Stylová ponča

S podzimem přichází doba nošení kabátu. A co takhle saka a kabáty nahradit něčím více hravějším a zajímavějším? Už máte ve vašem šatníku pončo? Stylová ponča jsou hitem letošního podzimu.

Móda, slabost mnoha žen jen těžko pochopitelná pro muže. Ženy jsou schopné utrácet velké peníze za věci, které vlastně vůbec nepotřebují. Proměnlivost módy nás neustále nutí sledovat současné** trendy** a nakupovat, nakupovat, nakupovat. Zajímáte se o to, jaké trendy nás čekají v tomto podzimu? Kromě barevných kalhot a hořčicové barvy jsou to také ponča.

Podzimní móda

podzimem přichází čas, kdy je nutná změna šatníku. Otevřené sandálky, lehké šaty a topy musíme na nějakou dobu schovat a začít chystat svetry a kabáty. Chcete-li oživit často nevlídný podzim, vyzkoušejte např. barevné kalhoty. Zvolit můžete klasické barvy jako khaki, šedou nebo pudrovou. Pro ty odvážnější jsou tady barvy jako červená nebo zelená. Dalším hitem letošního podzimu je kostka. Kostkované košile, šaty, kalhoty, sukně a kabáty by se měli doplnit střízlivějšími džínami nebo černými punčocháči. Letošnímu podzimu také vévodí pánský vzhled, tzn. např. bílá košile, sako, tmavé kalhoty nebo sukně. Také v obuvi máte na výběr. Botičky v červené barvě vždy upoutají pozornost. Lodičky na vysoké platformě vám krásně prodlouží nohy a uberou kila. Chybu neuděláte, ani když obujete mokasíny nebo oxfordky. Letošnímu podzimu také velí barvy jako červená, zelená, hořčicově žlutá, khaki, levandulová nebo čistě bílá.

Stylová ponča

Podzim je vhodným ročním obdobím k nošení ponča. Výhodou** ponča** je, že sluší každé postavě, cítíte se v něm velice pohodlně a také vás zahřeje. Pončo nebo také pelerína může v podzimním období nahradit kabáty a saka. Ocení jej také těhotné ženy. V současnosti už nejsou na výběr pouze ponča elegantní, ale můžete si také koupit pončo sportovní. Stylová ponča si můžete vybírat v různých barvách, vzorech a materiálech. Když už pončo nosíte, mělo by se kombinovat s úzkými kalhotami nebo legínami. Naprosto nevhodné je pončo doplnit volnými kalhotami, dlouhými šaty nebo dlouhou sukní. Pončo vypadá také velice hezky, když k němu nazujete vysoké boty např. kotníčkové nebo kozačky. Zajímavě také může působit pončo v kombinaci s kraťasy nebo minisukní. Formálně bude působit pončo v délce po kolena a k tomu elegantní sukně a vysoké boty. Když k ponču zvolíte správné kousky oblečení a doplňky, můžete si být jistá, že svým vzhledem zaujmete a nezapadnete do davu. Pončo je samo o sobě dost výrazný prvek v šatníku, proto už nemusíte přemýšlet nad výstřední barvou a vzorem. Ponča mohou být také doplněna o třásně nebo kožešiny. Vyberte si právě takové pončo, v kterém se budete cítit příjemně a sebevědomě. I když podzimní počasí většině z nás na náladě nepřidá, v chladnějších dnech budete mít v teplém ponču vždy úsměv na rtech.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20587 (skvela-zabava.cz#9911)


Přidat komentář