Výroba přáníček

Originální výrobek vždy potěší. Samozřejmě, že jakékoliv vzpomenutí si potěší. Ale pokud k tomu přidáte i něco více ze sebe, uděláte obdarovanému mnohem větší radost. Jak na to?

Všeobecně se tvrdí, že to, co je od srdce nebo** vlastnoručně vyrobené**, má větší hodnotu. Samozřejmě, že logicky něco, co není příliš zdařilé, může sice vzbudit radost, ale pak nevíte, co s tím. Abyste předešli tomu, že se nějak shodíte před svými blízkými, tak vás naučíme pár triků. Jedněmi z nich jsou originální přání.

Typy přáníček

Když se řekne přání, tak se vám asi jako první vybaví ony papírové podoby, které se prodávají v papírnictvích. Jejich podoba je vtipná, leckdy ale opakující. Proto je dobré, když něco zkusíte sami. O výrobě níže, nyní jdeme dále po typech.

Přáníčka mohou mít ale i doplněk. Třeba péřové zdobení, flitrovou aplikaci či jiné prvky, které přání více zplastičtí.

Náročnější variace jsou už pak obohaceny různými dárky, záleží na darovaném. Pro děti to mohou být menší hračky, pro dospělé malá pozornost jako je tužka a podobně.

Výroba přáníček

Opět začínáme od jednoduchého typu. Samozřejmě, že pokud máte grafický cit, tak stačí vystřihnout požadovaný rozměr, nakreslit motiv a něco vepsat. V dnešní době počítačů, ale lze vytisknout motiv. Může to být koláž z fotografií, animace či jiná grafika, která bude mít co do barev sytější podobu. Dnes se prodávají v papírnictvích i různá glitrová lepidla, která obveselí dané přání.

Co se týká formátu, tak nemusí mít jen klasickou čtvercovou nebo obdélníkovou podobu. Lze mít třeba motiv berušky, květiny apod. který jen obstřihnete.

Náročnější přání jsou pak různé aplikace. Lze nalepit stuhu na přání, což evokuje určitou zdobnost nebo dárek, který se ku příležitosti hodí. Pak můžete využít i našívání, pokud si chcete dát tu práci. Nabízí se i nalepení kamínků, což opět podpoří plasticitu přání. Stejně tak zkuste různé** flitrové motivy**, jako jsou hvězdičky, kolečka či jiné prvky.

Složitější přání už může mít onen doplněk. Tužku, bloček s citáty, placku se jménem, propagační předmět oblíbené kapely a podobně. Výhodou je, že je můžete připevnit na přání a majitel je jen odejme a pak používá.

Jak malovat?

To je asi zásadní otázka. Pokud nejste tak zruční v malbě a grafice, tak nevěšte hlavu. Dnes obchody nabízejí řadů sad, které vám pomohou tvořit. Ty obsahují různé šablony, pomocí kterých vykouzlíte pěkné motivy, které budou jak od profesionála.

Až budete obdarovávat svého blízkého, tak ho překvapte originalitou. Ne vždy je vlastnoruční výroba amatérská. Uvidíte, že když se vám to povede, tak si to daný člověk raději vystaví, než něco z papírnictví, co má každý druhý. Překvapte nápaditostí, fantazií a umem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20639 (skvela-zabava.cz#9981)


Přidat komentář