Stylové oblečení na silvestrovskou party

Ke štědrovečerní večeři se hodí, když se svátečně a decentně oblékneme. Zcela něco jiného je však přelom roku, kdy se loučíme se starým rokem a vítáme příchod dalšího. Pro silvestrovský večer platí, čím bláznivější a třpytivější, tím lepší.

 

Již máte vybrané oblečení, které si obléknete na silvestrovskou párty? Času již není tolik. Pokud tápete, co si zvolit, pak třeba najdete inspiraci v následujících řádcích.

Lesku a třpytu u oblečení není nikdy dost

Pořídili jste si skutečně** originální oděvní kousek** v podobě lesklých šat, kalhot, sáčka, šortek, topu? Do práce se v takovém oblečení nejspíš nevydáte, zato ho však můžete naplno využít právě pro silvestrovskou párty.

Pokud Vás teprve čeká cesta do prodejny s oblečením, pak nemusíte zůstávat jen u černé. Vskutku nevšední jsou barvy měděné, zlaté. Stále in jsou však barvy modré, červené a bílé. Můžete zůstat u jedné barvy. Bát se však nemusíte ani kombinace barvy.

Topy bez ramínek, se zavazováním za krk

Určitě by bylo škoda působit usedle, kdy knoflíčky a zipy by byly zapnuty až ke krku. Mnohem efektnější je, když si jako dívka, žena, obléknete topy bez ramínek, či s úzkými štrasovými ramínky. Pokud si berete šaty, či tuniku, pak na sebe přitáhnete pozornost s výstřihem tzv. vodou, či zavazováním za krkem.

Máte obavy, že Vám bude chladno? Nevíte totiž, zda na místě, kde se bude konat silvestrovská párty, bude příjemně teplo? Pak si k oblečení vezměte vhodné sáčko, nebo ještě lépe šál, kterým v případě potřeby zahalíte dekolt i ramena.

Třpytivá bižuterie

Silvestr si přímo říká o jas a třpyt. Chcete-li doslova zářit, pak** lesklé oblečení** doplňte bižuterií. Čím bude třpytivější, tím lepší. V tomto případě vede rozhodně štras, ať už ve stříbrné barvě, nebo barvě růžové, fialkové, zelené. Barevnost bižuterie a oblečení můžete sladit, ale také může jít do kontrastu. Záleží na Vašem vkusu a odvaze.

Flitry

Chcete-li být skutečně "in", pak si pořiďte oděvní kousek s flitry. Může se jednat o top, halenku, nebo krátké šaty na ramínka. Flitry jsou pro letošní podzim a zimu naprostým hitem.

Pro flitry je charakteristický třpyt a jas. A tak si přímo říkají, aby se staly součástí Vašeho oblečení pro silvestrovskou párty. Flitry si můžete zakoupit ve specializovaných prodejnách s bižuterií, kreativními pomůckami pro tvořivé, v e-shopech. K dostání jsou flitry rozličných tvarů. Mohou být buď kusové, nebo v metráži. Flitry v metráži mají svoji výhodu. Můžete je totiž jednoduše našít na lemy oblečení, kabelek, čelenek aj. Flitry můžete ozdobit prakticky jakýkoli kousek, ať už se jedná o top, sukni, ramínka topu, šaty, podprsenku, klobouk, cylindr aj. A jak flitry přidělat. Tam, kde si flitry zakoupíte, pořiďte si také speciální tekuté lepidlo. Je však možné ho koupit v každé prodejně, která je zaměřena pro tvořivé jedince.

Nezapomínejte na střevíčky

Mokasíny a kozačky určitě nechte doma. Nebo si je vezměte, ale než přijdete mezi ostatní, přezujte se. Silvestrovská párty si přímo říká o střevíčky na vysokém podpatku či na klínku. Nic nezkazíte, když si vezmete černé páskové střevíčky. Ovšem, proč si nedopřát třpytu také u lodiček? V lodičkách ozdobených štrasem, budete doslova zářit od hlavy až k patám. Jen taková maličkost, nezapomeňte na pedikúru a nalakování nehtů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20619 (skvela-zabava.cz#10077)


Přidat komentář