Silvestrovská party - proměna interiéru

Silvestrovská party patří k nejoblíbenějším vůbec. Každá party má něco do sebe, avšak žádná z nich se nedá se Silvestrem vůbec srovnávat. Aby byla právě ta naše opravdu dokonalá, je potřeba se na ni řádně připravit.

Silvestr patří ihned po vánocích mezi nejoblíbenější svátek u nás. Je to den, kdy se všichni radují a oslavují, což je převážně konáno v okruhu našich nejbližších. Aby byl Silvestr oslaven jaksepatří, je potřeba mít v tento den provedenu také adekvátní výzdobu interiéru.

Silvestrovská party - proměna interiéru

Každý slaví Silvestr po svém. Někdo je rád v tento den doma se svými nejbližšími, jiní zase rádi jezdí na horské chaty, kde se slaví v širším kruhu a to mnohdy i neznámých lidí. Silvestr je tedy mimo jiné i svátkem, který slouží z velké části k tomu, abychom si našli nové přátele. Nyní je potřeba se vrátit k tomu, co je na Silvestru důležité, což je výzdoba interiéru. Silvestrovská výzdoba interiéru by měla být originální.

Jak vyzdobit interiér na Silvestra?

Silvestr je neodmyslitelně spjatý s různými konfetami, petardami či rachejtlemi apod. Stejně tak, však k němu patří i slavnostní příprava interiéru, ve kterém by neměly chybět různé papírové dekorace, jako řetězy atd. Čím barevnější bude interiér, tím lépe se v něm budeme cítit. Zapomínat bychom však neměli ani na květiny, které by měly být živé a to jak v květináči, tak i v podobě řezaných květin. Živá květina by měla být především na stole, neboť slavnostní tabule bez živé květiny je jaksi mdlá. Navíc živá kytka způsobí, že se budeme cítit daleko příjemněji a svátečněji, což k Silvestru patří. Chceme-li pojmout Silvestra trochu extravagantněji, můžeme si pohrát a vytvořit kupříkladu z tvarovacích balónků různá zvířátka či předměty apod.

Tematický Silvestr

Mnozí z nás, zastávají názor, že by se měl Silvestr slavit ve velkém a rozhodnou se, že jej oslaví v okruhu neznámých lidí pod taktovkou některé z firem. Tyto firmy, se plánováním Silvestra zabývají jaksi do hloubky a proto také vymýšlejí mnohá témata, v jejichž duchu, se vše nese. Může se nám tak stát, že si zaplatíme Silvestr v některém ze sálů a budeme se muset obléci tak, abychom ladili spolu s ostatními. Témat, která připadají v úvahu je mnoho, avšak nejčastěji je Silvestr pojat jako maškarní bál a lidé se musí dostavit v nějakém kostýmu.

Silvestr a atmosféra

Silvestru neodmyslitelně patří také doznívající vánoční atmosféra, která se neobejde, bez purpury. Ta dokonale provoní byt, a pokud ji nemáte, nemusíte zoufat, neboť ji jde nahradit aroma lampou s olejíčkem. Takto provoněný byt v nás podtrhne tuto dokonalou slavnostní atmosféru a my se tak budeme cítit uvolněně a šťastně. Chcete-li, aby byl Váš Silvestr opravdu dokonalým, a Vy jste si oslavu užili, je zásadou číslo jedna, oslavovat především s lidmi, na kterých Vám záleží, což jsou Vaši nejbližší. Máte-li kolem sebe příjemné lidi, se kterými si rozumíte, nezáleží až tak na tom, jak moc dokonalá je výzdoba.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20648 (skvela-zabava.cz#10071)


Diskuze a zkušenosti

Wewa | 27.12.2012 13:26
Re: Silvestrovská párty Na silvestrovské párty by měla být hlavně dobrá atmosféra a pouštění písniček podle nálady tedy hlavně takové na které se dá dobře tancovat. Silvestr je totiž znak celého jednoho roku. Je to vyjadřování našich pocitů a pak začíná další rok tedy další pokračování našeho života. Proto bych doporučila spíš barevné ozdoby a vůbec nebrat ohled na to jestli se ty barvy hodí do též místnosti nebo nehodí... Je to jedno,protože barvy musí být a na silvestra to má být co nejbarevnější takže nezáleží na tom jestli padnou k sobě nebo ne. Hlavně doporučuji nafukovací balonky a nějaké lampiony.


Přidat komentář