Ručně vyrobené dárky

Chcete potěšit své blízké nějakým ručně vyrobeným dárkem? Myslíte si, že na to nejste dost zruční? Ruční dárky nemusí být dokonalé, proto je zvládnete i vy! Tak si najděte chviličku na přečtení krátkého článku pro načerpání inspirace.


Každý rok v době předvánoční přemýšlíme čím obdarovat naše blízké. Ručně vyrobené dárky se k tomuto účelu výborně nabízejí. Vyrobit ruční dárky nám zabere sice víc času než zajít do obchodu a nějaký** dárek** koupit. Ovšem vyrobené dárky mají nevyčíslitelnou hodnotu, pokud se jedná o jejich originalitu. Každý, kdo od nás takový dárek dostane, si uvědomí, že nám na něm záleží, pokud jsme si udělali takovou práci s jejich výrobou. K výrobě těchto dárků nemusíme být extra zruční, jak si někteří lidé mohou myslet a také se právě na toto vymlouvat. Stačí nám pouze chtít a najít si čas na jejich výrobu.

Tipy na ručně vyrobené dárky

Tipy:

Dárky keramické


Vyrobit ruční keramické dárky patří mezi dárky nejoblíbenější a řadíme je na první místo, kde obsadí pozici TOP. Mezi nejčastěji vyráběné keramické dárky patří např. hrníčky, sošky, obrázky na pověšení na zeď, mističky, popelníky. Zručnější z nás se můžou pokusit o vymodelování zvířátek a jiných předmětů.

Dárky látkové - vyšívané

Tyto dárky patří mezi oblíbené. Jsou nenáročné na výrobu. A naše představivost může být neomezená. Můžeme si např. vyrobit** polštáře, dečky, hračky pro děti** nebo si můžeme ušít nějaký originální kus oblečení. Na oblečení můžeme použít také batiku a vytvořit si svůj vlastní model.

Dárky malované

Pokud si koupíme obyčejný hrneček, sklenici nebo jakýkoliv skleněný nebo keramický výrobek, tak si je můžeme ozdobit barvami, které se prodávají na sklo a keramiku. Šablony si můžeme koupit v papírnictví a nalepit je na daný předmět. V obchodech můžeme také nalézt mnoho nálepek a samolepek, které můžeme použít.

Dárky šperkové

Z různých korálků a provázků si můžeme vyrobit originální přívěšek. Pokud navštívíme obchod s prodejem bižuterie a textilními dekoracemi, nakoupíme tam vše potřebné pro jejich výrobu. Budeme překvapeni, co všechno můžeme v obchodě nalézt.

Kde načerpáme inspiraci?

Na internetu můžeme najít mnoho stránek, které nás můžou přivést na nápad, jaký originální dárek vyrobit. Pokud budeme hledat inspiraci, tak si musíme uvědomit, že nesmíme vymýšlet dárek podle toho, že ho nedokážeme mít tak pěkný jako vzor z nějakého časopisu, internetu nebo knížky. Kouzlo ve vyrobeném dárku je právě to, že každý dárek je originální a to tím, že není stejný.


Cena dárků

Cena vyrobených dárků bývá podstatně nižší než dárků koupených v obchodě. V dnešní době stálé krize to ocení mnozí z nás. Vánoce jsou časem pohody, lásky a klidu. Tudíž mít starosti s penězi, se k tomuto období nehodí, i když je doba, která to bohužel vyžaduje. Snažme se tomuto stresu vyhnout a to právě tím, že peníze za dárky ušetříme na dárcích vyrobených a mnohdy tím uděláme našim blízkým ještě větší radost.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20653 (skvela-zabava.cz#10076)


Přidat komentář