Svatební šaty - výběr

Každého, kdo se podívá na nevěstu, ať už ze svatebních hostů nebo kolemjdoucích, vždy na první pohled upoutají svatební šaty. Proto je potřeba věnovat výběru šatů patřičnou pozornost.

Jaké svatební šaty zvolit?

Asi není nevěsty, která by nechtěla na své svatbě vypadat dokonale. Proto není náhoda, že každá nevěsta věnuje největší péči výběru svatebních šatů. Vzhledem k tomu, že existuje nepřeberné množství svatebních šatů a jejich střihů v různých cenových relacích, často se tím nejlepším možným řešením nabízí návštěva svatebního salónu, kde každé nevěstě velmi rádi s výběrem poradí a pomohou.

Mnoho budoucích nevěst řeší dilema, jaké svatební šaty zvolit na svou vlastní svatbu. Jde o velmi složitou otázku. Svatební móda je totiž otázkou stylu. Je dobré dát si záležet na výběru svatebního salónu, aby takový salón bral nevěstu jako velkou osobnost z toho důvodu, aby nevěsta byla ve svatební šatech dokonalá, krásná a hlavně originální. Každá nevěsta má však jiné představy o svatebních šatech, protože každé se samozřejmě líbí něco jiného.

Typy svatebních šatů

Jestliže se pomalu připravujete na svou vlastní svatbu, možná právě Vy preferujete jednoduchý styl svatebních šatů. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. Můžete vybírat ze splývavých svatebních šatů antického stylu, které jsou velmi stylové, svůdné a jemné. Takové šaty mohou být doplněny např. krajkou pod prsy, šifónem nebo něžnou mašličkou. Velké oblibě se těší svatební šaty krajkové. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších stylů svatebních šatů. Krajka totiž dodává svatebním šatům romantiku, něžnost a jemnost. Stejně oblíbené jsou i svatební šaty splývavé s tzv. vodou vepředu, které zpravidla bývají opatřené šněrovačkou vzadu s odhalenými zády. V takových šatech musí být každá nevěsta originální, elegantní, ale i s kapkou svůdnosti. Jestliže zvolíte jednoduché svatební šaty, můžete je právě díky jejich jednoduchosti perfektně kombinovat např. dlouhými svatebními náušnicemi, ozdobami do vlasů, jako jsou perličky, korunky, atd.

Podle čeho vybírat svatební šaty?

Než se vydáte do svatebního salónu a začnete si vybírat svatební šaty různých barev, střihů, apod., měla byste se rozhodnout a zhodnotit, ke kterému ze základních tělesných typů patří Vaše postava. Váš okruh možných svatebních šatů se tím pádem zúží a nebude pro vás tak obtížné vybrat ty nejvhodnější šaty právě pro vás. Špatně zvolené šaty mohou totiž Vaší postavě hodně uškodit, a proto jejich výběru věnujte dostatek času a naslouchejte radám zkušenému personálu ve svatebním salonu. Je přece podstatné, abyste byla v den své svatby okouzlující, sebevědomá a jistá tím, jak parádně Vám šaty padnou.

Při výběru svatebních šatů platí pravidlo, že je potřeba vyzdvihnout své přednosti, ať už se jedná o jakékoliv části těla a opticky zakrýt části, které nejsou na Vašem těle těmi nejideálnějšími. Tak např. slečny, které mají větší poprsí, můžou volit hlubší dekolt. Naopak slečny, ke kterým nebyla příroda v tomto ohledu příliš štědrá, budou působit ženštěji v nařaseném rovném dekoltu. Pokud máte širší ramena nebo paže, sáhněte raději po šatech s ramínky nebo rukávky, příp. použijte štolu nebo elegantní bolerko. Důležité je, aby se každá nevěsta cítila pohodlně a nádherně. Právě Vaše pocity z toho, jak se ve svůj svatební den cítíte, budou odrážet i na Vašem projevu a náladě.

Rozhodně při výběru svatebních šatů navštivte svatební salón, kde Vám nejlépe poradí, co Vám perfektně sedí, a Váš celkový vzhled doladí do posledního detailu, že právě vy budete ta nejkrásnější nevěsta na světě.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20599 (skvela-zabava.cz#9991)


Přidat komentář