Zima s norskými vzory

Norské vzory na svetrech, čepicích, šálách, rukavicích, sukních, kabelkách nebo botách jsou módním hitem letošního podzimu a zimy. Jak norské vzory vypadají a jak je nosit? Čtete dále.

Teploty už nejsou tak vysoké a vy přemýšlíte nad tím, jaké oblečení zvolit tak, aby vám bylo teplo a zároveň jste byli trendy? Ať už si vybíráte svetry, čepice, rukavice, sukně nebo podkolenky, trendy letošní zimy nám říkají, zvolte norské vzory. Norské vzory nejsou pouze záležitostí lyžařů, ale také mnozí módní návrháři je používají ve svých kolekcích.

Norské vzory

Když už jste se rozhodli obohatit váš šatník jakýmkoliv kouskem s norským vzorem, ve většině obchodů najdete oblečení s norskými vzory v základních barvách jako červená, šedá, modrá, bílá a černá. Norský vzor se používá v různých kombinacích, koupit si můžete např. svetr se vzorem sněhových vloček, sobů nebo jen jednoduché střídání příze. Svetry s norským vzorem mohou být také kombinovány s kožešinou, která vás v zimě krásně zahřeje.

Jak nosit norské vzory

Nejčastěji najdeme norské vzory na svetrech. Vybrat si můžete jak dlouhé teplé svetry, tak i lehčí, které budou oživeny norským vzorem. Když už volíte norský vzor, neměli byste nikdy nic přehánět. Svetr s norským vzorem by už neměl být kombinován s dalšími doplňky s tímto vzorem. Ale v případě, že se rozhodnete pro čepici, šálu a rukavice v norském vzoru, bude váš vzhled vždy příjemně oživen. Norské vzory se také objevují na sukních, kraťasech nebo teplých zimních šatech. Jako velmi zajímavý doplněk může také působit kabelka s norským vzorem. Koupit si můžete také módní válenky, na kterých bude norský vzor. Využití tohoto vzoru nezná hranic, najdete jej také na vlněných punčocháčích nebo návlecích na kotníky.

Zima s norskými vzory

Když nemáte odvahu koupit si výrazný svetr s norským vzorem, tak dejte přednost doplňkům jako např. kabelka, čepice, šála nebo rukavice. Norské vzory můžete nosit ke všem příležitostem. Záleží jen na vás, zda bude celkový vzhled elegantní nebo hravý. Kromě norských vzorů budou letos na módní barvy jako šedá, hnědá a béžová. Oživit tyto neutrální barvy můžete např. zelenou nebo červenou. Chybu rozhodně neuděláte, když se zahalíte do pletenin a kožešin. Vyzkoušejte např. melírované pleteniny, zkrácené kalhoty, šortky, propínací svetříky nebo peleríny. Svůj vzhled doplňte kabelkou s norským vzorem nebo kožešinou. Podzimní a zimní počasí ve většině z nás vzbuzuje spíše nepříjemné pocity, proto si tyto nevlídné dny prosvětleme zajímavou módou, která bude působit pozitivně nejen na nás, ale také na naše okolí. Svetr s veselým sobem určitě v každém z nás vyvolá milé vzpomínky na vánoční čas, sníh a příjemně strávené dny. Nebojte se dát přednost zajímavé módě a co je nejdůležitější, noste především to, v čem se cítíte dobře.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20600 (skvela-zabava.cz#10019)


Přidat komentář