Zeštíhlující prádlo

Zeštíhlovací prádlo je vynález, který usnadňuje život jeho nositelkám a zpříjemňuje ho mužským obdivovatelům. V čem vlastně tkví zázračné zeštíhlující vlastnosti takového prádla?

K čemu slouží zeštíhlující prádlo?

Toto prádlo umožňuje ženám vytvarovat křivky tak, aby šaty lépe seděly. A to zejména šaty či kostýmky upnutých střihů, které těsně kopírují figuru. Pocity nedokonalosti postavy trápí mnoho žen a trpí tím zejména jejich sebevědomí. Kvůli tomu se nerady prohlížejí v zrcadle a nekupují si módní kousky oblečení, protože mají pocit, že si je nemohou při své postavě dovolit nosit.

Vlastnosti zeštíhlujícího prádla

Jak už bylo uvedeno, toto prádlo formuje a** zeštíhluje postavu**, takže na pohled je vaše tělo pevnější. Prádlo nadzvedá tam, kde má být co zvednuto a zeštíhluje tam, kde potřebujeme mít ploché partie. Prádlo vyrobené moderními technologiemi vykazuje hladký vzhled, protože je bezešvé. Není tedy pod svrchní vrstvou oblečení vůbec znatelné, nikde se nerýsují švy a nezvýrazňují zařezané okraje prádla, což se stává, když prádlo nesedí. Naopak, vyhlazuje nerovnosti kůže. Jeho nošení je naprosto diskrétní, o tom, že ho máte na sobě, nebude vědět nikdo jiný a možná si to neuvědomíte ani vy samy.

Moderní doba si žádá moderní vlastnosti veškerých materiálů, tedy i u spodního prádla. Prádlo je proto prodyšné, rychleschnoucí, aby bylo rychle připraveno k dalšímu použití, pohlcuje vlhkost a zápach, je příjemné na dotek a pohodlné při nošení.

Ve stylu celebrit

Ničeho se neobávejte a investujte do** zeštíhlujícího prádla**. Nevyjde vás o nic dráž, než kvalitní spodní prádlo obyčejné. Oblékněte si ho pod večerní šaty při slavnostní příležitosti, na večírek, koncert apod., kdy potřebujete vypadat skvěle a chcete se ve večerní róbě či v malých černých cítit sebejistě. Není nic nepříjemnějšího, než neustálý pocit špatně padnoucího prádla, které vás nutí ho stále kontrolovat a popotahovat. Zeštíhlující prádlo bude sedět tak, jak má a navíc vám vymodeluje skvělou figuru. Slavné herečky na červený koberec nenosí nic jiného. Nebo jste opravdu věřili tomu, že všechny mají dokonalé postavy bez ohledu na věk?

Sebevědomá každý den

Pokud nerady investujete do spodního prádla, uvědomte si, kolik peněz vydáte za kabát, značkové džíny, nebo koktejlky, které si obléknete jednou za čas? Spodní prádlo musíte nosit každý den. Proto se nebojte zaplatit více za pohodlí a kvalitu. Je docela pravděpodobné, že si na efekt stahovacího prádla rychle zvyknete a naučíte se ho nosit běžně.

Materiál pro výrobu prádla

Prádlo dokáže zeštíhlit stehna i bříško. Jak je to možné? Díky speciálnímu materiálu, ze kterého je vyrobeno. Nejnovější technologií používanou v módním průmyslu je zpracování bambusových vláken. Tato vlákna se vyznačují dokonalou měkkostí a dýchají přirozenými póry. Díky tomu absorbují vlhkost a zároveň dokážou odvádět pot, takže vaše kůže může zůstat po celou dobu v suchu. Kromě bambusových vláken se při výrobě používá nylon, elastin a také bambusové dřevěné uhlí.

Díky tvarujícímu prádlu budete vypadat i o pět kilogramů štíhlejší a to okamžitě a bez námahy. Vejdete se do šatů, které již nejednu sezónu odpočívají ve skříni a čekají na dobu, až budete štíhlejší. Protože má vyhlazující efekt, nebude pod vaším těsným oblečením z jemného materiálu znatelná případná celulitida či nerovnosti na kůži. Rovnoměrně rozděluje nadbytečnou váhu problémových partií nositelky. Pro úplnost dodejme, že tvarující prádlo se vyrábí i pro muže.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20621 (skvela-zabava.cz#10083)


Přidat komentář