. Nevíte, jakým dárkem obdarovat své děti či kolegy v práci? Nákupem magnetické hračky NeoCube určitě uděláte radost všem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20681 (skvela-zabava.cz#10050)


Přidat komentář